Ярмарок вакансій 2012

Ярмарок 2012 logo28 березня в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбувся Ярмарок вакансій – 2012.

Під час Ярмарку вакансій студенти і випускники ТНТУ мали нагоду безпосередньо поспілкуватись із роботодавцями, ознайомитись із запропонованими вакансіями, переглянути відеоролики про підприємства, дізнатися про найголовніші шляхи пошуку роботи, вимоги роботодавців, правила поведінки на співбесідах, пройти професійну діагностику, організовану Тернопільським міськрайонним центром зайнятості, зрештою, знайти роботу своєї мрії. У свою чергу запрошені роботодавці мали можливість знайти талановиті кадри для співпраці, провести моніторинг очікувань, побажань та проблем працевлаштування серед студентів і донести свої пропозиції майбутнім співробітникам, особисто зустрітися з ректором університету П.В.Яснієм.

Почесними грамотами керівництво університету відзначило кращих роботодавців, тих які впродовж багатьох років або ж навпаки, зовсім небагато часу, але ефективно співпрацюють з ТНТУ.

Всього ж у Ярмарку приймало участь близько 35 потенційних роботодавців. Ініціативу відділу працевлаштування та практичної підготовки студентів ТНТУ про проведення даного заходу підтримала і міська влада, яку представляв заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Леонід Бицюра.

Круглий стіл на тему “Кар’єра випускника технічного університету в умовах ринку праці” допоміг краще зрозуміти, якими працедавці бачать майбутніх фахівців і наскільки важливе поєднання теорії і практики в навчальному процесі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Немає коментарів :(

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архіви

Категорії