04.11.2018 р. в читальному залі науково-технічної бібліотеки ТНТУ ім. Івана Пулюя відбувся обласний етап інтелектуальних змагань для дітей «Вундеркіндер-2018» організованого громадськими активістами за підтримки Управління сім’ї та молоді Тернопільської ОДА та програми Active Citizens Ukraine від British Council Ukraine.

Основною метою проведення заходу є розвиток у дітей творчих здібностей, розкриття інтелектуального потенціалу та виявлення нових талантів. Участь у різного виду змаганнях дозволить учням розширити свій кругозір, застосувати власні знання, ерудицію та логічне мислення, проявити вміння приймати рішення в нестандартній ситуації в умовах обмеженого часу. Програма конкурсу передбачє участь у таких інтелектуальних іграх, як: Брейн-ринг», «Факт чи вигадка?» та «Спортивні хрестики-нулики 5 в ряд».

Цьогоріч у змаганнях взяли участь 12 команд із 6 районів області та м. Тернопіль, а кращими виявилися учні Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи №3 (звіт про проведення заходу на сторінці організаторів).

Окрім цього, усі учасники змагань мали змогу більше дізнатися про історію та здобутки технічного університету і відвідати новітню лабораторію розвитку мережевої інфраструктури для підтримки молодих підприємців FabLab.

Вітаємо учасників та переможців змагань, бажаємо наснаги та творчих звершень, а зі своєї сторони і надалі раді підтримувати проведення подібних заходів на базі ТНТУ.