Вища освіта – гарантія Вашого успіху і достатку!

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя – це сучасний заклад вищої освіти, який активно впроваджує в життя передовий світовий та вітчизняний досвід у підготовці кваліфікованих спеціалістів. Незважаючи на назву університету, спектр спеціальностей, за якими ведеться підготовка, доволі широкий. Ми сприяємо формуванню середовища, яке підтримує побудову кар’єри студентами, дбаючи про те, щоб кожен випускник був конкурентоздатний на сучасному ринку праці.

Університет сприяє комунікації студентів з роботодавцями, організовуючи зустрічі з метою проведення презентацій та майстер-класів, екскурсій на підприємства. Щороку в університеті проводиться День кар’єри, у ході якого студенти та випускники університету й інших навчальних закладів міста мають змогу зустрітися з майбутніми працедавцями з усієї України. В результаті такої співпраці молоді люди отримують цікаві пропозиції щодо працевлаштування, а роботодавці – новий перспективний кадровий приплив у свої компанії. Загалом роботодавці під час Дня кар’єри пропонують понад 200 вакансій.

Постійно збільшується база даних підприємств, установ та організацій, з якими укладено близько 350 угод про співпрацю. Ці підприємства є постійними базами практики для студентів та місцями  працевлаштування випускників.

Співпраця університету з підприємницькими структурами реалізується в рамках функціонування Ради роботодавців Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, яка створена з метою підвищення якості професійної підготовки фахівців. Очолюють Експертні ради авторитетні представники бізнесових кіл Тернопільщини, представники органів влади та освіти.

Черговим кроком у напрямі розширення співпраці із бізнесом стало підписання угоди між університетом та Регіональною Радою підприємців при Тернопільській обласній державній адміністрації. В рамках підписаної угоди університет отримуватиме необхідну інформацію про потреби у кадровому забезпеченні підприємств та необхідні навички, які вимагаються від персоналу. Проект дасть можливість студенту компенсувати вартість навчання у магістратурі за кошти роботодавця.

Результатом спільної роботи науково-педагогічного та адміністративного персоналу є затребуваність наших випускників, їх адаптованість до ринку праці, зростання авторитету університету.

Здобуття вищої освіти в ТНТУ імені І. Пулюя дозволяє молодим людям реалізувати себе за обраною спеціальністю як в сфері реальної економіки, так і на науковій ниві! Для наочності наведемо короткий список підприємств на яких працюють випускники нашого університету:

ПАТ КБ «ПриватБанк»;

ТОВ «Тернопільбуд»;

ТОВ «ПВФ Електросвіт»;

Компанія «ZoomSupport» «West Support» ;

ПП «МагнетікВан;

Національна мережа торговельних центрів «Епіцентр К»;

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»;

ТОВ «Віконенко» Вікна «Perfect»;

ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед;

ВП Волочиський машинобудівний завод ПАТ «Мотор Січ»;

ТОВ «Тернопіль Мостобуд»;

ТОВ НВФ «КВАЗАР ПЛЮС» ;

ТОВ «Тернопільська меблева фабрика»;

СП «Ватра – Шредер»;

ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» ;

ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон»;

ТОВ «Тернопільоблгаз»;

ТОВ «Сільпо-Фуд»;

Маркетинговий центр «Далі»;

ПАТ «Тернопільський молокозавод»;

ТОВ «Перспектива ресурс» ;

ТОВ «Тернопільбуд»;

ДП «Тернопільстандартметрологія»;

ПАТ «Булат»;

ТОВ «Центр ТВ САТ»;

Компанія «Контінентал Фармерз Груп»;

заклади вищої освіти різних рівнів акредитації;

органи державної влади та місцевого самоврядування тощо.

Нам є ким пишатися! Ми раді, що за 60-річну історію існування університету вдалося виховати цілу плеяду спеціалістів для різних сфер економіки.

 

Усіх, кого цікавить більш детальна інформація щодо випускників, може завітати на сайти випускових кафедр університету та на сайт Асоціації випускників ТНТУ.