Рада роботодавців – дорадчий орган, створений для вироблення стратегії та напрямів провадження освітньої та наукової діяльності університету. Рада роботодавців складається з Експертних рад роботодавців випускових кафедр.

Експертні ради роботодавців – це дорадчо-консультативні органи, що створені на базі випускових кафедрах за відповідними спеціальностями (спеціалізаціями).

Склад ради на сьогодні формуює 21 Експертна рада.

Очолюють ради авторитетні представники бізнесових кіл Тернопільщини, представники органів влади та освіти.

Запрошуємо усі зацікавлені сторони взяти участь у роботі Ради Роботодавців ТНТУ ім. І. Пулюя.

 

 

Положення про раду роботодавців Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя

Повний склад Ради роботодавців
Тернопільського національного технічного університету
імені Івана Пулюя

Голова Ради роботодавців Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя – Караванський Олег Іванович, начальник об’єднання ПАТ «Тернопільгаз».

1.1. Експертна рада кафедри технології та обладнання зварювального виробництва:
Голова – Караванський Олег Іванович, начальник об’єднання ПАТ «Тернопільгаз».
Секретар – Барановський Віктор Миколайович, докт.тех.наук, професор.
Члени ради:
Базар Мар’ян Степанович, інженер-технолог ТОВ «СЕ Борднетце-Україна».
Гарасимчук Микола Михайлович, головний зварник, начальник цеху зварювання Рівненської атомної електростанції.
Іванов Сергій Борисович, начальник служби зварювання ВП «Хмельницька АЕС».
Шпилюк Петро Степанович, головний інженер ТОВ «Сахара».
Касперський Андрій Богданович, керівник бюро матеріального забезпечення ТОВ КП «Ватра».

1.2. Експертна рада кафедри харчової біотехнології і хімії:
Голова – Ковальчук Віталій Володимирович, голова правління ПрАТ «Тернопільський молокозавод».
Секретар – Назарко Ірина Степанівна, канд.пед.наук, доцент.
Члени ради:
Гамрач Василь Орестович, директор ПП “Агропродсервіс Ярчівці”.
Будь Анатолій Іванович, директор ПП «Агроспецгосп».
Голованчук Галина Ігорівна, виконавчий директор ДП «Дінтер-Україна Скала».

1.3. Експертна рада кафедри автомобілів:
Голова – Бодоряк Юрій Дмитрович, начальник сектору автотехнічних досліджень Тернопільського НДЕКЦ МВС України
Секретар – Дзюра Володимир Олексійович, д.т.н, професор кафедри автомобілів
Члени ради:
Волянський Герман Ізидорович, директор ТОВ «МВ Стеллар».
Олійник Михайло Миколайович, начальник управління розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства Тернопільської обласної державної адміністрації.
Стець Володимир Володимирович, директор ПАТ «Тернопільське автотранспортне підприємство 16127»
Миколюк Тарас Миронович, директор ФОП «Миколюк Т.М.»
Гевко Ігор Богданович, директор ПП «АвтоТера»
Ждиняк Михайло Юрійович, виконавчий директор ФОП «Чемерис Ю.М.»

1.4. Експертна рада кафедри будівельної механіки:
Голова – Лило Василь Йосипович, генеральний директор ТОВ «Тернопільбуд».
Секретар – Сорочак Андрій Петрович, канд.тех.наук, доцент.
Члени ради:
Лупійчук Сергій Ігорович, генеральний директор ПП «Агата-Буд».
Гащин Віталій Павлович, директор ТОВ «БК «Монолітбуд».
Шевчук Михайло Степанович, голова правління ПАТ «Березовицький комбінат «Будіндустрія».
Василюк Ігор Володимирович, головний інженер ДП «Тернопільський облавтодор».

1.5. Експертна рада кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин і кафедри обладнання харчових технологій:
Голова – Журавель Олександр Станіславович, Директор ТОВ «ТЕРНОПІЛЬХЛІБПРОМ».
Секретар – Пилипець Оксана Михайлівна, к.т.н., доцент кафедри обладнання харчових технологій.
Члени ради:
Деркач Андрій Васильович, головний інженер ПрАТ «ТерА»;
Четверікова Світлана Олександрівна, головний інженер ПрАТ «Тернопільський молокозавод»;
Штогрин Степан Петрович, начальник виробництва ТОВ «САЮЗ»;
Захарій Андрій Володимирович, директор ТОВ «Планета комфорту»;
Мазурок Віталій Валерійович, інженер-механік ТОВ «ВАРІТЕК»

1.7. Експертна рада кафедри технічної механіки та сільськогосподарських машин:
Голова – Господарський Ярослав Ярославович, фахівець з інноваційних технологій  ТОВ «Агросем».
Секретар – Олексюк Василь Петрович, канд.тех.наук, доцент.
Члени ради:
Коціра Степан Євгенович, керівник СГ ПП «Нічлава»;
Целюк Георгій Якович, заступник голови правління ПАТ «Рівнесільмаш»;
Жмурко Михайло Миколайович, заступник директора Тернопільського обласного центру зайнятості;
Гамрач Василь Орестович, директор ПП «Агропродсервіс Ярчівці».

1.8. Експертна рада кафедри психології:

Голова – Кавецький Віктор Євгенович, к.пед.н, в. о. завідувача кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.
Секретар – Періг Ірина Мирославівна, к.психолог.н, доцент психології.
Члени ради:
Рокочий Богдан Дмитрович, заступник директора Тернопільського обласного центру соціальних служб;
Подтабачна Ольга Володимирівна, заступник з навчально-виховної роботи в комунальному закладі «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Без обмежень»»;
Жеграй Галина Романівна, засновниця ГО Асоціація розвитку глибинної психології та коучингу;
Войцехівська Наталія Вікторівна, регіональний керівник в м. Житомир ГО інститут розвитку символдрами та глибинної психології, навчаючий психотерапевт;
Гурська Анастасія Володимирівна, соціальний педагог Тернопільського благодійного фонду «Карітас».

1.9. Експертна рада кафедри промислового маркетингу:
Голова – Озімко Світлана Григорівна, директор Маркетинг-центру «Далі».
Секретар – Бурліцька Оксана Петрівна, канд.екон.наук, доцент.
Члени ради:
Демкура Тарас Володимирович, віце-президент з регіонального співробітництва Тернопільського регіонального представництва “ICC Ukraine”
Тимошик Михайло Морозенкович, директор ТОВ «Маркетингові технології ПБС».
Горин Руслан Ігорович, директор компанії “USFDispatch”
Муха Олена Вікторівна, керівник відділу маркетингу ПАТ «ТеРА».

1.10. Експертна рада кафедри економіки та фінансів:
072 «Фінанси, банківська справа та страхування»:
Голова – Яцишин Наталія Зіновіївна, директор АТ СК «ТАС».
Секретар – Крупка Андрій Ярославович, к.е.н., начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню.
Члени ради:
Хаєцька Юлія Володимирівна, керівник відділення «Центральне» ПАТ КБ «ПриватБанк»;
Бідун Мирослав Михайлович, директор Тернопільського ЦРВ АТ “Мегабанк”.
Сорока Юрій Богданович, директор департаменту контролінгу та інформаційних потоків даних АТ “Райффайзен Банк”;
Казимирів Ольга Борисівна, начальник фінансового відділу Великоберезовицької селищної ради.

076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»:
Голова – Демкура Тарас Володимирович, віце-президент з регіонального співробітництва Тернопільського регіонального представництва «ІСС Ukraine».
Секретар – Крупка Андрій Ярославович, канд.екон.наук, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню.
Члени ради:
Колос Ольга Степанівна, директор ТОВ «Торговий дім «Інтеграл».
Дейнека Юрій Петрович, начальник управління стратегічного розвитку міста ТМР;
Колісник Іван Петрович, менеджер з розширення збуту ТзОВ “РОМА”.

1.11. Експертна рада кафедри економічної кібернетики:
Голова – Мінчук Володимир, бізнес-аналітик Корпорація Софтсерв (SoftServe).
Секретар – Гац Любов, старший викладач кафедри економічної кібернетики.
Члени ради:
Різник Олег, директор ФОП Різник О.І.;
Мартиняк Ярослав, директор ТзОВ «Іннобуд»;
Ясінська Ірина, Керуюча ТВБВ 10019/07 АТ «Ощадбак», АТ Ощадбанк;
Берестецький Андрій, заступник директора ТОВ «Тріумф2010».

1.12. Експертна рада кафедри управління інноваційною діяльністю та сферою послуг:
Голова – Зарицька Наталя Остапівна, заступник начальника управління, начальник відділу міжнародних зв’язків та фандрайзингу управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської ОДА.
Секретар – Лібусь Тетяна Іванівна, аспірант.
Члени ради:
Паляниця Віктор Анатолійович, фізична особа – підприємець.
Крижанівський Андрій Ігорович, директор Туристичної агенції «ТаК тревел».
Гарматюк Олег Ігорович, директор ТОВ «Мотор-Центр-Галичина».
Шведа Руслан Юрійович, начальник відділення Тернопільської обласної дирекції АБ «Укргазбанк».
Гнатюк Сергій Анатолійович, директор відділення Тернопільського ПАТ «ВТБ Банк».

1.13. Експертна рада кафедри бухгалтерського обліку та аудиту:
Голова – Іванечко Павло Мирославович, к.е.н., заступник директора з фінансово-економічних питань ТОВ “Престиж, 2017”.
Секретар – Кіляр Олександра Романівна, к.е.н., доцент.
Члени ради:
Ліхота Уляна Петрівна, ФОП.
Шовдра Інна Ігорівна, старший бухгалтер ТОВ “Агросем”.
Марущак Петро Орестович, головний державний ревізор-інспектор ГУ ДФС в Тернопільській області.
Шкляр Ганна Богданівна, перший заступник начальника ДФІ у Тернопільській області.

1.14. Експертна рада кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв та кафедра комп’ютерно-інтегрованих технологій:
Голова – Ковальчук Олександр Віталійович, генеральний директор ПАТ «Булат».
Секретар – Федорів Петро Степанович, асистент.
Члени ради:
Дідуник Андрій Любомирович, інженер І категорії відокремленого підрозділу, інформаційно-обчислювального центру державного територіального галузевого об’єднання «Львівська залізниця».
Дрозд Володимир Миколайович, заступник керівника Державного підприємства «Укрспирт».
Мочульський Василь Андрійович, директор ТОВ «Інфотехцентр».
Демчина Богдан Степанович, директор ТОВ “Мікрол”.

1.15. Експертна рада кафедри електричної інженерії:
Голова – Рогальський Василь, начальник служби релейного захисту та електроавтоматики ВАТ «Тернопільобленерго».
Секретар – Белякова Ірина, к.т.н, доцент кафедри електричної інженерії.
Члени ради:
Кумчик Олег, комерційний директор ТОВ «ОСП Корпорація «Ватра»;
Кріль Роман, начальник виробничого відділу комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло»;
Мандзій Віктор, начальник відділу виробництва ТОВ «СЕ БОРДНЕТЦЕ -Україна».

1.16. Експертна рада кафедри біотехнічних систем, кафедри приладів і контрольно-вимірювальних систем, кафедри радіотехнічних систем:
Голова – Кордяк Володимир Федорович, начальник відділу розробок ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон».
Секретар – Кругльов Володимир Васильович, асистент.
Члени ради:
Пальчик Олександр Степанович, технічний директор ТОВ «Інтеграл».
Рафалюк Олександр Олексійович, директор ТОВ «Тернопільське конструкторське бюро радіозв’язку «Стріла».
Піскун Сергій Олександрович, головний інженер ТОВ «Тернопільське конструкторське бюро радіозв’язку «Стріла».
Свідерський Олександр Павлович, начальник цеху №1 Тернопільської філії Державного концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення «РРТ».
Скалецький Ігор Володимирович, головний інженер ТОВ «Інтелдім».
Галабурда Микола Миколайович, головний інженер ТзОВ «НВП «Інфотехмед».

1.17. Експертна рада кафедри програмної інженерії та кафедри комп’ютерних наук:
Голова – Череватий Олег Павлович, директор ТОВ «Яваре».
Секретар – Небесний Руслан Михайлович, асистент.
Члени ради:
Кутузов Сергій Вікторович, директор Тернопільського відділення ТОВ «ЕЛЕКС».
Дмитришин Сергій Степанович, директор ТОВ «Кравдін».
Недашковський Федір Сергійович, директор ТОВ «МАГНІС».
Майєр-Хомінська Наталія Богданівна, директор Тернопільської філії ТОВ «ВЕБТЕК».
Пиріг Андрій Євгенович, директор та засновник компанії Wise Solutions.

1.18. Експертна рада кафедри кібербезпеки та кафедри комп’ютерних систем та мереж:
Голова – Гловак Сергій Іванович, виконавчий директор Компанії «Goodahead Ltd».
Секретар – Шингера Наталія Ярославівна, к.т.н., доцент.
Члени ради:
Чуба Андрій Павлович, директор Тернопільської філії ТОВ «Телесвіт» Компанія «Воля».
Бурак Дмитро Васильович, директор ТОВ «АРГОКОМ».
Бабій Віктор Васильович, начальник І-го відділу Управління Держспецзв’язку в Тернопільській області.
Сорокаліт Віталій Іванович, директор ТОВ «Мелвіс».
Грицило Андрій Богданович, директор «Ревок-Спейс».
Варавін Антон Валерійович, директор «t-Spark engineering».

1.19. Експертна рада кафедри управління інноваційною діяльністю та сферою послуг (241 “Готельно-ресторанна справа”):
Голова – Сопронюк Галина Євгенівна, голова правління ПрАТ “Тернопільтурист”.
Секретар – Нагорняк галина степанівна, к.т.н., доцент.
Члени ради:
Драпак Зіновій Миронович, директор готелю “Тернопіль”.
Кравець Тамара Віталіївна, головний адміністратор мережі готельно-ресторанних комплексів “Avalon Palece”, “Камелот”.
Поглід Лілія Павлівна, фінансовий директор ПП “Самогонна ресторація”.
Макогін Олег Васильович, Керівник Тернопільської міської Громадської Організації “Мистецьке об’єднання “Коза”, ТОВ “Планета”, ТОВ “Топільче”, ТОВ “БУРКІТ”, ресторатор, засновник ТОВ “БУНКЕРМУЗ”, ТОВ “ГАМАКЛУБ”, Громадської організації “Гільдія рестораторів Тернопільщини”, голова експертної ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Тернопільської міської ради.

1.20. Експертна рада кафедри менеджменту та адміністрування:
073 «Менеджмент»:
Голова – Потюк Василь Михайлович, комерційний директор ТОВ «ОСП Корпорація «Ватра».
Секретар – Кужда Тетяна Іванівна, к.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту та адміністрування.
Члени ради:
Зарицька Наталя Остапівна, начальник управління міжнародного економічного співробітництва та інвестиційних проєктів Тернопільської ОДА.
Гевко Ольга Борисівна, директор ТОВ «Навчально-консалтинговий комплекс «Профі-центр».
Дубчак Олександр Ярославович, директор ТОВ «Perfekt Al».

281 «Публічне управління та адміністрування»:
Голова – Вітер Ірина Ярославівна, заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі, начальник управління розвитку реального сектору економіки і торгівлі Тернопільської ОДА.
Секретар – Кужда Тетяна Іванівна, к.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту та адміністрування.
Члени ради:
Галицький Святослав Васильович, начальник відділу державного екологічного нагляду (контролю) водних ресурсів Державної екологічної інспекції у Тернопільській області.
Маленко Андрій Олександрович, завідувач сектору інформаційних технологій Управління державної міграційної служби України в Тернопільській області.
Телеп Василь Романович, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій Байковецької сільської ради.

1.21. Експертна рада кафедри математичних методів в інженерії:
Голова – Заразовський Максим, Головний інженер ТОВ “ІПП Центр”.
Секретар – Цимбалюк Любов Іванівна, к.ф.-м.н., доцент кафедри математичних методів в інженерії.
Члени ради:
Бревус Віталій, директор з інформаційних технологій ТОВ “СКАЛХАЙФ”, доктор філософії.
Качановський Михайло, головний інженер-конструктор ТОВ “Водаленд Інтастрі”.

Фотозвіт з першого засідання Ради роботодавців