Роботодавці пропонували вакансії нашим студентам

Університет активно співпрацює з підприємствами західного регіону, які є потенційними роботодавцями для наших випускників. Щотижнево до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню надходять десятки нових вакансій. Саме тому в університеті періодично проводяться профорієнтаційні зустрічі для ознайомлення студентів з вимогами ринку праці та з метою пошуку роботи.

Один з таких заходів нещодавно пройшов в університеті. 15 травня у науково-технічній бібліотеці відбулася зустріч, де про свої компанії, можливість стажування та працевлаштування розповідали представники фірм: ПП «Аудит Софт», м. Хмельницький, ТОВ «Сільпо – ФУД», м. Львів, ТОВ «Віконенко» Вікна «Perfect», м.Тернопіль, ТОВ «Тервікнопласт» «Viknar’off™», м. Тернопіль. Також з пропозицією співпраці до студентів звернулися поліцейські Патрульної поліції Тернопільської області.

Роботодавці роздали учасникам зустрічі інформаційно-довідкові матеріали про підприємства, продемонстрували презентаційні ролики та розповіли про особливості працевлаштування й проходження співбесіди, умови роботи та кар’єрного росту.

За результатами зустрічі студентам було запропоновано ряд вакансій:

інженер-технолог;
інженер-механік;
електрик;
економіст;
помічник системного адміністратора;
спеціаліст із комп’ютерних технологій;
менеджер для роботи з клієнтами та ін.
Детальнішу інформацію про повний перелік вакансій та пропозиції від інших роботодавців ви можете отримати у відділі доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню (вул. Гоголя, 8, к. 20, тел. 51-97-21).

Висловлюємо вдячність представникам компаній та студентам, які відвідали захід.

Відділ доуніверситетської підготовки,
профорієнтації та сприяння працевлаштуванню