Провідний польський виробник мінеральних вод та напоїв Ustronianka Sp. z o. o. пропонує вакантні місця для працевлаштування на своїх заводах у м. Устронь і м. Бяла (Республіка Польща).

На даний час відбувається підбір випускників технічних факультетів для роботи з обслуговування обладнання в процесі виробництва безалкогольних напоїв.

Випускники спеціальностей автоматизація, електротехніка, електромеханіка, машинобудування матимуть можливість працювати в відділі технічного обслуговування. Робота передбачає можливість кар’єрного росту та зайняття більш високих управлінських посад в майбутньому (бригадир, майстр, менеджер). Фірма очікує зацікавленості та сумлінності від потенційних кандидатів.

Ustronianka Sp. z o. o. пропонує можливість проживання в околицях кожної з виробничих потужностей. Працевлаштування здійснюється на тих же умовах, що і для польських громадян.

Ustronianka Sp. z o. o.- це повністю польська сімейна компанія, на якій працює майже півтори тисячі співробітників. Фірма займає міцну позицію на ринку співпрацюючи з провідними роздрібними мережами, оптовими дистриб’юторами та роздрібними торговцями. Продукція поставляється на польський ринок, а також в інші країни.

З питань працевлаштування звертайтеся у відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню ТНТУ: 46001, м .Тернопіль, вул. Гоголя, 8,  корпус №8, к. 20, тел. 51 97 21, viddil.pr@gmail.com, instagramfacebook