Learning for the FUTURE

“JABIL”

4 жовтня 2018 року в приміщенні науково-технічної бібліотеки університету відбулась зустріч студентів факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії із представниками компанії «Jabil».
Представники компанії ознайомили студентів із сучасним виробництвом електроніки в Україні – з компанією Jabil – світовим лідером, який вже 50 років разом із своїми клієнтами розробляє і створює інноваційні технології та продукти. Провели інтерактивний воркшоп від експертів із закупівлі, логістики та планування, які розказали про ефективні та інноваційні інструменти, як зробити процеси ланцюгів поставок максимально ефективними та успішними.
Також поділилися досвідом у використанні принципів бережливого виробництва – концепції менеджменту, створеної на японському підприємстві Toyota і заснованій на неухильному прагненні до усунення всіх видів витрат. На даний момент компанія «Jabil» єдине в Україні підприємство, яке використовує ці концепції на щоденній основі, де кожен працівник залучений у процес оптимізації процесів, що дозволяє бути максимально орієнтованими на клієнтів та на досягнення найвищих результатів.
Представники компанії «Jabil» відповіли на запитання студентів, роздали їм буклети, візитки, подарували сувеніри із символікою підприємства.
Компанія «Jabil Circuit, Inc.» була заснована у 1966 році в Мічігані (США). Сьогодні, 50 років по тому, вона входить до трійки найбільших у світі компаній, що надають рішення у сфері виробництва електроніки. «Jabil» виробляє продукти в таких напрямках як медицина, енергетика, цифрова та побутова техніка, сільське господарство, аерокосмічна та автомобільна галузі, «розумний» будинок, засоби мобiльного зв’язку, мережеве та телекомунікаційне обладнання тощо.
Серед 250 клієнтів компанії такі гіганти мережевого обладнання й електроніки як HP, Cisco, Johnson Controls та Phillips. «Jabil» представлена на світовій арені понад 100 заводами з 180 тис. кваліфікованих кадрів у 28 країнах.
Українське представництво «Jabil» відкрилося у 2004 році. Завод площею в 26 тис. м2 розташований під Ужгородом (Закарпатська обл.). Наразі в українському офісі компанії працює понад 2700 спеціалістів у таких галузях: побутова технiка, виробництво деталей для комп’ютерної техніки та пристроїв зберiгання iнформацiї, мережевого та телекомунікаційного обладнання.
• «Jabil» – молода команда професіоналів, яка досягає успіху за рахунок своєї високої мотивації, експертизи та злагодженої командної роботи.
• «Jabil» дає можливість побудувати успішну кар’єру не тільки в Україні, а й в будь-якій країні світу.
• Команда професіоналів «Jabil» працює із світовими лідерами на ринку електроніки.
• В «Jabil» кожен може долучитися до впровадження інновацій і працювати над глобальними проектами.

«Jabil» – молода команда талановитих людей з інноваційним мисленням, які цінують незалежність, культуру відкритості та спільної роботи, налаштовані на досягнення найкращих результатів.
Компанія шукає випускників та студентів 5-6 курсу за такими напрямами:
˗ електротехніка та електромеханіка;
˗ електроніка;
˗ радіотехніка;
˗ інженерна механіка;
˗ фізико-математичні науки;
˗ метрологія, вимірювальна техніка;
˗ економіка.
Вимоги:
˗ студенти 5-6 курсу та випускники;
˗ аналітичний склад мислення;
˗ розуміння алгоритміки та креслень (Autocad);
˗ відмінне знання пакету MS Office;
˗ знання англійської на рівні середній та вище.
Компанія «Jabil» пропонує:
˗ високу заробітну плату;
˗ соціальний пакет (безкоштовне харчування, проїзд, медичне страхування);
˗ можливість кар’єрного росту в межах компанії та всієї корпорації;
˗ доступ до сучасних технологій;
˗ участь у масштабних міжнародних проектах;
˗ можливість безперервного професійного та особистісного розвитку.
Стажування в «Jabil» – це:
˗ оплачуване стажування на 6-12 місяців;
˗ робота в міжнародній компанії з провідними спеціалістами;
˗ постійне навчання (професійні та лідерські тренінги, безкоштовні курси англійської мови);
˗ оплачувана відпустка;
˗ привабливий соціальний пакет (безкоштовні обіди та транспорт, пільгові абонементи у спортзал і басейн).

Адреса:
ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед»
89424, Закарпатська обл., Ужгородський р-н, вул.Концівська, 40,
тел. +380312649300, +380312649122, +380504327416, HR_Uzhgorod@jabil.com

Відділ доуніверситетської підготовки,
профорієнтації та сприяння працевлаштуванню