Ярмарок вакансій 2013

Ярмарок 2013 logo

У Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбувся Ярмарок вакансій – 2013, учасниками якого були понад 30 роботодавців, студенти, професорсько-викладацький склад університету, представники органів місцевої виконавчої влади і місцевого самоврядування, громадських організацій, що займаються питаннями працевлаштування молоді.

Відкрив Ярмарок вакансій – 2013 і привітав його учасників ректор професор Петро Ясній, у роботі цього заходу взяв участь і виступив заступник голови облдержадміністрації Василь Гецько.

У ході проведення Ярмарку вакансій – 2013 роботодавці надали і розказали студентам про вакансії, отримали від них резюме та провели з ними короткі співбесіди, презентували свої підприємства, установи та організації. Студенти і випускники більше дізналися про найголовніші шляхи пошуку роботи, безпосередньо познайомилися з роботодавцями, почули їхні вимоги, проходили професійну діагностику, організовану Тернопільським міськрайонним центром зайнятості, і навіть були учасниками вікторини, організованої менеджерами ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна».

В університеті налагоджено чітку систему працевлаштування випускників, котра допомагає студентам, які прагнуть визначитись із місцем праці вже під час навчання, склались постійні ділові і довірливі стосунки з окремими підприємствами. Спільно з Агрохолдингом «Мрія» впроваджують різні проекти, ТОВ «Об’єднання світлотехнічних підприємств «Корпорація Ватра» щорічно бере на роботу випускників за тристоронніми угодами (підприємство-студент-університет), Волочиський машинобудівний завод ПАТ «Мотор Січ» надає випускникам статус молодого спеціаліста, доплати до середнього заробітку на підприємстві, щомісячні виплати за найм житла, матеріальну допомогу. ТОВ «Се Борднетце-Україна» – найбільший роботодавець на Тернопіллі. Тільки у минулому році тут працевлаштували 15 випускників університету.

«Вища освіта, – говорить ректор Петро Ясній у зверненні до учасників Ярмарку вакансій – 2013, – це ґарантія успіху кожної молодої людини, розширення її можливостей та самореалізації. Наш університет посідає гідне місце серед найавторитетніших вищих навчальних закладів України, член Європейської асоціації університетів. Ми готуємо бакалаврів за 21 напрямом, спеціалістів–за 23 спеціальностями і магістрів – за 22 спеціальностями. Цього року закінчують навчання на денній формі 328 спеціалістів, 283 магістри. Це висококваліфіковані фахівці, підготовка яких здійснювалась з урахуванням вимог ринку праці, побажань роботодавців, вони здатні працювати у багатьох галузях народногосподарського комплексу України та за її межами».

Незважаючи на певні труднощі на ринку праці, усе ж зростає попит на випускників вищих шкіл технічного спрямування, а проведення таких заходів, як Ярмарок вакансій – 2013, – свідчення турботи за долю і професійно-кар’єрне зростання молоді.

 

УЧАСНИКИ

Агрохолдинг «Мрія»

Адреса: 48257, Тернопільська обл., Гусятинський р-н,
с. Васильківці, вул. Незалежності, 68а
Телефон: 0 800 508 805
E-mail: info@mriya.ua; stymenko@mriya.ua
Генеральний директор – Гута Микола Іванович.
Відповідальний за роботу із студентами/випускниками – Сергій Тименко.
Напрям діяльності:
Виробництво с/г продукції.
Перелік відкритих вакансій:
-інженер-землевпорядник;
-фахівець із залучення земельних активів;
-електрик;
-електрогазозварювальник;
-лаборант;
-механік;
-бухгалтер;
-податківець;
-фахівець із підбору персоналу.
Вимоги до кандидатів:
-бажання і вміння швидко вчитися;
-закінчена вища освіта (випускник);
-знання основ виробничих процесів;
-навички планування, організації та управління;
-навички роботи з ПК;
-активна життєва позиція.
Перспективи професійного росту і карєри:
Компанія динамічно розвивається, тому в кожного працівника є можливість швидкого кар’єрного росту від нижчої ланки до керівної посади.
Інформація про підприємство:
МРІЯ Агрохолдинг — провідна агропромислова компанія України, один з найефективніших виробників сільськогосподарської продукції України та  світу, в управлінні якої є близько 295 тис. гектарів земельних угідь, розташованих в Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій, Львівській та  Івано-Франківській областях.

Волочиський машинобудівний завод Публічного акціонерного товариства «Мотор Січ»

Адреса: 31200, Хмельницька обл., м. Волочиськ, вул. Незалежності ,1
Телефон: 03845 3-54-72; 6-45-10
Email: vmz@ukrpost.ua
Директор –  Пастернак Валентин Григорович.
Відповідальний за добір персоналу – начальник відділу кадрів Войтко Олег Іванович.
Напрям діяльності:
Будування повітряних та літальних космічних апаратів.
Потреба в кадрах, вакансії:
-інженер-технолог;
-інженер-механік;
-інженер з електроніки;
-інженер-електрик.
Вимоги до претендентів:
-вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;
-високі професійні знання, досконале володіння комп’ютером.
Перспективи професійного росту і карєри:
Майстер, старший майстер, заступник начальника цеху, начальник цеху і т.д.
Інформація про підприємство:
Волочиський машинобудівний завод засновано 1971 року як філіал Запорізького моторобудівного заводу. Публічного акціонерного товариства «Мотор Січ», є одним із провідних підприємств в світі і єдиним в Україні для розробки, випробування, супроводу в експлуатації та ремонту 55 типів і модифікацій економічних та надійних авіаційних турбореактивних, турбовальних і турбовентиляторних двигунів для  61 виду  літаків, вертольотів цивільної, транспортної та військової авіації, а також промислових газотурбінних установок на їх базі.
Частка праці у виробництво названої продукції закладена і працівниками Волочиського машинобудівного заводу. Головний принцип діяльності керівництва заводу – дотримання умов економічної доцільності.     Завод спеціалізується на виробництві комплектуючих деталей до авіаційних двигунів, виготовляє значну частину технологічної оснастки, необхідної головному підприємству. На заводі також налагоджено випуск пересувних автоматизованих газотурбінних електростанцій ПАЕС – 2500 потужністю 2,5 МВт, які успішно зарекомендували себе в багатьох країнах світу – Аргентині, Бразилії, Пакистані, Афганістані, Китаї, Іраку, Росії, Туркменістані, Казахстані, Узбекистані та ін.
На цей час завод освоїв випуск більше як 50 найменувань виробів, серед яких великий асортимент систем шумоглушіння до легкових автомобілів ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, АЗЛК, мотоблоки та навісне обладнання до них.

ТзОВ «Танфоран»

Адреса: Волинська обл., Ківерцівський р-н, смт. Цумань, вул. Грушевського,7
Телефон: (03365) 9-48-29
Інтернет адреса: www.tanforan.com.ua
E-mail: tanforan@ukr.net
Директор підприємства – Кравчук Петро Богданович, який особисто здійснює підбір персоналу.
Напрямки діяльності:
-виробництво натурального шпону;
-маркетингове дослідження деревообробки на ринках Європи, Близького Сходу, Північної Америки.
Вакансія на перспективу:
–   менеджер зовнішньо-економічної діяльності.
Вимоги до претендента:
–   знання іноземних мов, комунікабельність.
Перспективи професійного росту і карєри:
У компанії заохочується і визнаються досягнення в роботі на будь–якому рівні, наслідком чого є кар’єрне зростання або можливість обирати найбільш цікаві напрями роботи.
Інформація про підприємство:
ТзОВ «Танфоран» працює на ринку 6 років. За цей час підприємство досягнуло високого рівня розвитку і вийшло на міжнародний ринок. 2012 року Міжнародний Економічний Рейтинг «Ліга кращих» визнав компанію як «Підприємство року – 2012», що зайняла 1 місце в Україні серед малих підприємств (кількість працівників від 11 до 50 осіб) з напрму «Виробництво фанери, плит та панелей, шпону» (КВЕД 20.20.0).

ТОВ «ФОЗЗІ-ФУД»

Мережа супермаркетів «Сільпо»
Адреса: м. Тернопіль, вул.Текстильна, 28 ч
Телефон: 067 444 55 82
Email: o.desheva@fozzy.ua
Менеджер з персоналу – Ольга  Дешева.
Напрямки діяльності:
Супермаркет «Сільпо» – це магазин самообслуговування, асортимент якого налічує до 20 тис. найменувань продуктів харчування і супутніх товарів залежно від величини торгової площі магазину.
Вакансії:
-касир;
-продавець;
-охоронець;
-завідувач відділу;
-адміністратор торговельного залу.
Вимоги до претендентів:
Одним із пріоритетів мережі супермаркетів «Сільпо» є залучення на роботу талановитих, цілеспрямованих випускників і студентів навчальних закладів різної спеціалізації.
Для кожної посади розроблена Програма навчання, яка дозволяє випускникові розвинути й удосконалити свої професійні навики та особисті якості для успішного кар’єрного росту в  «Сільпо».
Ми зацікавлені в кандидатах, які мають навики лідерства, активні й ініціативні, відповідальні, здатні працювати в команді, прагнуть до кар’єрного зростання.
Перспективи професійного росту і карєри:
Один з найбільш важливих факторів успіху торгової мережі «Сільпо»  – співробітники. Завдяки постійному зростанню досвіду та компетентності співробітників компанія займає провідній позиції на українському ринку.
Успішне функціонування всіх робочих процесів мережі супермаркетів «Сільпо», починаючи від стратегічного планування і закінчуючи доставкою товарів на полицю, забезпечують більш ніж 27 000 співробітників.
Динамічно розвиваючись, мережа «Сільпо» завжди  рада вітати у лавах своїх співробітників нових спеціалістів, пропонуючи їм можливість професійного та кар’єрного зростання.
Інформація про підприємство:
Торгова мережа «Сільпо» – одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів, яка налічує понад 230 супермаркетів в усіх регіонах України.
 

ТОВ “МВ Стеллар ” та “Стеллар ЛТД”

Адреса: м.Тернопіль, вул.Гріга, 3
Телефон: 43-10-97
Інтернет адреса: resume@stellar.ua , office@stellar.ua
Директор – Васькевич Сергій Вікторович.
Відповідальна за добір персоналу – Прийдун  Ольга Євгенівна, керівник відділу персоналу.
Напрямки діяльності:
Міжнародні транспортні перевезення, ремонт  та сервісне обслуговування автомобілів.
Вакансії:
-менеджер ЗЕД (міжнародні перевезення);
-менеджер із логістики;
-менеджер із постачання запчастин;
-фахівець з організації ремонтів (технічний менеджер);
-маркетолог;
-інженер-програміст;
-інженер-механік;
-механік-конструктор.
Вимоги до претендентів:
Вища технічна освіта за фахом, ініціативність, комунікабельність, відповідальність.
Перспективи професійного росту і карєри:
Можливість підвищення кваліфікації та отримання суміжної професії, кар’єрний ріст.
Інформаця про підприємство:
Stellar – це група компаній, які успішно працюють на ринку міжнародних транспортних перевезень з 1996 року.
Stellar – автопарк, що налічує більше ніж 170 транспортних засобів.
Stellar –це 400 висококваліфікованих працівників, основним завданням яких є задоволення потреб та побажань клієнта.
Основні послуги, які ми надаєм:
-перевезення наливних харчових вантажів автоцистернами;
-перевезення небезпечних наливних вантажів спеціалізованими цистернами;
-доставка насипних вантажів спеціалізованими цистернами для сипучих вантажів;
-перевезення рефрижераторами та тентами; міжнародні експедиційні послуги.

Дочірнє підприємство “Тернопільський облавтодор” Відкритого акціонерного товариства “Державна акціонерна компанія “Автомобільні дороги України”

Адреса: 46001, м. Тернопіль, вул. Олени Кульчицької, 8
Телефон: 25-05-02
E-mail: tегпоро1.оаd@gmі1.соm
Директор підприємства – Гаврилюк Володимир Феліксович.
Відповідальні за добір персоналу:
-головний інженер – Василюк Ігор Володимирович;
-провідний інженер з кадрів – Дем’янчук Людмила Федорівна.
Напрямки діяльності:
-виконання робіт із будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг, мостів, інших споруд та елементів доріг;
-забезпечення сталої роботи на автомобільних дорогах в умовах стихійного лиха, аварій, катастроф і подолання їхніх наслідків;
-розвиток промисловості та виробництва будівельних, дорожньо-будівельних матеріалів і конструкцій, інших виробів, необхідних для будівництва та ремонту автомобільних доріг і споруд на них;
-виготовлення дорожніх знаків, інформаційних та рекламних щитів, знаків з техніки безпеки, малих архітектурних форм;
-організація функціонування системи інформаційного забезпечення на автомобільних дорогах;
–складання проектно-кошторисної документації.
Вакансії:
Потреба у фахівцях за спеціальністю „Автомобільні шляхи” з кваліфікацією „інженер-будівельник”.
Вимоги до претендентів:
Повна вища освіта зазначеного напряму.
Перспективи професійного росту і кар’єри:
Кар’єрний ріст від майстра до керівника облавтодору.
Інформація про підприємство:
Підприємство засноване з метою задоволення потреб держави, населення, забезпечення оборони країни шляхом удосконалення і розвитку автомобільних доріг загального користування, розширення можливостей виробничого та соціального розвитку підприємств дорожнього господарства, підвищення ефективності використання матеріальних, фінансових та інших ресурсів на основі спільної діяльності, розподілу праці і кооперації.
Для цього підприємство:
-здійснює будівництво, ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування, виконання відповідних державних програм;
проводить науково-технічну політику.

ТзОВ «Елекс»

Адреса: 46003, м. Тернопіль, пр. Злуки, 3а
Телефони: 0352-40-00-96; 067-353-15-75
Керівник – Цебрій Олексій Романович.
Відповідальна за добір персоналу – Цебрій Юлія Станіславівна.
Напрямки діяльності:
– розробка програмного забезпечення;
– локалізація та тестування;
– власні продукти.
Вакансії:
– Net Developer;
– Share Point Developer.
Вимоги до претендентів:
– досвід роботи в ASP.NET Web Forms і ASP.NET MVC;
– розуміння Microsoft стека веб-розробки;
– досвід роботи з розробкою клієнтської частини веб-аплікації (HTML / CSS / Javascript);
– досвід роботи з базою даних (MS SQL);
– знання об’єктно-орієнтованого програмування;
– знання MS SharePoint розвитку;
– база знань веб-розробки аспект SP, майстер-сторінок, надбавок, зміст організації (організації даних, Business Connectivity Services), розуміння процесу розгортання;
– досвід роботи: більше як 2 роки;
– рівень англійської мови – Intermediate;
– вміння працювати з технічною документацією і вчитися.
Перспективи професійного росту і кар’єри:
Компанія пропонує внутрішнє навчання за відповідними технологіями; навчання та сертифікація Microsoft, а також вивчення англійської мови. На певному етапі професійного росту є перспектива перейти на посаду керівника проекту, бізнес-аналітика, QA Lead.
Інформація про підприємство:
ELEKS – українська компанія, яка займається наданням послуг у сфері розробки і тестування програмного забезпечення. Головний офіс компанії розташований у Львові. Філіали – в Івано-Франківську, Тернополі і Кременчуці. Має три закордонні представництва: у США, у Лас-Вегасі, Бостоні та південній Флориді.

Аутсорсинговий контакт-центр «Дот Колл»

Адреса: 46008, м.Тернопіль, Майдан Мистецтв, 4
Телефон: 0352 427530
Інтернет адреса: job@dotcall.com.ua; http://dotcall.com.ua
E-mail: uliya@dotcall.com.ua
Керівник – Савчишин Алла Леонідівна.
Відповідальний за добір персоналу – Юлія Захарова.
Напрямки діяльності:
– телемаркетинг (продажі телефоном);
– опитування, анкетування.
Вакансії:
– оператор call-центру.
Вимоги до претендентів:
– вільна російська мова;
– гарна дикція;
– приємний голос;
– комунікабельність;
– стресостійкість;
– знання ПК на рівні впевненого користувача;
– логічне мислення, навички ділового спілкування;
– дисциплінованість, відповідальність;
– вища освіта (магістр, спеціаліст, бакалавр).
Перспективи професійного росту і кар’єри:
– можливість поєднувати роботу і навчання, нічна зміна;
– вчасна та стабільна оплата праці;
– можливість професійного та кар”єрного росту в команді професіоналів.
Інформація про підприємство:
АКЦ «Дот Колл» співпрацює з різноманітними замовниками, основний напрямок – продаж телекомунікаційних продуктів (Інтернет, ТБ). Зараз має 45 АРМ, на перспективу – розширення до 100 АРМ (операторських місць).

ТОВ «СЕ БОРДНЕТЦЕ-УКРАЇНА»

Адреса: Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с.Байківці, вул. 15 Квітня, 7
Тел.: (0352) 51-08-46
Інтернет адреса: resume@sebn.com
Генеральний директор – Екхарт Бістрам.
Відповідальний за підбір персоналу: керівник відділу персоналу Лазар Олена Костянтинівна.
Напрямок діяльності:
Автомобілебудування, виготовлення кабельно-провідникової продукції для автомобілів концерну «Фольксваген». Готова продукція – суцільна кабельна мережа, що складається з конструкційних модулів, які забезпечують електричну функціональність  автомобіля,  наприклад, механізм регулювання фар, радіо, клімат-контроль та ін.
Вакансії:
-програміст;
-посади інженерно-технічного спрямування.
Вимоги до претендентів:
– вища технічна освіта відповідного напряму, знання ПК, уміння писати програми та інші вимоги залежно від вакансії; для адміністративного персоналу бажане знання іноземної мови (англійської або німецької).
Перспективи професійного росту і карєри:
Першочерговим завданням підприємства є навчання та розвиток персоналу.  Підвищення кваліфікації працівників відбувається через внутрішні та зовнішні тренінги, семінари; можливість стажування за кордоном; мовні курси. Працівники заводу мають першочергове право участі в конкурсах на заміщення вакантних посад.
Інформація про підприємство:
«СЕ Борднетце-Україна» ¾ виробниче об’єднання, в якому працюють віддані своїй справі професіонали. Наша команда – це  найбільша цінність і потужний ресурс.  Кожен з працівників розуміє і пишається тим, що є частиною професійної команди, яка ставить собі за мету бути найкращими в своїй галузі. Разом ми постійно й наполегливо прагнемо вдосконалення, щоб зробити нашу продукцію конкурентоспроможною. Це  основне завдання, єдиний шлях до успіху і завоювання передових позицій на світовому ринку виробників.

ТОВ «Тернофарм»

Адреса: 26010, м. Тернопіль, вул. Фабрична, 4
Тел.: (0352)25-59-33
Інтернет адреса: ternopharm@ternopharm.com.ua  personal@ternopharm.com.ua
Генеральний директор – Михайлов Валерій Олександрович.
Менеджер з персоналу – Оліховська Людмила Романівна.
Напрямок діяльності: виробництво медикаментів.
Вакансії:
-мікробіолог;
-інженер – технолог харчової промисловості;
-технічні спеціалісти.
Вимоги до претендентів:
-жінки 25-35 років;
-вища освіта (провізор, інженер – технолог, хімік, фармацевт);
-досвід роботи із математичними підрахунками;
-ПК – впевнений користувач;
-хороші людські якості та бажання вчитись.
Перспективи професійного росту і карєри:
У службі персоналу на кожного спеціаліста проектується план побудови кар’єри на підприємстві.
Інфомація про підприємство:
У фармацевтичній галузі України наше підприємство було створене одним із перших. ТОВ «Тернофарм» здійснює господарську діяльність відповідно до ліцензії на виробництво лікарських засобів, виданої Державною інспекцією з контролю якості лікарських засобів  Міністерства охорони здоров’я України № 501313 від 13 липня 2010р.
Сьогодні на підприємстві працює близько 350 працівників, які  займаються  науково-дослідницькою роботою в галузі фармації, працюють у науково-дослідницьких відділах, але основна частина зайнята безпосередньо на виробництві.
ТОВ «Тернофарм» – підприємство, яке випускає якісну, але недорогу продукцію, яка розрахована для населення різного класу та достатку.
Номенклатура препаратів складає 106 найменувань у вигляді  таких форм, як: мазі, гелі, таблетки, настойки, екстракти, краплі, розчини, мікстури, фіточаї та збори.
Протягом останнього десятиліття показник випуску продукції зріс на 30 відсотків.2007 року  було проведено реконструкцію дільниці виготовлення таблеток і дільниці виробництва порошків.Побудовано новий двоповерховий склад для зберігання готової  продукції та сировини і матеріалів, який введено в експлуатацію у листопаді 2011 року.
Компанія проводить активну зовнішньоекономічну діяльність, препарати ТОВ «Тернофарм» зареєстровані та користуються високим попитом в Білорусі, Молдові та Казахстані.

 
Державне науково-виробниче підприємство «Електронмаш»

Адреса: 03180, м. Київ, вул. Кільцева дорога, 4
Тел.: 044 4064292, 044 4064316
Генеральний директорМова Віктор Іванович.
Відповідальний за добір персоналуЧорний Володимир Йосипович, заступник генерального директора.
Напрям діяльності:
          Розробка та впровадження інформаційних технологій.
Вакансії:
-інженер-конструктор;
-інженер-електронік;
-інженер-програміст.
Вимоги до претендентів:
-вища технічна освіта;
-володіння іноземними мовами;
-досвідчений користувач ПК;
-відповідальність, цілеспрямованість, добрі комунікативні навички, здатність і бажання швидко навчатися;
-вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, високі професійні знання.
Інформація про підприємство:
Державне науково-виробниче підприємство  “Електронмаш” створене на базі заводу обчислювальних та керуючих машин, який з 1965 року виготовляв обчислювальну техніку, що широко використовувалася в усіх галузях народного господарства. Підприємство має потужний науковий і виробничий потенціал, завершені цикли механічного, гальванічного, складального виробництва, переробки пластмас та виробництва друкованих плат для виготовлення різноманітної електронної продукції.

Гіпермаркет “Епіцентр К”

Адреса: м. Тернопіль, вул. Поліська, 7
Тел.: (0352) 47-62-00; (0352) 47-62-09
Інтернет адреса: http://epicentrk.com.ua/  rekruter@tr.epicentrk.com
В.о. директора гіпермаркету – Зінько Ірина Іванівна.
Менеджер з персоналу – Павло Процик.
Напрям діяльності: роздрібна торгівля.
Вакансії:
-заступник начальника відділу замовлень;
-обліковець;
-продавець непродовольчих товарів.
Вимоги до претендентів:
-точність;
-грамотність;
-високий інтелектуальний рівень.
Інформація про підприємство:
Перший гіпермаркет національної мережі «Епіцентр К» був відкритий  2003 року в Києві. За 8 років розвитку в Україні відкрито 36 гіпермаркетів, 30 в регіонах та 6 у столиці.
Компанія постійно вдосконалюється, покращує сервіс, розширює асортимент товарів та спектр послуг, щоб максимально задовольнити потреби споживачів.

ПП “МагнетікВан”

Адреса: 46002, м. Тернопіль, вул.Бродівська, 5б
Тел.: (0352) 52 38 31
Інтернет адреса: job@magneticone.com, http://magneticone.com.ua
Виконавчий директор – Череватий Олег Павлович.
Відповідальна за добір персоналу: Скоморохова Тетяна Віталіївна.
Напрям діяльності: інноваційна діяльність (розробка програмного забезпечення, маркетингова діяльність, продажі, технічна підтримка після продажу).
Вакансії:
-розробники програмного забезпечення (програмісти);
-тестери програмного забезпечення;
-системні адміністратори;
-інтернет-маркетологи;
-спеціалісти технічної підтримки;
-менеджери з продажу програмного забезпечення;
-веб-дизайнери.
Вимоги до претендентів:
-PHP 5/LAMP;
-HTML, CSS;
-ООП;
-Zend Framework;
-SQL development;
-Linux command line;
-JavaScript, Ajax/JSON, jQuery;
-PHPUnit; Subversion (SVN);
-досконала англійська, обов’язково;
-досвід роботи в мережі Інтернет;
–бажано досвід роботи маркетологом або виконання його обов’язків.
Інформація про підприємство:
Компанія MagneticOne заснована  2001 року  у місті Тернополі. Продукти, які ми створюємо, дають змогу збільшити прибуток  інтернет – магазину,  а  також  оптимізувати  інші  процеси електронної комерції.  Ми цінуємо час та потреби наших клієнтів, а їх вже більше 40 000. У  компанії працює 60 чоловік.

ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Адреса: 46002, м. Тернопіль, пр. С. Бандери ,38
Тел.: 470519; 476741
КерівникиФрайнд Людмила Михалівна,  Костецька Галина Вікторівна,  Ігнатов Юрій Олександрович.
Відповідальний за добір персоналуКоршовська Марина Володимирівна.
Напрям діяльності: банківська справа.
Вакансії:
-касир-операціоніст;
-кредитний експерт;
-клієнт-менеджер;
-фінансовий менеджер.
Вимоги до претендентів:
Комунікабельність, відповідальність, орієнтованість на постійний розвиток та результат, активна життєва позиція. Є можливість професійного росту та кар’єри.
Інформація про підприємство:
Заснований 1992 року, комерційний банк ПриватБанк є лідером на банківському  ринку країни. За даними дослідження GFK Ukraine, 35відсотків  клієнтів – фізичних осіб  вважають ПриватБанк основним банком, що більше, ніж у наступних за нами семи банках разом  узятих. Серед корпоративних клієнтів цей показник становить 38 відсотків.
ПриватБанк є одним з найбільш інноваційних банків світу. Наприклад, понад десять років тому банк став одним з перших у світі, що почав  використовувати одноразові SMS-паролі. До останніх інновацій, які отримали визнання, відносяться такі продукти, як платіжний міні-термінал, вхід в Інтернет-банкінг через QR-код,  онлайн – інкасація,  а  також  десятки різних мобільних додатків. ПриватБанк має 8 113 банкоматів та 3376 відділень — це найбільша кількість серед інших банків.

ПрАТ “Страхова Компанія “ПРОВІДНА”

Адреса: м. Тернопіль, вул. Руська, 7
Тел.: : (0352) 43-41-20; (067) 505-29-80; (068) 445-27-03
Email: M.Romanyuk@providna.com.ua
Директор центру продажів та обслуговування клієнтів  – Новосад Василь Теодорович.
Менеджер для роботи зі страховими агентами – Романюк Мирослав Андрійович.
Напрям діяльності:
ПРОВІДНА пропонує більше як 80 страхових продуктів з обов’язкових і добровільних видів страхування для своїх клієнтів, представників малого і середнього бізнесу, підприємств різних галузей економіки, корпорацій, холдингів і фінансових груп.
Вакансії:
-спеціаліст з продажу страхових послуг;
-страховий агент;
-менеджер із страхової діяльності.
Вимоги до претендентів:
-вік від 20 років;
-освіта вища, середня спеціальна;
-бажання працювати в продажах;
-навики роботи з документацією, базове знання ПК;
-презентабельна зовнішність, охайність.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
Компанія зацікавлена в розвитку своїх працівників, ми розширюємося, тому з’являються нові вакансії. У нас проходить безкоштовне навчання з спеціальності, є всі можливості для кар’єрного росту.
Інформація про підприємство:
ПрАТ “СК “ПРОВІДНА”– універсальна страхова компанія, яка працює на страховому ринку України з 1995 року.
ПРОВІДНА – це велика роздрібна компанія з розгалуженою регіональною структурою та широким продуктовим рядом, орієнтованим на фізичних та юридичних осіб.
ПРОВІДНА – лідер ринку страхування в Тернопільській області.

ТОВ «САЮЗ»

Адреса: м.Тернопіль, вул.Поліська, 3
Тел.: (0352)52-21-02
Директор Юзьків Остап Петрович.
Менеджер з персоналу Шура Ірина Ігорівна.
Напрямок діяльності: машинобудування.
Вакансії:
–інженер-технолог;
–інженер-конструктор;
–спеціалісти планового відділу;
–менеджери(збуту, постачання, маркетингу, логісти);
–інспектори відділу кадрів;
–менеджери з персоналу;
–юристи;
–бухгалтери;
–виробничі професії (оператори станків з ЧПУ, зварювальники, слюсарі, оператори  профілевигинальних агрегатів, фарбувальники).
Вимоги до претендентів:
-технічний рівень знань;
-знання основ менеджменту;
-логічне та аналітичне мислення;
-відповідальність;
-стресостійкість;
-бажання працювати в молодому великому колективі.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
Коли виникають вакантні посади, у першу чергу розглядають внутрішній резерв. Спеціалістів ззовні запрошують у випадку, якщо необхідними навиками і вміннями  не володіють працівники підприємства.
Інформація про підприємство:
Свою діяльність компанія веде більше як десять років. На сьогодні ТОВ «САЮЗ» володіє високоефективною конструкторсько-технологічною базою та новітніми технологіями, які дозволяють в найкоротші терміни розробляти та виготовляти нові, сучасні та якісні вироби найвищого рівня. З метою ідентифікації якісної продукції виробника ТОВ «САЮЗ» на ринку було створено торгову марку «ELEYUS». Підприємство орієнтується на потреби ринку та споживачів і постійно збільшує асортимент продукції.
Усі вироби торгової марки «ELEYUS» сертифіковані, що підтверджено сертифікатом УкрСЕПРО, тестуються і відповідають стандарту. Уся  продукція торгової марки «ELEYUS» має 3 роки повної гарантії із сервісною підтримкою на всій території України. Вироби торгової марки «ELEYUS» – переможці Всеукраїнського конкурсу якості товарів “100 кращих товарів України”  2008 року.

Приватне акціонерне товариство
 «Тернопільський молокозавод»

Адреса: 46010, м. Тернопіль, вул. Лозовецька, 28
Телефон: 56-12-01
Голова Правління – Ковальчук Віталій Володимирович.
Начальник служби управління персоналу – Вакуленко Олег Дмитрович.
Напрями діяльності:
Переробка молока, виготовлення молочної продукції та казеїну.
Вакансії:
-водії;
-інженери;
-лаборанти хіміко-біологічної лабораторії.
Вимоги до претендентів:
-відповідна освіта;
-для водіїв – досвід роботи.
Інформація про тпідприємство:
Підприємство виготовляє натуральну молочну продукцію  торгової марки «Молокія». Гасло компанії – «Цінуємо здоров’я кожного!» Таким  є  основний лейтмотив діяльності підприємства. Адже «Молокія» – це натуральні молочні продукти коротких термінів зберігання з максимальним збереженням цінних корисних властивостей молока. Саме тому одним із етапів модернізації підприємства минулого року був проект низькотемпературної пастеризації, який спрямований на зміну підходу до очистки молока. Таким чином, стало можливим виготовляти ще чистіше, а, отже, безпечніше молоко. Водночас на підприємстві активно йде впровадження міжнародної системи безпечності НАССР. Географія поширення продукції «Молокія» – це вся західна і центральна Україна.

Приватне підприємство «КОЛУМБУС»

Адреса: 46020, м. Тернопіль, вул. Київська, 2
Тел.: (0352) 51-18-71 ; 26-80-32
Інтернет адреса: office@columbus.te.ua
Директор – Вонс Ігор Васильович.
Відповідальна за добір персоналу – інспектор із кадрів Стефієнко Ольга Миколаївна.
Напрям діяльності:
         Провайдер кабельного телебачення та послуг інтернету.
Вакансії:
-спеціаліст із мережевих технологій і телекомунікацій;
-інженер комп’ютерних систем;
-монтажник зв’язку – спаювальник;
-оператор контакт – центру.
Вимоги до претендентів:
-практичні навики налаштувань локальних мереж та інтернету ;
-загальні знання в галузі мережевих інформаціних технологій;
-знання принципів роботи мережевих протоколів, служб і сервісів;
-навики спаювання оптоволоконних з’єднань;
-навики роботи з комутаторами;
-знання принципів побудови мережі інтернету;
-консультування абонентів (що прийшли і телефоном) про послуги, акції;
-робота з боржниками телефоном;
-прийом замовлень від абонентів на ремонтні роботи, увімкнення, вимкнення;
-здійснення технічної підтримки послуги інтернету;
-вирішення конфліктних ситуацій з абонентами.
Інформація про підприємство:Підприємство «Колумбус» засноване 22 квітня 1996 року. Одним із перших в Україні отримало ліцензію провайдера програмної послуги від Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення. Побудова кабельної мережі розпочалась із масиву Сонячний, а 2007 року компанія взяла на обслуговування ще Східний та Дружбу. Наше гасло: «Ми були та залишаємось першими», що стимулює  до пошуку та впровадження інноваційних методів діяльності. Із 2008 року наша компанія вперше впровадила послугу цифрового телебачення в кабельній мережі Тернополя, яка формується з кращих рейтингових телеканалів. Враховуючи динамічні потреби зовнішнього середовища та побажання наших клієнтів, «Колумбус» з серпня 2012 року надає послугу швидкісного доступу до інтернету. Результатом роботи компанії є тисячі вдячних абонентів, коло яких постійно зростає.
Компанія «Колумубус» пропонує стабільну роботу в молодому колективі та професійний розвиток.

 ТОВ «ОСП Корпорація Ватра»

Адреса: м. Тернопіль, вул. Микуленецька, 46
Тел.: 0352-27-87-17; 0352-25-28-34
Інтернет адреса: sapr@e-vatra.te.ua
Генеральний директор – Щиренко Василь Васильович.
Відповідальний за підбір персоналу – заступник генерального директора з управління персоналом Добровольський Станіслав Йосипович.
Напрям діяльності:
 Корпорація «Ватра» охоплює широку номенклатуру розробки і виготовлення світлотехніки: вибухозахисні освітлювальні  прилади (ОП);  загальнопромислові  ОП;  прожекторне освітлювання; зовнішнє освітлювання (вулиці, парки); адміністративні й офісні ОП; світильники місцевого освітлення робочих зон верстатів і т.д.; прожекторне освітлення; пускорегулювальну апаратуру.
Вакансії:
-інженер – конструктор (спеціальність механік);
-інженер – технолог (металообробка, складання);
-інженер – технолог (гальваніки);
-інженер з якості (випробування освітлювальної техніки).
Вимоги до претендентів:
-вища технічна освіта;
-відповідні знання;
-бажання працювати;
-ініціативність.
Інформація про підприємство:
ТОВ «ОСП Корпорація ВАТРА» – підприємство, яке займається розробленням та виготовленням освітлювальних приладів (світильники та прожектори), володіє власним науково-технічним потенціалом, здатне виконувати на високому технічному рівні розробку, підготовку виробництва й освоєння нової техніки.

ТзОВ Тернопільська меблева фабрика

Адреса:  м.Тернопіль-Біла, вул. Білецька, 56
Тел.: (0352) 25 94 96; (0352) 25 94 92
Інтернет адреса: tmf_elit@ukr.net
Директор – Бородюк Михайло Степанович.
Відповідальна за добір персоналу – Бородюк Оксана Михайлівна.
Напрям діяльності:
Виготовлення корпусних та м’яких меблів з натуральної деревини, а також
сходів та дверних  блоків.
Вакансії:
-інженер-технолог меблевого виробництва;
-дизайнер-конструктор.
Вимоги до претендентів:
-високий рівень технічних знань;
-комунікабельність.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
Висока заробітна плата, кар’єрний ріст.
Інформація про підприємство:
Тернопільська меблева фабрика заснована 50 років тому на базі деревообробної майстерні із старовинними виробничими звичаями. Після зміни форми власності підприємства фінансові інвестиції дозволили провести технічну реконструкцію виробничого процесу згідно з вимогами часу. Новітні технології та ексклюзивні рішення дизайну меблів забезпечують нашій продукції постійний попит.

ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна»

Адреса: м. Тернопіль, вул. Б.Хмельницького, 11а, 4 поверх, офіс №7
Телефон: (097) 788- 66-27
КерівникКостюк Сергій Олександрович.
Відповідальна за добір персоналуКоваль Наталія Ігорівна.
Напрям діяльності:
Надання послуг в сфері особистого фінансового планування.
Вакансії:
–фінансовий радник.
Вимоги до претендентів:
-комунікабельність;
-бажання і вміння швидко навчатись;
-активна життєва позиція;
-бажання працювати з людьми;
-ініціативність.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
Навчання, тренінги з підвищення кваліфікації. Соцпакет.
Перспектива кар’єрного росту до менеджера (керівника відділення).
Інформація про підприємство:
Бажання дізнатися, що принесе майбутнє завжди турбувало людей. Що трапиться завтра – ніхто точно знати не може. Але той, хто зробить правильні кроки сьогодні, може впевнено дивитися в майбутнє. Ми завжди готові Вам допомогти, тому що є лідерами з надання фінансових консультацій по всій Європі вже 40 років.
Компанія «OVB» заснована 1970 року в Кельні (Німеччина) для того, щоб  бути  компетентним радником з управління особистими фінансами і готувати майбутнє для своїх клієнтів.
В Україні компанію ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна» було засновано 2007 року. Компанія постійно аналізує весь фінансовий ринок та відбирає найцікавіші пропозиції для своїх клієнтів.
Компанія робить це для того, щоб її клієнти могли насолоджуватися гарним настроєм та найкраще були підготовлені до майбутнього.

Компанія «Галактика комфорту»

Адреса: Тернопільська обл., Зборівський р-н, с. Озерна,
вул. Б.Хмельницького, 8
Тел.: 0-240-2-22-00
Керівник – Чарнош Володимир Богданович.
Відповідальна за добір персоналу – Бельмега Тетяна Володимирівна.
Напрям діяльності:
Виробництво і продаж металопластикових конструкцій та шпонованих міжкімнатних дверей.
Вакансії:
-програміст 1С;
-менеджер із продажу;
-менеджер зі збуту;
-маркетолог;
-бухгалтер;
-менеджер відділу управління замовленнями.
Вимоги до претендентів:
Відповідальність, комунікабельність, креативність, уважність, активна життєва позиція, бажане знання англійської мови, вміння самостійно приймати рішення та розв’язувати конфліктні ситуації, бажання постійно навчатись та самовдосконалюватись.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
Компанія «Галактика комфорту» розглядає перспективних кандидатів, тому що надає перевагу кар’єрному росту своїх працівників.  Більшість  керівників  окремих напрямів нашої компанії – працівники, що проявивши себе на попередній посаді і виросли до вищого рівня. Семінари, тренінги, що проводяться в компанії, спрямовані не лише на розвиток працівника як особистості, але й на його  професійний ріст.
Інформація про підприємство:
“Галактика комфорту” – велика компанія з розгалуженою структурою, яка охоплює власне виробництво металопластикових конструкцій,  склопакетів,  відливів,  москітних  сіток,  міжкімнатних шпонованих дверей, продає міжкімнатні та вхідні броньовані двері від постачальника. Виробництво нашої компанії розташоване в селі Озерна Зборівського району та займає площу більше як 2500 кв.м.
Успішно працює на ринку з 2003 року, є ексклюзивним на Західній Україні дистриб’ютором торгових марок «BRAMA» (міжкімнатні двері), «СТРАЖ» (вхідні двері), ТМ «Аплот» (вхідні двері), «Danke» (підвіконники).

Філія ДП «САВСЕРВІС КАРПАТИ» у м. Тернополі

Адреса: 47728, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Острів,
вул. Промислова, 3
Тел.: (050) 433-91-46
Email: Butryn.I@asnova.com
Керівник –Василик Володимир Петрович.
Відповідальна за добір персоналу – Бутрин Ірина Анатоліївна.
Напрям діяльності:
         Дистрибуція засобів побутової хімії.
Вакансії:
-мерчендайзер;
-представник торговельний;
-водій автотранспортних засобів;
-комплектувальник товарів.
Вимоги до претендентів:
-активна життєва позиція, орієнтованість на результат;
-наявність водійського посвідчення ( залежно від посади);
-відповідальність, стресостійкість, вміння виконувати декілька завдань одночасно.
Інформація про підприємство:
   САВСЕРВІС – офіційний дистриб’ютор продукції найбільшого світового виробника товарів FMCG сектору компанії Procter&Gamble на території Західної, Східної та частини Центральної  України. Уже протягом  20 років компанія САВСЕРВІС досягає великих успіхів. Почавши свій бізнес 1992 року з маленького кіоску, в якому покупець міг придбати товари першої необхідності, САВСЕРВІС виріс у холдинг, а непродовольчий напрямок став одним з найбільших дистриб’юторів компанії Procter&Gamble у Східній Європі. Компанія реалізує свою діяльність на 60 відсотках території нашої країни – це 20 філій в 14 областях України. Якісну і стабільну роботу непродовольчого напрямку дистрибуції забезпечує понад 1700 співробітників. Клієнтська база непродовольчого напрямку  САВСЕРВІС   обслуговує   понад  18 575  клієнтів,  що  становить близько 29 160 торгових точок. Своїм клієнтам компанія пропонує понад 50 торгових марок, вироблених компанією Procter&Gamble. Обсяг продукції Procter&Gamble, що продається, складає 61 відсоток від загального  по  Україні.  Клієнти  компанії  – це   “A.S.Watsons”,  “АТБ Маркет”,  “Білла Україна”,  “Епіцентр”, “Адвентіс” (гіпермаркет “Караван”), торгові мережі “ЕКО Маркет”, “Континент”, “Барвінок”, “555”, “Новус”, “Нова лінія”, “Технополіс”, ” ІКС 5 Рітейл Груп Україна” (мережа супермаркетів “Перехрестя”), компанія “ПАККО Холдинг” (мережа супермаркетів “ВОПАК”) та багато інших. У своїй роботі компанія САВСЕРВІС орієнтується на світові стандарти ведення бізнесу і керується прозорою кадровою політикою. Ми прагнемо бути максимально корисними для своїх партнерів, споживачів і суспільства.

ТОВ «Енергосервісна компанія» «Біо-Альтернатива»

Адреса: 46020, Україна, м. Тернопіль, вул. Подільська, 40
Тел.: 25-18-45; 42-38-93
E-mail: ternopil-bio@ukr.net
Директор – Наноцький Леонід Васильович, який особисто здійснює підбір персоналу.
Напрям діяльності:
– проектування та будівництво “під ключ” біопаливних котелень (в тому числі модульних транспортабельних), які працюють на біопаливі (дрова, тріска, тирса, пілети, брикети, торф, відходи соняшника, солома);
– модернізація та реконструкцію котелень, які працюють на природному газі, мазуті, твердому паливі, з переведенням їх на біопаливо;
– розробка і реалізація енергоощадних та енергоефективних проектів;
– виготовлення, монтаж, пусконаладка індивідуальних теплових пунктів (ІТП);
– реалізація твердопаливних піролізних котлів потужністю від 18 до 500 кВт.
Вакансії:
– інженер-конструктор;
– інженер-теплотехнік;
– інженер- маркетолог;
– інженер-менеджер із продажу котлів та укладання договорів на будівництво і реконструкцію котелень.
Вимоги до претендентів:
– вища технічна освіта;
– володіння іноземними мовами;
– досвідчений користувач ПК (MS Office, інженерні програми);
– відповідальність, цілеспрямованість, добрі комунікативні навички,
здатність і бажання швидко вчитися.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
За умови успішної роботи – тренінги, навчання, кар’єрний ріст.
Інформація про підприємство:
Енергосервісна компанія «БІО-АЛЬТЕРНАТИВА» створена 2009 року як спільне українсько-литовське підприємство за ініціативи українського підприємства ТОВ «Завод газового обладнання «Альфа-Газпромкомплект» та литовської компанії «Біопроектас».

ТОВ «Завод газового обладнання
«Альфа-Газпромкомплект»

Адреса: 46020, м. Тернопіль, вул. Подільська, 40
Тел.: 25-29-82
Інтернет адреса: www.alfa.te.ua
E-mail: ltd.alfa@meta.ua
Генеральний директор – Лукасевич Степан Адамович.
Відповідальний за роботу з кадрами – Трофимлюк Сергій Володимирович.
Напрями діяльності:
– виробництво газорозподільчого та газорегулюючого
обладнання;
– виробництво газових фільтрів;
– виробництво кульових кранів;
– виробництво каталізаторів палива;
– виробництво водогрійних котлів, що працють на
природному газі;
– виробництво стальних водогрійних піролізних котлів, що
працють на деревині та деревних відходах;
– виробництво клапанів запобіжно-запірних і запобіжно-
скидних;
– монтаж систем теплогазоводопостачання та їх сервісне
обслуговуваня.
Вакансії:
– інженер-конструктор;
– інженер-технолог;
– інженер-механік;
– інженер-дефектоскопіст;
– інженер із зварювання.
Вимоги до претендентів:
– вища технічна освіта;
– володіння іноземними мовами;
– досвідчений користувач ПК (MS Office, інженерні програми);
– відповідальність, цілеспрямованість, добрі комунікативні навички, здатність і бажання швидко навчатися.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
Успішна робота – тренінги, навчання, кар’єрний ріст.
Інформація про підприємство:
Підприємство засноване 26 липня 1991 року. Перші свої кроки розпочало з виробництва водогрійних котлів для обігріву житлових приміщень площею до 500 м2. 1993 року підприємство викупило приміщення на вул. Микулинецька-Бічна, 10, а 2000 року – ще одне на вул. Подільській, 40. Починаючи з 2003 року, завод освоїв серійне виробництво каталізаторів палива, що надзвичайно важливо для покращення екологічної ситуації в Україні.

ПАТ Тернопільський радіозавод «Оріон»

Адреса: 46023, м. Тернопіль, вул. 15 Квітня, 6
Тел.: 28-56-88
E-mail: kadry@orion.te.ua
Керівник підприємства – Карпик Ярослав Михайлович.
Відповідальний за роботу з кадрами – Христинюк Людмила Петрівна.
Напрями діяльності:
Виробництво схем УКХ-радіозв’язку в діапазонах (30-75,999), (146-174) та (400-470) МГц для Міноборони, МВС, СБУ, МНС, Держкордону та різних галузей народного господарства України, на експорт;виробництво енергоощадних ламп.
Вакансії:
– інженер-конструктор (схемотехнік);
– інженер-конструктор (конструювання р/а);
– інженер-технолог (інженер-гальванік);
– інженер-технолог (кольорове та пластмасове литво);
– інженер-технолог (складальне виробництво);
– інженер-конструктор;
– економіст.
Вимоги до претендентів:
– знання програм моделювання схем;
– знання конструкторсько-програмного забезпечення;
– розробка і супровід технологічних процесів, нанесення
гальванічних покриттів (цинк, нікель, срібло та ін.);
–проведення аналізу складу електролітів;
– розробка і супровід технологічних процесів, лиття силу-
мінових деталей під тиском, пресування деталей із
пластмас (поліамід, поліетилен, полікарбонат, полістирол
та ін.);
– розробка і супровід технологічних процесів виготовлення
друкованих плат (поверхневий і навісний монтаж),
кабельної продукції, складання блоків і виробу в цілому;
– знання ЄСКД, володіння ПК, AutoCAD, радіотехнічне
спрямування.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
Молоді спеціалісти, які проявлять свої навики на робочому місці, можуть розраховувати на кар’єрне зростання та професійний ріст.
Інформація про підприємство:
ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон» – провідне підприємство України з виробництва професійних засобів радіозв’язку. У рейтингу підприємств України «Оріон» посідає 31 місце, а щодо обсягу реалізованої продукції – 5-те. ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон» займає 4-те місце сумарного балу серед 15-ти експортерів України протягом 2011-2012 років.

ТОВ „ГРУПА КОМПАНІЙ АПЛІСЕНС”

Адреса:46020, м. Тернопіль, вул. Лук’яновича, 3а
Тел.: (0352) 235454; +38 (067) 350-90-83
E-mail: office@aplisens.com.ua
Директор – Вівчар Павло Йосипович.
Відповідальний за добір персоналу – Вархоляк Роман Петрович.
Напрямки діяльності:
Продаж та сервісне обслуговування контрольно-вимірювальних приладів та додаткової апаратури.
Вакансії:
– менеджер із продажу приладів КВПіА;
– сервіс-інженер.
Вимоги до кандидатів:
– повна вища технічна освіта за спеціальністю;
– комунікабельність;
– знання комп’ютера і прикладних програм на рівні користувача;
– бажання працювати і навчатись.
Інформація про підприємство:
ТОВ «Група компаній Аплісенс» веде свою історію з часу заснування 11 лютого 2005 року як офіційного представництва виробника контрольно-вимірювального обладнання “APLISENS” S. A. (Польща).
Восени 2009 року почалася реорганізація підприємства і була заснована нова фірма ТОВ «Група Компаній Аплісенс», яка пропонує продукцію компаній “APLISENS” S. A. та «UWT».
Продукція “APLISENS” S. A. – це електронні датчики тиску і різниці тиску. Прилади знайшли своє застосування у найрізноманітніших галузях промисловості, таких як транспортування нафти й газу, харчовій, хімічній та паперовій промисловості, у гірничо-збагачувальній.
Продукція «UWT» – це сигналізатори граничного рівня (ротаційні, вібраційні, індукційні), а також рівня заповнення сипучих речовин (лотові системи).
Усі прилади успішно конкурують на ринках Європи та Росії.

ТОВ «Бучацький сирзавод»

Адреса: 48400, Тернопільська обл., м.Бучач, вул.Галицька, 176
Тел.: (03544) 2-67-35
E-mail: buchach_cheese@meta.ua
Директор – Дорош Михайло Адамович.
Відповідальний за добір персоналу – Обаренчук Василь Тарасович, заступник директора.
Напрямки діяльності:
Переробка молочної сировини.
Вакансії:
– інженер з налаштування обладнання;
– технолог з переробки молочної продукції.
Вимоги до кандидатів:
– повна вища технічна освіта за спеціальністю;
– знання комп’ютера і прикладних програм на рівні користувача;
– бажання працювати і навчатись.
Інформація про підприємство:
Товариство «Бучацький сирзавод» – сучасне підприємство з переробки молочної сировини. Продукція Бучацького сирзаводу може конкурувати на ринку з продукцією передових підприємств України. Усе виготовляється з натуральної сировини з використанням натуральних компонентів та культур молочнокислих бактерій. Найкращі випускники нашого університету мають змогу практично застосувати набуті знання і вносити свої ідеї у процес сировиробництва. Керівництво заводу постійно запрошує наших випускників до себе на роботу, підтримує їх, сприяє Їхньому професійному росту.

ПАТ «Булат»

Адреса: 48120, Тернопільська обл., Теребовлянський р-н, смт. Микулинці,
вул. Тернопільська, 35
Тел.: 3551 51 000; 3551 51 300
E-mail: zbut@bulat.te.ua
Директор – Ковальчук Олександр Віталійович.
Відповідальний за добір персоналу – Дармограй Богдан Миколайович, заступник директора.
Напрямки діяльності:
Виробництво ливарних виробів із чавуну та сталі, термообробка, металообробка.
Інформація про підприємство:
Публічне акціонерне товариство «Булат» є одним з небагатьох ливарних підприємств Західної України. Ливарну справу було започатковано 40 років тому відкриттям чавунно-ливарного цеху, в якому виготовлялись вироби для сільгосптехніки: шестерні, зірочки, півмуфти, корпуси підшипників, кронштейни та ін. 1991 року почав роботу сталеплавильний цех, освоєна технологія виплавки сталі в дугових сталеплавильних печах.
Основний напрямок роботи – виробництво ливарних виробів із чавуну та сталі, термообробка, металообробка (токарні, фрезерні, зварювальні, складальні та ін. роботи), ремонт електродвигунів. Працівники підприємства – це інженери з великим досвідом роботи та висококваліфіковані робітники, які постійно вдосконалюють свої знання в ливарній справі, вивчаючи досвід західних партнерів, освоюючи нові технології.. Партнерами ПАТ «Булат» є провідні машинобудівні, будівельні, газопостачальні, сільськогосподарські організації. За період діяльності підприємство завоювало довіру та прихильність клієнтів і партнерів.

ТОВ «Інтеграл»

Адреса: м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28
Тел.: 43-32-73; 26-19-55
E-mail: ros@integral.te.ua
Директор – Колос Олександр Степанович.
Відповідальний за добір персоналу – Пальчик Ольга Йосипівна, начальник відділу кадрів.
Напрямки діяльності:
Виробництво електроживильних установок, інверторів (АС-DC/AC), модулів випрямних, конверторів, установок автоматичного вибору резерву, джерел вторинного електроживлення, перетворювачів, додаткових пристроїв дистанційного контролю.
Інформація про підприємство:
ТОВ “Інтеграл” було засновано 1995 року. Компанія входить у першу десятку найбільших постачальників систем гарантованого електроживлення постійного і змінного струму в Україні.
Наша діяльність на ринку заснована на всебічному і детальному підході до потреб кожного клієнта. У результаті конструктивного діалогу із замовником ми разом створюємо електроживильні установки з оптимальними технічними параметрами і прийнятною ціною.
ТОВ “Інтеграл” також приймає замовлення на виготовлення друкованих плат. Використання матеріалів від провідних світових виробників, порівняно низькі ціни в поєднанні з високою якістю, оптимальні терміни виконання замовлень, гнучка система знижок – всі ці складові дозволяють нам займати гідне місце на ринку виготовлення друкованих плат в Україні.
Стратегія діяльності підприємства:
– поліпшення параметрів систем електроживлення, підвищення їх
надійності;
– нарощування обсягів виробництва, збільшення номенклатури продукції;
– впровадження нових схемотехнічних і технологічних рішень;
– розширення кола наших клієнтів і партнерів;
– освоєння виробництва друкованих плат, які відповідали б світовим
стандартам, за рахунок впровадження прогресивних технологій та
використання новітнього обладнання провідних світових виробників.
ТОВ “ІНТЕГРАЛ” отримало статус офіційного дистриб’ютора акумуляторів Vision Group.

Немає коментарів :(

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архіви

Категорії