День кар’єри – 2018

День кар’єри – 2018

22 березня в університеті відбувся День кар’єри, у ході якого студенти та випускники університету й інших навчальних закладів міста мали змогу зустрітися з майбутніми працедавцями.
Захід проводився всьоме та зібрав близько 60 представників  підприємств  з  восьми областей України та з-за кордону. Цьогоріч вперше свою діяльність представили ще 20 компаній, а саме: ТОВ «Карпатнафтохім» (Івано-Франківська обл.), ПрАТ «Волиньхолдинг» (Волинська обл.), «Nestlé Business Services Lviv» (м. Львів), ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед» (Закарпатська обл.), Компанія «Клевер Сторс» Мережа експрес-маркетів «Сім 23» (м.Луцьк), ТзОВ «Склоресурс» (Рівненська обл.), ТОВ «Нова пошта» (м.Полтава), Тернопільське обласне управління АТ «Ощадбанк» (м.Тернопіль), Промислова база ТОВ «Тернопільбуд» (м.Тернопіль), ПП «Фенікс Консалт» (м.Тернопіль), ТОВ «Терра-Альп плюс» (м.Тернопіль), Тернопільська дирекція ПАТ «Укрпошта» (м.Тернопіль), ТОВ «Модуль ІТП» (м.Тернопіль), Компанія «Apiko» (м.Тернопіль), ПП «Електронні системи» (м.Тернопіль), Мережа готельно-ресторанних комплексів «Avalon Palace», «Камелот» (м.Тернопіль), ТОВ «Хюндай Центр Тернопіль» (м.Тернопіль), ТОВ «Onlizer» (м.Тернопіль), Компанія «ScalHive» (м.Тернопіль), польські фірми «Emat» та «TBI TECHNOLOGY», німецько-польська компанія «SMF Mashinenfabrik».
Урочисто захід відкрив  начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню Крупка Андрій Ярославович. Вітаючи представників компаній-роботодавців, студентів, випускників, викладацький склад та усіх присутніх Крупка А.Я. наголосив: «Ми раді бачити, що захід набуває популярності та розширює свої географічні межі. Сподіваємось, на Дні кар’єри студенти матимуть чудову можливість безпосередньо поспілкуватися із роботодавцями, зможуть набути новий досвід, а можливо і визначитися з своїм майбутнім місцем роботи. Додає впевненості, що представники підприємств теж сьогодні з користю проведуть день та залучать до роботи компаній молодих спеціалістів, адже вагомою складовою будь-якого успішного бізнес-середовища залишається креативна молодь та її інноваційні ідеї».
Про формування компетентностей на основі фундаментальних знань, які дозволять молоді по завершенні навчання повноцінно реалізувати свій професійний потенціал говорив перший проректор, голова оргкомітету з підготовки і проведення Дня кар’єри Митник Микола Мирославович. Ще одним пріоритетом Технічного університету, за словами проректора, стане запровадження з наступного року дуальної форми навчання, яка дасть змогу навчатись як в університеті, так і безпосередньо на робочому місці за трудовим договором в компанії. В такий спосіб голова оргкомітету відзначив важливість діалогу освіти і бізнесу та необхідність створення для молоді можливостей особистісної реалізації.
До учасників заходу також звернулися керівник Тернопільського відділення «Приватбанку» Кобель Василь Миколайович та заступник Голови правління — технічний директор ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон» Жегестовський Володимир Іванович. Вони закцентували увагу на тому, що ринок праці потребує хороших фахівців, а тому закликали студентів активно розвиватися і сміливо розпочинати кар’єру в Україні.
По завершенню офіційної частини працедавці презентували свої компанії. На майданчику виставкової зони надавали цікаву інформацію про кар’єрні можливості, крім того можна було отримати рекомендації із складання резюме та проходження співбесіди. Найбільшою популярністю користувалися вакансії технічних спеціальностей, а також вакансії сфери послуг, готельної, ресторанної та банківської справи.
За словами учасників Дня кар’єри, такий формат заходів у Технічному університеті особливо потрібний та користується великим попитом.
Нагадаємо, захід був проведений з ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню, за підтримки деканатів, студентської ради та студентської профспілки.

 

 КАТАЛОГ УЧАСНИКІВ
ДНЯ КАР’ЄРИ – 2018

ЗМІСТ
1.Волочиський машинобудівний завод ПАТ «Мотор Січ»
2.ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»
3.Приватне підприємство «Науково-виробнича фірма «КВОТА»
4.Охоронна компанія «Явір-2000»
5.Компанія «ZoomSupport»
6.ТОВ «ПВФ «Електросвіт»
7.Компанії «FORTE Group»
8.Компанія «Online Media»
9.IT компанія «Magnis»
10.ТОВ НВФ «КВАЗАР ПЛЮС»
11.ТзОВ «Завод «Флекстронікс»
12.Агроіндустріальний холдинг «МХП»
13.ТОВ «Тернофарм»
14.ІТ-компанія «Crowdin»
15.ДП «Красилівський агрегатний завод»
16.ТОВ «СЕ Борднетце-Україна»
17.ТОВ «МВ Стеллар»
18.ТзОВ «Електроконтакт Україна»
19.ТОВ «Віконенко» Вікна «Perfect»
20.ТОВ «СІЛЬПО – ФУД»
21.ПрАТ «Волиньхолдинг»
22.«Nestlé Business Services Lviv»
23.Jabil Cicuit Ukraine LLC ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед»
24.Приватне акціонерне товариство «Тернопільський молокозавод»
25.Тернопільське обласне управління АТ «Ощадбанк»
26.ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон»
27.Приватне агропромислове підприємство «Агропродсервіс»
28.Тернопільське державне науково-технічне підприємство «Промінь»
29.ПП «МагнетікВан», ТОВ «Яваре»
30.Компанія «ВОЛОШИН»
31.ТОВ «Науково-виробниче підприємство «ТЕПЛОБАК»
32.Група компаній «Епіцентр К»
33.ТОВ «ЛЕП»
34.Промислова база ТОВ «Тернопільбуд»
35.Аутсорсинговий контакт-центр «.CALL»
36.ПП «Фенікс Консалт»
37.ТОВ «ТЕРРА-АЛЬП ПЛЮС»
38.Торгівельно-відпочинковий центр «Атріум»
39.Тернопільська дирекція ПАТ «УКРПОШТА»
40.Приватне підприємство «КОЛУМБУС»
41.ТОВ «Завод газового обладнання «Альфа-Газпромкомплект»
42.Філія ДП «САВСЕРВІС КАРПАТИ» у м. Тернопіль
43.ТОВ «Тервікнопласт» «Viknar’off™»
44.ПАТ КБ «ПриватБанк»
45.ТзОВ «Елекс»
46.Державне підприємство «Шепетівський ремонтний завод»
47.ТОВ «Модуль ІТП»
48.Компанія «Apiko»
49.Приватне підприємство «Електронні системи»
50.ТзОВ «ТІР-Сервіс Тернопіль»
51.Мережа готельно-ресторанних комплексів «Avalon Palace», «Камелот»
52.ТОВ «Хюндай Центр Тернопіль»
53.Агрохолдинг «Мрія»
54.ТОВ «Онлайзер» «Onlizer LLC»
55.Agencja Zatrudnienia «Emat»
56.Компанія «Клевер Сторс» Мережа експрес-маркетів «Сім 23»
57.Компанія «ScalHive»
58.ТОВ «Тернопільська меблева фабрика»
59.ТОВ «Нова Пошта»
60.Товариство з обмеженою відповідальністю «Склоресурс»

ВП Волочиський машинобудівний завод
Публічного акціонерного товариства «Мотор Січ»

Адреса: 31200, Хмельницька обл., м. Волочиськ, вул. Незалежності ,1.
Телефон: (03845) 3-54-72; 6-45-10.
Електронна пошта: vmz@ukrpost.ua
Сайт: www.motorsich.com/ukr
Директор: Стаднічук Олександр Іванович.
Начальник відділу кадрів: Верхола Олександр Вікторович.
Напрям діяльності:
Будування повітряних та літальних космічних апаратів.
Вакансії:
– інженер-технолог;
– інженер-механік;
– інженер-конструктор;
– інженер з електроніки;
– інженер-електрик.
Вимоги до претендентів:
– вища освіта за освітнім рівнем «магістр»;
– високі професійні знання, досконале володіння комп’ютером.
Перспективи професійного росту і кар’єри:
Майстер, старший майстер, заступник начальника цеху, начальник цеху і т.д.
Інформація про підприємство:
Волочиський машинобудівний завод засновано 1971 року як філіал Запорізького моторобудівного заводу ПАТ «Мотор Січ», що є одним із провідних підприємств світу і єдиним в Україні для розробки, випробування, супроводу в експлуатації та ремонту 55 типів і модифікацій економічних та надійних авіаційних турбореактивних, турбовальних, турбовентиляторних двигунів для 61 виду літаків, вертольотів цивільної, транспортної та військової авіації, а також промислових газотурбінних установок на їх базі.
Частка праці у виробництво названої продукції закладена працівниками Волочиського машинобудівного заводу. Головний принцип діяльності керівництва заводу – дотримання умов економічної доцільності. Завод спеціалізується на виробництві комплектуючих деталей до авіаційних двигунів, виготовляє значну частину технологічної оснастки, необхідної головному підприємству. На заводі також налагоджено випуск пересувних автоматизованих газотурбінних електростанцій, які успішно зарекомендували себе в Аргентині, Бразилії, Пакистані, Афганістані, Китаї, Іраку, Туркменистані, Казахстані, Узбекистані та ін.
На цей час завод освоїв випуск більше як 50 найменувань виробів, серед яких великий асортимент систем шумоглушіння до легкових автомобілів, мотоблоки та навісне обладнання до них, активно впроваджується нова галузь – вертолітне будівництво.

Товариство з обмеженою відповідальністю «КАРПАТНАФТОХІМ»

Адреса: 77306, Івано-Франківська обл., м.Калуш, вул.Промислова, 4.
Телефон: (03472) 7-36-21; 6-04-25.
Електронна пошта: TitovaLK@knh.com.ua
Сайт: www.knh.com.ua
Генеральний директор: Підсадюк Іван Михайлович.
Заступник генерального директора з управління персоналом та адміністративних питань: Мацьків Ігор Михайлович.
Напрям діяльності:
Нафтохімічна промисловість.
Вакансії:
практика та стажування молодих спеціалістів у період до 31.12.2018року:
– слюсар-ремонтник 5 розряду – 5 чол. (ремонт устаткування);
– електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 5 розряду–5чол.;
– слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики 5 розряду – 6 чол.;
– слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики 6 розряду – 12 чол.
Вимоги до претендентів:
– цілеспрямованість, бажання навчатись, працювати і розвиватись.
Інформація про підприємство:
ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» створене в жовтні 2004 року. Єдиним учасником Товариства є компанія KARPATY CHEMICAL B.V., юридична особа за законодавством Королівства Нідерландів, місцезнаходження якої: Хельсинкилаан, 4, 3446 AH Вурден, Нідерланди.
ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» – це високорозвинений господарський комплекс з виробництва нафтохімічної та хімічної продукції. Єдиний в Україні виробник етилену, пропілену, бензолу, фракції С9, поліетилену, а також каустичної соди і полівінілхлориду суспензійного. Останні є новою продукцією підприємства.
Розгалужена мережа автомобільних доріг і залізничних колій, невелика відстань до кордонів з Польщею, Румунією, Угорщиною, Словаччиною, наявність етиленопроводу між ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і Тисайським хімічним комбінатом в Угорщині створює вигідні передумови для інтеграції підприємства в Європейську виробничу і торгівельну діяльність.
Високу якість продукції забезпечує висококваліфікований колектив нафтохіміків за міжнародними інтегрованими стандартами управління ISO 9001, ISO 14001, ОНSАS18001.
ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» є провідним підприємством нафтохімічної промисловості України, яке має розгалужені міжнародні контакти. Основні продукти виробництва – етилен, пропілен, вінілхлорид, поліетилен, поліхлорвініл суспензійний, каустична сода та інші. Основні експортні ринки – у Польщі, Угорщині, Румунії, країнах Балтії, Туреччині, Чехії, Білорусії, Молдові, Індії та ін.

Приватне підприємство «Науково-виробнича фірма «КВОТА»

Адреса: 46020, м.Тернопіль, вул.Подільська, 46.
Телефон: (0352) 43-49-25; 52-65-29; 52-61-87; 096 229-92-90.
Електронна пошта: kvotatr@gmail.com
Сайт: www.kvota.com.ua
Директор: Мелих Юлія Вікторівна.
Відповідальна за добір персоналу: Мелих Юлія Вікторівна.
Напрям діяльності:
Постачання стандартних комплектуючих до прес-форм та штампів, проектування, виготовлення прес-форм для пластикових виробів литтям під тиском.
Вакансії:
– помічник конструктора;
– менеджер з продажу.
Вимоги до претендентів:
– навики роботи в спеціалізованих програмах Компас або SolidWorks;
– вміння читати креслення; технічна грамотність, впевнений користувач ПК;
– цілеспрямованість, бажання навчатись, навики спілкування з клієнтами.
Інформація про підприємство:
ПП «НВФ «КВОТА» впроваджує у виробництво нові передові технології з використанням світових стандартів. Основний напрямок діяльності компанії «КВОТА» – допомогти українським виробникам технологічної оснастки інтегруватись у міжнародний ринок за рахунок впровадження нормалізованих деталей, які відповідають вимогам ISO.
Компанія постачає та реалізує нормалізовані деталі фірми FCPK-BYTOW (Польща), яка входить в склад американської корпорації «Superior Die Set Corporation Company» (Milwaukee, Wisconsin). Корпорація є лідером у виготовленні корпусів до штампів та блоків до прес-форм, а також нормалізованих деталей для форм та штампів. Більше 40% своєї продукції фірма FCPK-BYTOW експортує у США, Німеччину, Фінляндію, Чехію, Словаччину, Угорщину, Латвію та Україну.
«КВОТА» є постійним учасником міжнародних спеціалізованих виставок (“Примус: Інтерпластика”, “Intertool”, “Primus”, “Машпром”, “Машинобудування Харківщини”, “Машинобудування. Металургія”, проводить навчання та надає консультації конструкторам оснастки із застосування нормалей та впровадження гарячеканальних систем, а також забезпечує каталогами нормалізованої продукції та каталогами взаємозаміни продукції фірми «FCPK» з іншими відомими світовими фірмами-виробниками оснастки. Виробництво оснастки є одним з найважливіших етапів у виробничому процесі сучасного машинобудівного комплексу. Високий рівень підготовки фахівців підприємства дозволяє виготовляти вироби повного циклу: від розробки конструкторської документації до випуску готового виробу. У компанії працюють менеджери, які готові надати кваліфіковану консультацію та продати якісний товар. Для реалізації замовлення використовують найкращі матеріальні та інтелектуальні ресурси підприємства і його партнерів.

Охоронна компанія «Явір-2000»

Адреса: 36007, м. Полтава, вул. С.Кондратенка, 6 – головний офіс;
46001, м.Тернопіль, вул.Шептицького, 30 – Тернопільське регіональне управління охорони.
Телефон: 067 573-69-82; (0352) 40-14-40.
Електронна пошта: orest.dyakonyuk@lv.yavir2000.com
Сайт: www.yavir2000.com
Керівник: Дяконюк Орест Сільвестрович.
Напрям діяльності:
Централізована пультова охорона, відеонагляд, фізична охорона, пожежна та техногенна безпека, системи контролю й управління доступом, впровадження передових технічних засобів і систем охоронної, пожежної, техногенної, тривожної сигналізації; відеонагляд, система охорони периметра. Використання новітніх технічних засобів безпеки.
Вакансії:
– менеджер;
– інженер;
– електромонтер.
Вимоги до претендентів:
– професіоналізм;
– чесність;
– порядність;
– ініціативність.
Інформація про підприємство:
Охоронна компанія «Явір-2000», Тернопільське регіональне управління охорони ТОВ «Явір-2000» – визнаний лідер охоронних послуг України з 20-тирічним досвідом роботи в індустрії безпеки, що надає повний спектр охоронних послуг.
Має 31 філіал та торгові представництва на території України, офіційний представник торгової марки HIKVISION. Під охороною перебуває більше як 20 000 об’єктів різної категорії складності в усіх регіонах України.
У 2015 році компанія «Явір-2000» отримала нагороду «Лідер галузі–2015» Національного бізнес-рейтингу Торгово-промислової палати України за значний внесок у розвиток охоронної галузі та економіки України в цілому, дотримує високі стандарти соціальної захищеності працівників, впроваджує передові технології і створює імідж Україні як правової, економічно розвиненої держави.
Компанія «Явір-2000» є членом УФПБ (Української федерації професіоналів безпеки) – найстарішої української федерації на галузевому ринку та чинним членом міжнародної асоціації ЕSBOC – Європейського клубу спілок безпеки у складі УФПБ.

Компанія «ZoomSupport»
«West Support»

Адреса: 46008, м. Тернопіль, вул. Шептицького, 5а.
Телефон: 066 539-57-58.
Електронна пошта: tina@zoomsupport.te.ua
Сайт: www.zoomsupport.com.ua
Керівник: Хомік Андрій.
Відповідальна за добір персоналу: Остапкевич Тетяна.
Напрям діяльності:
– Sales (продаж сервісу);
– Support (технічна підтримка клієнтів сервісу).
Вакансії:
У відділ Sales компанія шукає людей, котрі впевнено володіють англійською, німецькою, італійською, португальською, французькою, японською, іспанською мовами.
У відділ Support компанія набирає працівників, які впевнені у своїх знаннях про операційні системи Windows та Mac OS і також володіють вище переліченими мовами. Кількість вакансій – необмежена.
Вимоги до претендентів:
Sales Representative:
– B2-C1-C2 English, German, Italian, Portuguese, French, Japanese, Spanish level;
– experience in communicating with native speakers (would be a plus);
– experience in using PC/MAC and Internet;
– excellent communication and presentation skills;
– ability to learn and adapt fast; driven and motivated mindset;
– understanding of sales process and persuasion skills;
– strong customer focus and service orientation; stress tolerance and decision-making.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
«ZoomSupport» дає можливості! Кар’єра тут – це вир подій та ламання стереотипів! Зона комфорту тут неможлива, оскільки для неї просто немає місця. «Sales/Support Representative» – це тільки точка відліку! Працюючи у компанії, можна здобути кар’єру від агента до керівника відділу (Team Lead).
Інформація про підприємство:
«ZoomSupport» – компанія молодих талановитих людей, що займається технічною підтримкою комп’ютерних користувачів у всьому світі. Кожного дня змінює індустрію технічної підтримки і перетворює «ZoomSupport» на «customer service unicorn». Команда заряджена якісним сервісом, завжди розвивається і щодня перевершує очікування клієнтів. «ZoomSuppor» – це компанія, яка надає віддалену технічну підтримку користувачам усієї планети, вирішує проблеми із software складовою їхніх комп’ютерів. Компанія пропонує користувачам якісний та зручний сервіс, який допомагає зекономити не тільки їхній час, а й гроші! Відповідно, два наймасштабніші напрямки – це Sales та Support. Працівниками Sales відділу є молоді люди, чий голос чують клієнти під час першого контакту із компанією. У свою чергу Support – це копітка технічна робота, котра потребує уваги до деталей.

ТОВ «ПВФ Електросвіт»

Адреса: 46010, м. Тернопіль, вул.Текстильна, 34.
Телефон: (0352) 43-39-86; 43-39-87; 52-54-60; 050 505-55-37.
Електронна пошта: info@esv.te.ua; protsyak@esv.te.ua
Генеральний директор: Поліщук Ігор Богданович.
Головний юрисконсульт: Процяк Андрій Іванович.
Напрям діяльності:
ТОВ «ПВФ «Електросвіт» є виробником світильників для промислових підприємств, громадських будівель, зовнішнього освітлення населених пунктів, а також для застосування в галузі світлокультури рослин та тваринництві. Підприємство є ОЕМ- партнером компанії Philips Lighting та Philips Led Horti, що дозволяє представляти на ринку унікальні продукти відомого бренду.
Вакансії:
– слюсар-складальник радіоелектронної апаратури та приладів;
– інженер-електронік;
– електрик;
– слюсар-інструментальник; штампувальник;
– інженер-конструктор.
Вимоги до претендентів:
Вища технічна освіта, середня спеціальна освіта.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
Є можливість навчання та професійного зростання відповідно до структури ТОВ «ПВФ «Електросвіт».
Інформація про підприємство:
Підприємство створене 2003 року. Перша продукція – світильники для тепличних господарств. 2005 року розпочато випуск нової серії світильників торгової марки «Agro-Papillon». Новий напрям діяльності підприємства у 2007 році – спортивне освітлення. На підприємстві здійснюють проектування, виготовлення, монтаж і налаштування. Першим об’єктом впровадження був стадіон команди першої ліги «Кримтеплиця».
Також розпочато випуск світильників, які розраховані для експлуатації з лампами типу MASTER GreenPower фірми Philips. Цього ж року підприємство стає OEM-партнером цієї фірми. У 2008 році підприємство вийшло на ринок СНД: продукція сертифікована в Білорусі та Казахстані. З метою популяризації енергоощадних технологій у школах міста Тернополя змонтовано декілька систем освітлення «Клас», що укомплектовані світильниками з керованими електронними апаратами. 2009 року підприємство розпочало випуск вуличних світильників, люмінесцентних світильників для офісних та виробничих приміщень. Налагоджено зовнішньоекономічні відносини з основними постачальниками комплектувальних виробів, розпочато роботу з впровадження системи якості стандарту ISO 9001. ТОВ «ПВФ «Електросвіт» отримало нагороди – переможець 2009, 2010 років у Всеукраїнському конкурсі якості продукції «100 кращих товарів України». У 2011 році освоєно випуск пожежобезпечного світильника «Титан», розробляють світлодіодні світильники. Сьогодні підприємство – це сучасні енергоощадні технології, інноваційність інженерних рішень, індивідуальні підходи до проектів, комплексна побудова систем освітлення, висококваліфікований, відданий своїй справі персонал.

Компанія «FORTE Group»

Адреса: 46008, м. Тернопіль, вул. Живова, 32/а, 37.
Телефон: 068 034-16-40.
Електронна пошта: info@4tegroup.by
Сайт: www.fortegrp.com
Директор: Федорчук Христина Іванівна.
Відповідальна за підбір персоналу: Лаврик Надія Петрівна.
Напрям діяльності: ручне та автоматизоване тестування, розробка програмного забезпечення та гарантія якості готового продукту.
Вакансії:
– Researcher;
– Junior QA Manual Engineer;
– Junior Front-end Developer;
– Junior WordPress/PHP Developer;
– QA Automation Engineer.
Вимоги до претендентів:
– високий рівень розмовної англійської мови (Upper Intermediate);
– для технічних спеціалізацій хоча би 3-6 місяців практичного досвіду;
– активність та бажання працювати й розвиватись.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
Перспектива професійного росту та кар’єри гарантована. Реальна можливість підняти свій кваліфікаційний рівень від Junior позиції до Middle та Senior. Можливість покращити свою розмовну англійську мову завдяки бізнес-комунікації з іноземними клієнтами компанії.
Інформація про підприємство:
«Forte Group» – це міжнародна консалтингова IT-компанія, головний офіс якої знаходиться у Чікаго (США). Інші 2 офіси знаходяться в Україні (Тернопіль) та Білорусії (Мінськ). «Forte Group» засновано у 2000 році, вже 18 років вона успішно працює на IT- ринку. Штат усієї компанії складає біля 300 працівників.
Головними цінностями компанії є :
– люди, які є рушійною силою розвитку, зростання та просування усієї діяльності;
– час як актив, який розумно розподіляється для досягнення оптимальних результатів;
– якість – запорука успішної діяльності.
У Компанії «FORTE Group» досягають спільних цілей та вірять у таланти без кордонів, міцні та ефективні команди, дружнє і стимулююче середовище для роботи. Постійно слідкують за трендами, впроваджують і розвивають нові напрямки діяльності, а тому завжди відкриті до нових ідей та співпраці. Працівник IT-сфери – це молода, активна, комунікабельна та амбітна людина, яка хоче бути в курсі усіх IT-подій і не тільки.

Компанія «Online Media»

Адреса: 46008, м.Тернопіль, вул.15 Квітня, 25.
Телефон: 067 679-76-22; 096 839-86-36.
Електронна пошта: hr@partner.prom.ua
Сайт: www.online-media.biz
Керівник: Степан Шевченко.
Відповідальна за добір персоналу: Мар’яна Крупко.
Напрям діяльності: інтернет-маркетинг, створення сайтів та інтернет-магазинів.
Вакансії:
– менеджер з продажу послуг компанії;
– інтернет-маркетолог;
– менеджер з продажу послуг створення сайтів;
– аккаунт-менеджер.
Вимоги до претендентів:
– ефективність, висока орієнтація на результат, комунікабельність;
– презентаційні навички, стресостійкість, гнучкість;
– бажання вчитись та розвиватись;
– добре поставлена мова, уміння переконувати;
– відмінне знання офісних програм та Інтернету.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
Професійний ріст забезпечується за рахунок постійного навчання (тренінги, майстер-класи, вебінари). Працівники, які проявляють себе як професіонали та мають бажання до кар’єрного росту, не залишаються не поміченими. Компанія «Online Media» стрімко розвивається, тому час від часу виникає необхідність у керівниках відділів, які зможуть розкрити потенціал своєї команди.
Інформація про підприємство:
«Online Media» – міжнародна компанія, яка є агенством інтернет маркетингу повного циклу. 6 років досвіду в сфері e-commerce, сертифіковані партнери Google. З кожним роком розширяється сфера послуг і пропозицій компанії, що сприяє поповненню клієнтської бази новими замовниками з усього світу. Професійний колектив співробітників компанії створює для клієнтів ідеальний, унікальний сайт, правильний імідж замовника в мережі, успішно реалізовує послуги, товари у всесвітній павутині.
«Online Media» – офіційний дилер компанії Prom.ua. Компанія надає широкий спектр послуг, пов’язаних з рекламою в Інтернеті, зокрема послуги контекстної реклами, послуги з SEO просування, послуги контенту та інше.

IT-компанія «Magnis»

Телефон: 096 500-28-07.
Електронна пошта: iryna.batiuk@magnise.com
Сайт: www.magnise.com
CEO та Founder: Федір Недашковський.
Відповідальний за добір персоналу: Антон Яворський.
Напрям діяльності:
розробка і підтримка програмного забезпечення.
Вакансії:
Компанія набирає спеціалістів на наступні напрямки роботи:
– Web;
– Desktop;
– Мobile development.
Вимоги до претендентів:
«Magnis» шукає людей, які готові навчатися та розвиватися. Це і є основним критерієм відбору в команду компанії.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
Важливо розвивати працівників. Адже розвиток компанії можливий лише за умови
професійного та персонального розвитку кожного її працівника.
Інформація про підприємство:
«Magnis» – це молода, креативна та професійна IT-компанія Тернополя. Команда налічує понад 130 професіоналів у Тернопільському офісі, окрім цього є офіси в Києві, Львові та за кордоном, які працюють над програмним забезпеченням нового рівня. Компанія веде розробку і підтримку програмного забезпечення як out-sourcing-ова компанія, крім цього, розробляє власні інновативні продукти.
IT-компанія «Magnis» регулярно проводить внутрішні курси та тренінги для працівників, сприяє їхньому відвідуванню конференцій та хакатонів. Кожен може спробувати себе у ролі керівника команди, маючи цікаву ідею та спосіб її реалізації. Компанія завжди долучається до організації різного роду заходів у Тернополі.

ТОВ НВФ «КВАЗАР ПЛЮС»

Адреса: 47728, Тернопільський р-н, с.Острів, вул Дачна, 11.
Телефон: 050 437-09-51; 067 675-09-73.
Електронна пошта: kvazarplus@gmail.com
Сайт: www.kvazar.te.ua
Керівник: Підручний Володимир Дмитрович.
Напрям діяльності:
Розробка, виготовлення, пуско-наладка антен супутникового зв’язку.
Вакансії:
– інженер-конструктор;
– інженер-технолог;
– інженер-програміст.
Вимоги до претендентів:
– бажання вчитись та розвиватись.
Інформація про підприємство:
Мале підприємство «Квазар» створене на базі відділу Тернопільського конструкторського бюро дослідних робіт в 1990 році, як підрозділ для розробки і впровадження у виробництво розробок громадського призначення молодих спеціалістів КБ. В 1993 році після реорганізації перейменовано на Товариство з обмеженою відповідальністю науково-виробнича фірма «Квазар плюс».
Основними видами діяльності НВФ «Квазар плюс» є розробка, виготовлення і здача «під ключ» професійних високоефективних антенних постів супутникового зв’язку і телебачення з рефлекторами великих діаметрів. Модернізація, ремонт існуючих антенних постів супутникового зв’язку з наступною сертифікацією відповідно до вимог INTELSAT i EUTELS. Невід’ємними частинами сучасних радіотехнічних систем зв’язку є антенні системи і обслуговуючі пристрої НВЧ. ТОВ НВФ «Квазар плюс» використовує більше ніж 10-річний досвід роботи спеціалістів різних галузей науки, опирається на сучасні технології промисловості і досягло відповідних результатів у цій галузі. Для отримання якісних результатів підприємство обладнано необхідними засобами електронно-обчислювальної, вимірювальної і спеціальної техніки. В своїй діяльності ТОВ НВФ «Квазар плюс» тісно співпрацює з різними виробничими організаціями і НДІ.

ТзОВ «Завод «Флекстронікс»

Адреса: 89600, м.Мукачево, вул.Берегівська-бічна, 4.
Телефон: 050 432-18-26.
Електронна пошта: irene.romodan@flex.com
Сайт: www.flex.com
Генеральний директор: Miklos Mate.
Відповідальна за добір персоналу: Ірена Ромодан.
Напрям діяльності:
Виготовлення, ремонт, тестування та кінцева збірка готової продукції (електроніка), лиття пластмас і логістичні послуги.
Вакансії:
– інженер-технолог;
– інженер з якості;
– інженер-дизайнер.
Вимоги до претендентів:
– вища інженерна чи економічна освіта;
– знання англійської чи угорської мови.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
Компанія не обмежує працівників і дає їм можливість проявити себе незалежно від галузі, посади або географічного розташування, сприяє особистому та професійному розвитку.
Інформація про підприємство:
Компанія «Flex» є провідним постачальником послуг з виробництва електронної продукції, який зосереджений на повному проектуванні, розробці і виробничих послугах в автомобільній, комп’ютерній, побутовій сфері, промисловості, інфраструктурі, медицині, чистих (природних) технологіях та мобільно-обчислювальній техніці. «Flex» допомагає замовникам проектувати, виробляти, постачати та обслуговувати електротехніку через мережу підприємств в 30-ти країнах на чотирьох континентах. Ця глобальна присутність забезпечує дизайн та інженерні рішення, які поєднані з основним виробництвом електроніки та логістичних послуг, та вертикально інтегрована з технологією виробництва компонентів для оптимізації операцій замовників за рахунок зниження витрат і скорочення часу виходу на ринок.
Компанія «Flex» – один із найбільших у світі виробників електроніки за контрактом і співпрацює з такими вендорами, як Ericsson, Huawei, Cisco, Hewlett-Packard, Ford, Lenovo, Intel, Microsoft і Apple.
Компанія із штаб-квартирою в Сингапурі виготовляє телекомунікаційне обладнання, електроніку для автомобільної індустрії, ноутбуки, принтери, пристрої зберігання даних, процесори та іншу технологічну продукцію. Серед 200 тис. співробітників «Flex», які працюють на 100 площадках над дизайном, розробкою, виготовленням і логістикою у 30-ти країнах, 2 тис. з них є робітниками сучасного заводу «Flex» у м. Мукачево Закарпатської області.

Агроіндустріальний холдинг «МХП»

Адреса: 03143, м. Київ, вул. Академіка Заболотного, 158.
Телефон: (044) 207-00-49; 050 448-79-25.
Електронна пошта: student@mhp.com.ua
Сайт: www.mhp.com.ua
Директор: Косюк Юрій Анатолійович.
Керівник департаменту управління персоналом: Прожогіна Ксенія Маратівна.
Напрям діяльності: провідний агропромисловий холдинг, лідер ринку в сегменті рослинництва і птахівництва в Україні.
Вакансії:
– інженер-енергетик;
– інженер КВПіА;
– інженер з експлуатації обладнання водопровідно-каналізаційного господарства;
– інженер-електрик;
– інженер-будівельник;
– інженер з технічного нагляду;
– електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування;
– майстер; механік;
– механік з ремонту устаткування; слюсар-ремонтник; оператор пульта керування.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
– розвиток та кар’єрний ріст; навчання в Україні та за кордоном; офіційне працевлаштування;
– можливість стати частиною команди провідних спеціалістів;
– комфортні умови праці: безкоштовне житло, транспорт, обід на підприємстві.
Інформація про підприємство:
До брендів ПАТ «Миронівський хлібопродукт» належать ТМ «Наша Ряба», ТМ «Легко», ТМ «Бащинський», ТМ «Фуа Гра», ТМ «Ситні» та ряд інших. Компанія експортує свою продукцію в 60 країн світу, управляє 30 підприємствами у 13 областях України та об’єднує понад 26 тисяч працівників.
Основні напрями роботи компанії:
– птахівництво (виробництво охолодженої курятини, готові продукти харчування, соняшникова і соєва олія);
– рослинництво, 370 тис.га в обробітку (вирощування кукурудзи, соняшнику, пшениці і рапсу);
– інша сільськогосподарська діяльність: виробництво заморожених напівфабрикатів (ТМ «Легко!»), свіжої яловичини (ТМ «Сертифікований Ангус»), фуа-гра (ТМ «Фуа Гра»), ковбасних виробів (ТМ «Бащинский»).

ТОВ «Тернофарм»

Адреса: 46010, м. Тернопіль, вул. Фабрична, 4.
Телефон: (0352) 25-59-33.
Електронна пошта: ternopharm@ternopharm.com.ua; recruiter@ternopharm.com.ua
Сайт: www.ternopharm.com.ua
Генеральний директор: Михайлов Валерій Олександрович.
Фахівець із підбору персоналу: Репак Катерина Олександрівна.
Напрям діяльності:
Виробництво медикаментів.
Вакансії:
– інженер-технолог;
– оператор виробничих ліній;
– майстер цеху; слюсар-ремонтник.
Вимоги до претендентів:
– вища освіта (інженерно-технічна); досвід організаційної роботи;
– впевнений користувач ПК; хороші людські якості та бажання вчитись.
Підприємство пропонує:
– роботу у стабільній та надійній компанії;
– постійне підвищення кваліфікації;
– повний соціальний пакет; реалізацію професійних навиків.
Перспективи професійного росту і кар’єри:
У службі персоналу на кожного спеціаліста проектують план побудови кар’єри.
Інфомація про підприємство:
Компанія «Тернофарм» є одним із структурних підрозділів Холдингу «Юніфарма» із репутацією виробника якісної продукції, цінова політика якого доступна кожному. Показник випуску продукції виріс на 30%. За останні роки значно розширена номенклатура продукції, асортимент якої складає понад 109 найменувань. Виробництво лікарських засобів ТОВ «Тернофарм» сертифіковано на відповідність GMP. На підприємстві запроваджуються новітні технології, проводиться модернізація та переоснащення виробництва. Компанія проводить активну зовнішньоекономічну діяльність, препарати зареєстровані та ефективно використовуються у Білорусі, Молдові, Казахстані, Азербайджані, Киргизії. ТОВ «Тернофарм» проводить чітку політику, спрямовану на забезпечення споживачів якісними, доступними та ефективними лікарськими засобами.
Основна цінність ТОВ «Тернофарм» – персонал. Політика компанії спрямована на створення умов для реалізації потенціалу кожного робітника незалежно від його посади.
Основні цінності компанії:
– інноваційний розвиток і розробка нових виробів для споживача;
– залучення і розвиток нових ресурсів виробництва; співпраця із навчальними закладами;
– зниження негативного впливу на природне середовище;
– досягнення визначеного бізнес-планом рівня фінансової стійкості та прибутковості.

IT-компанія «Crowdin»

Адреса: 46009, м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 3.
Телефон: 067 669-90-04.
Електронна пошта: yulia.tsebriy@crowdin.com
Сайт: www.crowdin.com
Директор: Дмитришин Сергій.
Відповідальна за підбір персоналу: Цебрій Юлія.
Напрям діяльності:
Українська ІТ-компанія «Crowdin» займається розробкою провідних рішень для управління локалізацією (перекладом). Компанія створила платформу, що допомагає налагодити співпрацю між розробниками ПЗ і перекладачами, автоматизувати процес локалізації та спростити комунікації під час перекладу програмних продуктів.
Вакансії:
– Front-End Developer;
– Full Stack Developer;
– Java Developer;
– Support Manager;
– Junior Data Scientist;
– менеджер для роботи з клієнтами.
Вимоги до претендентів:
Компанія «Crowdin» запрошує на роботу ініціативних, креативних та небайдужих молодих спеціалістів. Ідеальний кандидат – це людина, що прагне працювати в перспективному творчому середовищі, готова до нового досвіду і роботи над живим проектом, який має більше півмільйона користувачів з усього світу. «Якщо ти володієш технічними навичками, маєш хороший рівень англійської мови, а головне – хочеш учитись, тоді тобі до нас!» – такий девіз компанії.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
Є можливість отримати унікальний досвід роботи з відомими компаніями та професійний розвиток.
Інформація про компанію:
«Crowdin» – це продуктова компанія в Тернополі, розробляє платформу – https://crowdin.com/. Серед клієнтів такі компанії, як Microsoft, eBay, Prestashop, Kickstarter, Xiaomi, Cyanogenmod, Minecraft та багато інших. У сервісу понад мільйон користувачів з цілого світу (окрім, мабуть, Північної Кореї). За кілька останніх років «Crowdin» виріс з кількох людей, які розробляли свій хобі-проект, до команди з 35-ти високопрофесійних спеціалістів, які працюють над однією з найкращих у світі платформ для локалізації.
У компанії переконані, що талант потрібно розвивати, а продуктова компанія – те місце, де можна це зробити. Мета компанії – зібрати найталановитіших людей, а кожного працівника – постійно професійно зростати, бути експертом і добре заробляти. «Crowdin» запрошує на роботу ініціативних, амбіційних та небайдужих молодих спеціалістів. Тут кожен зможе отримати унікальний досвід роботи з відомими компаніями та можливість професійного розвитку.

ДП «Красилівський агрегатний завод»

Адреса: 31000, Хмельницька обл., м. Красилів, вул. Щаслива, 1.
Телефон: (03855) 4-14-53; 4-42-00; 4-35-03.
Електронна пошта: kazagregat@ukr.net ; hr@kaz.km.uа
Сайт: www.kaz.km.ua
Директор: Душенко Олександр Сергійович.
Начальник відділу кадрів: Борщинський Павло Феліксович.
Напрям діяльності:
Виготовлення товарів народного споживання, виробів авіаційної та спеціальної техніки.
Вакансії:
– інженер із зварювання;
– інженер-конструктор;
– інженер-програміст;
– оператор верстатів із програмним керуванням;
– головний технолог;
– інженер-механік.
Вимоги до претендентів:
Вища технічна освіта, знання ПК (Word, SolidWorks, Kompas, Lantek Expert). Працевлаштування на постійній або контрактній основі, оплата праці висока, соціальний пакет, гуртожиток, харчування. Підприємство готове надати робочі місця під час проходження практики, забезпечує проживання в гуртожитку.
Інформація про підприємство:
ДП «Красилівський агрегатний завод» було створене у вересні 1968 року як філія при Київському виробничому об’єднанні ім. Артема за розпорядженням Міністерства авіаційної промисловості. Мета створення – виготовлення деталей для виробів авіаційної техніки.
З 1968 до 2000 – роки послідовного зростання, що охоплюють період становлення, підйом виробництва і розвиток усіх сфер діяльності. Підприємство виконує державні замовлення на вузли та агрегати для авіаційної техніки і випускає широку номенклатуру товарів народного споживання.
ДП «Красилівський агрегатний завод» перебуває у загальнодержавній власності, підпорядкований Державному концерну «Укроборонпром». Спеціалізація заводу – це випуск агрегатів авіаційної техніки військового призначення. Продукцію військового призначення ДП “КАЗ” використовують на літаках: Су-17, Су-17М3, Су-17М4, Су-24, Су-24М, Су-27, Су-30, Су-30М, Су-30МК, Су-30МКИ, Су-34.
За останні роки завод освоїв та виготовляє побутові газові опалювальні котли різних модифікацій, в тому числі парапетні та напольні з автоматикою EUROKAZ та EUROSIT, з циркуляційним насосом та димососом; твердопаливні котли різних потужностей, котельні твердопаливні, регулятори тиску газу, пункти газові щитові малогабаритні, стабілізатори, конвектори нової конструкції, електрошашличниці, лампи паяльні, геліосистеми з акумулятивним баком «КОРДІ». Є можливість випускати електротени, електрокотли, рибальські човни, стелажі побутові.

ТзОВ «СЕ БОРДНЕТЦЕ-УКРАЇНА»

Адреса: 47711,Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с.Байківці, вул. 15 Квітня, 7.
Телефон: (0352) 51-08-46; 0 800 508-708.
Електронна пошта: resume@sebn.com
Сайт: www.se-bordnetze.de
Генеральний директор: Екхарт Бістрам.
Відповідальна за підбір персоналу: керівник відділу персоналу Лазар Олена Костянтинівна.
Напрям діяльності:
Автомобілебудування, виготовлення кабельно-провідникової продукції для автомобілів концерну «Фольксваген». Готова продукція – суцільна кабельна мережа, що складається з конструкційних модулів, які забезпечують електричну функціональність автомобіля, наприклад, механізм регулювання фар, радіо, клімат-контроль та ін.
Вакансії:
– посади інженерно-технічного спрямування.
Вимоги до претендентів:
залежно від вакансії, для адміністративного персоналу бажано знання іноземної мови (англійської або німецької).
Перспективи професійного росту і кар’єри:
Першочерговим завданням підприємства є навчання та розвиток персоналу. Підвищення кваліфікації працівників відбувається через внутрішні та зовнішні тренінги, семінари; можливість стажування за кордоном; мовні курси. Працівники заводу мають першочергове право на участь у конкурсах на заміщення вакантних посад.
Інформація про підприємство:
«СЕ Борднетце-Україна» – виробниче об’єднання, в якому працюють віддані своїй справі професіонали. Працівники підприємства – це найбільша цінність та найпотужніший ресурс. Кожен із них розуміє і пишається тим, що є частиною професійної команди, яка ставить собі за мету стати найкращою у своїй галузі. Тільки в єдності та наполегливості, прагненні до самовдосконалення можна зробити продукцію компанії конкурентоспроможною. Це основне завдання, єдиний шлях до успіху і завоювання передових позицій на світовому ринку виробників.

ТОВ «МВ Стеллар»

Адреса: 46400, м. Тернопіль, вул. Гріга, 3а.
Телефон: (0352) 43-10-97.
Електронна пошта: office@stellar.ua
Сайт: www.stellar.uа
Директор: Волянський Герман Ізидорович.
Директор з персоналу: Николин Ярина Вікторівна.
Напрям діяльності:
перевезення вантажів, транспортно-експедиційні послуги, сервісне обслуговування
автомобілів, проведення технічного огляду, мийка автоцистерн.
Вакансії:
– менеджер із адміністративної діяльності;
– менеджер із питань комерційної діяльності;
– фахівець з контролю за використанням палива;
– менеджер із продажу запчастин до вантажних авто;
– фахівець з організації ремонтів (технічний менеджер);
– електрогазозварювальник;
– автомеханік;
– автослюсар.
Вимоги до претендентів:
– бажання вчитися та працювати; прагнення до професійного вдосконалення;
– відповідальність та старанність у роботі;
– комунікабельність та вміння працювати у команді.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
Конкурентна заробітна плата, офіційне працевлаштування, персональний та професійний розвиток, можливість кар’єрного росту.
Інформація про підприємство:
ТОВ «МВ Стеллар» – компанія, що працює на ринку міжнародних вантажних автоперевезень з 1996 року та є лідером транспортних перевезень як на території України, так і в Європі. Автопарк налічує більше ніж 150 транспортних засобів. У компанії працює понад 350 висококваліфікованих працівників.
Основними ринками збуту послуг є країни ЄС та СНД. Ключові клієнти: PepsiCo Holdings, Coca Cola Hellenic, Ferrero, Mondelez, Frito Lay (перевезення для ТМ Сандора, Біола, Jaffa, Сік для Вінніфрут, Світоч, Мілка, Нутелла, Rich).
Для якісного та своєчасного виконання кожного рейсу компанія використовує тягачі Volvo, цистерни на харчові, нехарчові, небезпечні, сипучі вантажі Feldbinder, Magyar, Burg, Hobur, Benalu, а також тенти Kogel.
Для обслуговування автопарку майстерні обладнані ямами, діагностичними та технічними приладами, які здійснюють усі види діагностики і ремонтних робіт. Більше як 100 працівників обслуговують автопарк компанії та сервісну станцію.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта, ефективність та надійність доставки вантажу вчасно, високі стандарти обслуговування, швидкий розвиток та впровадження інновацій формують високий рівень довіри з боку клієнтів.

ТзОВ «Електроконтакт Україна»

Адреса: 80700, Львівська обл., м. Золочів, вул. Кармелюка, 12.
Телефон: (03223) 2-76-53; 067 570-41-58.
Електронна пошта: RKuibida@autoelectric.de
Сайт: www.eku.com.ua
Генеральний директор: Гаврильчик Андрій Васильович.
Начальник відділу персоналу: Куйбіда Роман Ігорович.
Напрям діяльності:
Виготовлення кабельних мереж для провідних автомобілебудівних компаній: BMW, Daimler, General Motors та Volkswagen.
Вакансії:
– монтери кабельного виробництва;
– оператори верстатів з програмним керуванням;
– інженери з підготовки виробництва;
– інженери з якості; механіки-налагоджувальники.
Вимоги до претендентів:
– монтери кабельної мережі – уважність, відповідальність, вміння розрізняти кольори;
оператори верстатів, механіки-налагоджувальники – вища технічна освіта, досвід роботи на аналогічній посаді від 1 року, знання основних принципів обслуговування та налаштування техніки;
– інженери виробництва, інженери з якості, аудитори – вища освіта відповідної спеціальності, досвід роботи від 1-го року на аналогічній посаді, знання німецької, англійської мов.
Перспективи професійного росту і кар’єри: здійснюється навчання і розвиток персоналу на базі підприємств України і на заводах материнської компанії «Nexans autoelectric GmbH», які знаходяться на території Німеччини, Румунії та Чехії.
Інформація про підприємство:
«Електроконтакт Україна» – дочірня компанія німецького підприємства «Elektrokontakt GmbH», яке належить всесвітньовідомому французькому концерну Nexans. Підприємства-заводи концерну розташовані в більш як 30 країнах світу на 5 континентах. Компанія заснована 2007 року в м. Перемишляни Львівської області, де здійснюється виробництво кабельних мереж до автомобілів BMW.
2011 року на виробничих потужностях підприємства в м. Золочів розпочато виробництво продукції до автомобілів BMW, Opel, Mercedes, Audi, Porshe. У серпні 2017 року відкрито третій завод в м.Броди Львівської області. ТзОВ «Електроконтакт Україна» є одним з найбільших працедавців Перемишлянського, Золочівського та Бродівського районів. На підприємтсві працює понад 2 000 працівників, які отримують гідну заробітну плату та різноманітні соціальні гарантії: безкоштовне медичне страхування, довезення на роботу і додому, комплексні обіди в їдальні підприємства тощо.
На заводах ЕКУ поєднуються світові стандарти та інновації з майстерністю українських професіоналів.

ТОВ «Віконенко» Вікна «Perfect»

Адреса: 47264, Тернопільська обл., Зборівський р-н, с.Озерна, вул. Б.Хмельницького, 8.
46008, м.Тернопіль, вул. Живова, 11Б.
Телефон: (0240) 2-22-12; 52-53-38; 096 678-94-06; 050 437-85-15.
Електронна пошта: work@gk.te.ua; i.lihnovska@gk.te.ua
Сайт: www.perfect-okna.com.ua
Директор: Торокняк Володимир Михайлович.
Відповідальна за підбір персоналу: Ліхновська Ірина Іванівна.
Напрям діяльності:
Виробництво металопластикових вікон та дверей, міжкімнатних шпонованих дверей, реалізація алюмінієвих конструкцій.
Вакансії:
– інженер-технолог;
– помічник системного адміністратора;
– інженер-механік;
– електрик;
– менеджер для роботи з клієнтами.
Вимоги до претендентів:
– вища незакінчена технічна освіта;
– знання програми AutoCad (для інженера-технолога);
– уважність;
– наполегливість;
– лідерство, динамічність, орієнтація на результат.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
за результатами роботи, рівнем кваліфікації працівника можливий кар’єрний ріст на заміщення посад: старший менеджер, заступник керівника відділу, керівник відділу, керівник напрямку.
Інформація про підприємство:
Корпорація «Perfect» – успішна компанія національного масштабу, що вже понад 10 років є незмінним лідером у Західному регіоні. Структура корпорації: фабрика із виробництва ПВХ вікон, дверей та алюмінієвих конструкцій; мережа фірмових салонів «Perfect», до складу якої входять 16 ТТ як в Україні, так і за кордоном; магазин побутової техніки «LARGO»; CALL-центр із підтримкою власного інтернет-магазину; фірмовий салон «Місто дверей та підлоги»; дизайнерський та ІТ-відділ.
Корпорація «Perfect» – це компанія, яка постійно розвивається, тому потрібні ініціативні молоді люди, які прагнуть розвиватися і досягати успіху у різних сферах, як робітничих, так і у сфері продажів.
Корпорація «Perfect» виготовляє ПРАВИЛЬНУ продукцію: довговічні, ощадливі, красиві та безпечні вікна. Саме така продукція відповідає очікуванням покупців, і навіть більше, – вона їх перевершує!

ТОВ «СІЛЬПО-ФУД»

Адреса: 46400, м.Тернопіль, вул.Текстильна, 28ч.
02090, м.Київ, вул.Бутлерова, 1
Тел.: 099 926-87-22.
Електронна пошта: s.fursevych@fozzy.ua
Сайт: www.silpo.ua
Директор: Лесько Юрій Анатолійович.
Директор із роздрібної торгівлі: Мантюк Юрій Володимирович.
Директор із персоналу: Решетняк Тетяна Миколаївна.
Напрям діяльності:
Торгова мережа «Сільпо» – одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів, яка налічує понад 270 супермаркетів у 60 містах України. Супермаркет «Сільпо» – це магазин самообслуговування, асортимент якого налічує до 20 тис. найменувань продуктів харчування і супутніх товарів залежно від величини торгової площі магазину. Пріоритетом «Сільпо» є залучення на роботу талановитих студентів та випускників навчальних закладів різної спеціалізації. Для кожної посади розроблена Програма навчання, яка дозволяє випускникові розвинути й удосконалити свої професійні навики та особисті якості для успішного кар’єрного зростання в «Сільпо».
Вакансії:
– заступник керівника магазину;
– завідувач відділом;
– фахівець з приймання та обліку товарів;
– касир торговельного залу;
– продавець продовольчих товарів.
Вимоги до претендентів:
– впевнений користувач ПК (MS Office, Internet, електронна пошта);
– вміння ставити цілі та досягати високих результатів;
– розвинуті лідерські якості, відповідальність, ініціативність та активність.
Інформація про підприємство:
Мережа «Сільпо» є однією з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів. Перший «Сільпо» було відкрито 1998 року, а сьогодні понад 250 магазинів працюють для гостей в усіх областях нашої країни. У великій та дружній команді мережі «Сільпо» – понад 26 000 співробітників! Один з найбільш важливих факторів успіху торгової мережі «Сільпо» – її співробітники. Завдяки досвіду та компетентності співробітників компанія займає провідні позиції на українському ринку і обрана найкращою мережею супермаркетів за підсумками премії Retail Awards 2016.
Динамічно розвиваючись, мережа «Сільпо» завжди рада вітати у лавах своїх співробітників нових спеціалістів, пропонуючи їм можливість професійного та кар’єрного зростання. У великому, але дружному колективі постійно з’являються різноманітні вакансії, які можуть зацікавити як людей, що тільки починають свою кар’єру, так і досвідчених спеціалістів. Для перших компанія пропонує підготовку та навчання, а для других – цікаве середовище для подальшого розвитку.

ПрАТ «Волиньхолдінг»

Адреса: 45612, Волинська обл., Луцький р-н, смт.Торчин, вул.Івана Франка, 4.
Телефон: (0332) 77-66-00; 77-66-16.
Електронна пошта: larysa.novak@ua.nestle.com
Сайт: www.torchyn.ua
Директор-розпорядник: Богдан Руслан Володимирович.
Відповідальні за підбір персоналу: Пілюк Світлана, HR менеджер; Новак Лариса, рекрутер.
Напрям діяльності:
Виробництво великого асортименту холодних соусів: кетчуп, майонез, гірчиця і соуси.
Працевлаштування за напрямами:
– харчові технології;
– технічна механіка і пакувальна техніка;
– інженерія;
– виробництво;
– якість та безпека продуктів;
– охорона праці та навколишнього середовища.
Вимоги до претендентів:
– вища освіта (закінчена або незакінчена – 4-5 рік навчання);
– знання англійської мови (вище середнього рівня);
– лідерські якості; здатність швидко навчатися;
– гнучкість та мобільність (готовність проходити програму стажування в різних регіонах України); можливість працювати повний робочий день.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
Працювати в Nestlé означає мати підтримку, умови та наснагу для справжніх звершень завдяки поєднанню інтелектуального та емоційного, особистого та суспільного. Це також означає отримувати задоволення від нового досвіду та можливостей, водночас впливаючи на довготривалий результат.
Інформація про підприємство:
ПрАТ «Волиньхолдінг» – український лідер з виробництва холодних соусів під торгівельною маркою «Торчин», створено у 1994 році. Фабрика виробляє великий асортимент холодних соусів: кетчуп, майонез, гірчицю і соуси ТМ «Торчин». Підприємство розташоване в селищі Торчин на заході України. Саме цей географічний топонім свого часу дав ім’я популярного сьогодні бренду «Торчин».
Після приєднання до групи Nestlé в Україні в 2003 році перед «Волиньхолдінг» відкрилися нові перспективи для розвитку. Були автоматизовані існуючі виробничі процеси, забезпечена сильна маркетингова підтримка, налагоджена нова система дистрибуції. У результаті, придбання «Волиньхолдінг» було названо експертами найбільш успішним іноземним інвестиційним проектом в Україні. ТМ «Торчин» стала абсолютним лідером українського ринку соусів. Важливу роль в успіху бренду «Торчин» відіграли якість продукції, а також вдалі інновації, особливо м’яка упаковка «дой пак». Продукція повністю сертифікована, відповідає світовим стандартам якості.

«Nestlé Business Services Lviv»

Адреса: 79034, м. Львів, вул. Угорська, 14.
Телефон: 050 414-36-30.
Електронна пошта: для резюме – nbs.hr@ua.nestle.com
Сайт: www.nestle.ua
Recruitment Manager «NBS Lviv»: Олена Садкова.
Напрям діяльності:
«Nestlé Business Services Lviv» («NBS Lviv») – це міжнародний підрозділ «Nestlé», який надає стандартизовані послуги світового рівня офісам Компанії «Nestlé» в Східній та Західній Європі, в Скандинавських, Балтійських та Адріатичних країнах, Греції, Італії, а також Японії, Північній Америці, Бразилії та Колумбії. Є експертами в таких важливих бізнес-процесах, як адміністрування даних персоналу, нарахування заробітної плати, бухгалтерські операції, підтримка постачань, моніторинг соціальних мереж, інформаційно-технічна підтримка користувачів. Це дозволяє компанії зосередитись на основних бізнес-завданнях для досягнення успіху.
Вакансії:
Перелік актуальних вакансій можна знайти на сайті компанії: http://www.nestle.ua/jobs/vacancy/nbs
«NBS Lviv» пропонує своїм працівникам:
– офіційне працевлаштування;
– конкурентну заробітну плату та соціальний пакет;
– можливості кар’єрного росту;
– підтримку у розвитку професійно-важливих та особистісних навичок: адаптаційні програми для новачків, тренінги, дистанційне навчання, коучинг-сесії, наставництво, курси іноземних мов та ін.;
– позитивну атмосферу, безпечні та комфортні умови праці;
– підтримку при переїзді з інших міст.
Інформація про підприємство:
«NBS Lviv» є одним з семи сервісних центрів «Nestlé» у світі. Центри-колеги: NBS Ribeirao Preto (Бразилія), NBS Manila (Філіпіни), NBS Cairo (Єгипет), NBS Accra (Гана), NBS Lisbon (Португалія) та NBS China.
Bід початку 2011 року і до тепер команда «NBS Lviv» зросла від 50 до понад 1100 працівників та прийняла на обслуговування понад 30 ринків «Nestlé». Сервісні центри «Nestlé» – це велика багатонаціональна родина, яка налічує понад 3000 працівників у всьому світі. Кожен може приєднатися до команди «Nestlé», молодих людей, які працюють в динамічній компанії, яка об’єднує різні культури і сфери діяльності, навчаються, подорожують по світу, товаришують та відпочивають разом.

Jabil Cicuit Ukraine LLC
ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед»

Адреса: 89424, Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с.Розівка, вул.Концівська, 40.
Телефон: (0312) 64-91-01; 64-93-01.
Електронна пошта: hr_uzhgorod@jabil.com
Генеральний директор: Мікула Анатолій Валерійович.
Керівник служби управління персоналом: Йонік Наталія Анатоліївна.
Провідний спеціаліст з рекрутингу: Рудько Анастасія Олександрівна.
Напрям діяльності: виготовлення телекомунікаційного обладнання, споживчої електроніки, продукції для зберігання інформації, товарів для автомобільної галузі.
Вакансії:
– механіки;
– діагностики; тест-техніки;
– інженери з організації та нормування праці;
– інженери інженерно-технічної служби; закупівельники.
Вимоги до претендентів:
Знання фізики, електротехніки, схемотехніки, радіотехніки, креслярських програм (переважно AutoCad), MS Office, аналітичні здібності, знання англійської мови на середньому рівні (Intermеdiate Level).
Перспектива професійного росту і кар’єри:
Кар’єрний ріст як в Україні, так і на інших заводах корпорації «Jabil» у всьому світі. За минулий рік 21 відсоток співробітників отримали підвищення.
Інформація про підприємство:
ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед» є одним з підприємств корпорації «Джейбіл Сьоркіт», яка входить у трійку світових лідерів надання послуг з контрактного виробництва електроніки. Маючи більш ніж 180 тисяч працівників на 101 заводі в 27 країнах світу, корпорація «Джейбіл Сьоркіт» забезпечує високоякісне обслуговування споживачів в багатьох галузях, таких як: автомобільна промисловість, виробництво товарів широкого вжитку, обчислювальна техніка та зберігання інформації, приладобудівельна та медична сфери, мережева галузь, периферійне устаткування та телекомунікації. Підприємство працює в Україні з 2004 року і має понад 1800 працівників на заводі, площа якого становить 26000 м2. Є другим серед заводів корпорації «Jabil» в Європі за фінансовим показникам та кількістю персоналу з потужною технологічною та клієнтською базою, високими стандартами виробництва і максимально комфортними та безпечними умовами праці, конкурентною заробітною платою. Працівникам надають привабливий соціальний пакет (безкоштовні обіди і транспорт, медичне страхування, пільгові абонементи в спортзал і басейн). На постійній основі діють: навчальна програма для новачків, індивідуальна програма розвитку, онлайн і аудиторні курси англійської мови, створено спеціальний навчальний центр для підтримки і підвищення кваліфікації працівників виробництва.

Приватне акціонерне товариство
«Тернопільський молокозавод»

Адреса: 46010, м.Тернопіль, вул. Лозовецька, 28.
Телефон: (0352) 56-12-01; 56-12-36.
Електронна пошта: recruitment@molokija.com
Сайт: www.molokija.com
Голова правління: Солтис Віктор Петрович.
Начальник служби управління персоналом: Семенюк Наталія Зіновіївна.
Напрям діяльності:
Виробництво свіжої молочної продукції (молоко, кефір, сметана, йогурт, кисломолочний сир); масла різного пакування, фасування та жирності; продукції для експорту за межі України (казеїн та масло).
Вакансії:
Актуальні вакансії на офіційному сайті у розділі Кар’єра: http://molokija.com/ua/career
Вимоги до претендентів:
Компанія цінує тих, хто не перестає займатися самоосвітою незалежно від досвіду роботи та навичок, хто пропонує і реалізовує нові та ефективні рішення, націленість на результат.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
Для кожного нового спеціаліста є програма індивідуального навчання-адаптації, досвідчений наставник, можливість прийняття участі у тренінгах та інших навчальних заходах. Випускники університету працюють у компанії не тільки інженерами, техніками, операторами, хіміками, мікробіологами, але і топ-менеджерами (заступник директора з виробництва, заступник директора з продажу, директор філії), і керівниками середньої ланки (керівники служб, відділів, груп, дільниць, майстри змін виробництва).
Інформація про підприємство:
«Молокія» – це молочні продукти коротких термінів зберігання стабільно високої якості з максимальним збереженням цінних природних властивостей молока без шкідливих домішок. Основою високої якості продукції є використання лише натурального молока в поєднанні з впровадженою системою харчової безпеки та сучасного високотехнологічного обладнання на підприємстві. Компанія пройшла сертифікацію на відповідність стандартам ISO 22000. Виробничі потужності ПрАТ «Тернопільський молокозавод» відповідають міжнародним стандартам, є безпечними для працівників та якісними для виробництва продукції. Обладнання від провідних виробників України, Польщі, Німеччини, Італії, Болгарії, Австрії, Фінляндії, Швеції.
Процес виробництва молочної продукції – від прийняття молока-сировини до розливу готової продукції – повністю автоматизований. Вся сировина та готова продукція проходить ретельний контроль у сучасних лабораторіях. Компанія здійснює продаж продукції через власну дистрибуційну мережу в 14 областях України та м. Києві.
Орієнтуючись на інноваційний розвиток компанія ставить перед собою нові завдання, нові амбітні цілі. Компанія «Молокія» перша в Україні та п’ята в Європі впровадила технологію подвійної очистки молока Fresh Milk Technology. Перша в Україні започаткувала кооперацію з Асоціацією виробників молока. Перша в Україні розпочала фасування молочної продукції в інноваційне пакування Pure-Pak Sense.

Тернопільське обласне управління
АТ «Ощадбанк»

Адреса: 46001, м. Тернопіль, Майдан Волі, 2.
Телефон: (0352) 52-34-50; 098 964-03-75.
Електронна пошта: libernahs@oschadbank.ua
Сайт: www.oschadbank.ua
Керівник: Соляр Ярослав Володимирович.
Відповідальна за підбір персоналу: Кацан Христина Степанівна.
Напрям діяльності: АТ «Ощадбанк» спеціалізується на обслуговуванні корпоративних клієнтів та фізичних осіб. Банк пропонує відкриття вкладів в національній та іноземній валютах, розрахунково-касове обслуговування, кредити, грошові перекази, випуск і обслуговування платіжних карт VISA, MasterCard.
Вакансії:
– старший контролер-касир;
– менеджери з обслуговування фізичних осіб; юридичних осіб;
– адміністратори залу у відділенні.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
– діє комп’ютерний навчальний клас;
– діє «Система Дистанційного Навчання», проходження інформаційних онлайн курсів та дистанційного тестування;
– співпраця із навчальними закладами Львова, Черкас, Житомира;
– діє внутрішня програма «Кадрового резерву»;
– діє немонетарна мотивація (відзнаки, брендові браслети, годинники);
– щомісячний захід «Smart Time» для працівників банку.
Інформація про підприємство.
«Ощадбанк» має найбільшу довіру з боку вкладників і демонструє найбільший приріст за вкладами фізичних осіб. За підсумками 2017 року портфель строкових депозитів зріс на 14 млрд. грн. і досяг загального обсягу 65 млрд. грн. «Ощадбанк» продовжує реформування мережі і є першим за показником її оновлення. Відкрито 565 відділень нового формату. Банк удвічі посилив свої позиції на ринку дистанційних каналів обслуговування, перевів в онлайн-систему «Ощад 24/7» 2,4 млн. клієнтів, запровадив мобільні платіжні додатки Android Pay та Ощад PAY для оплати смартфоном. Кількість зон самообслуговування зросла до 425, 770 терміналів та 500 банкоматів. 32 тис. організацій мають в «Ощадбанку» зарплатні проекти. Кожний п’ятий українець отримує зарплату в «Ощадбанку»!
HR-служба налагодила ефективну роботу з персоналом, що дало можливість контролювати якість обслуговування внутрішнього клієнта в тридцятитисячній команді та формувати нову корпоративну культуру. За якісні зміни в напрямі роботи з персоналом «Ощадбанк» отримав високу оцінку експертів. У 2017 році «Ощадбанк» увійшов до ТОП-3 найкращих роботодавців у категорії «Банки, фінансові установи» за версією журналу «Фокус», а також до ТОП-10 рейтингу роботодавців у номінаціях «Зіркові мотиватори» та «Перевірено часом» за версією журналу «Бізнес».
Реальні зміни відзначають незалежні експерти – вже два роки поспіль «Ощадбанк» очолює рейтинг «50 провідних банків України» від Finclub.net.

Публічне акціонерне товариство «Тернопільський радіозавод «Оріон»

Адреса: 46023, м. Тернопіль, вул. 15 Квітня, 6.
Телефон: (0352) 28-56-88; 24-30-14.
Електронна пошта: personal@orion.te.ua, personal.orion.te@gmail.com
Сайт: www.orion.te.ua
Керівник підприємства: Карпик Ярослав Михайлович.
Відповідальна за підбір персоналу: Балик Руслана Ярославівна.
Напрям діяльності:
Виробництво засобів радіозв’язку спецпризначення для Міністерства оборони України, МВС, СБУ, МНС, Держкордону; засобів радіозв’язку для різних галузей народного господарства, виробництво енергоощадних ламп.
Вакансії:
– інженер-технолог (гальванічна дільниця);
– інженер з підготовки виробництва;
– інженер-енергетик;
– інженер-конструктор (ВЧ техніка: приймач, синтезатор, підсилювач потужності);
– інженер-програміст;
– інженер-конструктор (3Д технології);
– інженер-технолог (механообробка, штамповка, литво, переробка пластмас);
– інженер-конструктор (проектування технічного оснащення).
Перспектива професійного росту і кар’єри:
Молоді фахівці, які кваліфіковано проявляють свої навики на робочому місці, можуть розраховувати на кар’єрне зростання та професійний ріст. За молодими спеціалістами закріплюють наставників зі складу висококваліфікованих працівників підприємства.
Інформація про підприємство:
ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон» – одне з провідних підприємств України для виробництва професійних засобів радіозв’язку. Початок своєї діяльності датує 1982 роком. Наявність висококваліфікованих спеціалістів сприяла швидкому зростанню виробничого потенціалу підприємства. Галузь радіозв’язку, в якій працює ПАТ «ТРЗ «Оріон», належить до найбільш високорозвинутих та високотехнологічних. До складу підприємства входить конструкторське бюро. Продукція ПАТ «ТРЗ «Оріон» спроектована і впроваджена у виробництво фахівцями заводу. На сьогодні «Оріон» – базове підприємство України із виробництва засобів радіозв’язку УКХ-діапазону для всіх галузей народного господарства. Завод освоює новий напрямок діяльності – виробництво окремих вузлів для ракетної техніки.
Продукція ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон» – це результат багаторічної тісної співпраці та орієнтація на максимальне задоволення споживача. Розвиток різних видів радіозв’язку є перспективним та постійно потребує залучення молодих спеціалістів, які мають свій погляд на майбутнє радіозв’язку.

Приватне агропромислове підприємство «Агропродсервіс»

Адреса: 47734, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Настасів.
Телефон: (0352) 49-80-32; 42-54-70; 49-82-74.
Електронна пошта: agroprodservice@gmail.com
Сайт: www.agroprodservice.com.ua
Генеральний директор: Чайківський Іван Адамович.
HR-директор: Марцис Артур Ігорович.
Напрям діяльності:
Виробництво, реалізація продукції рослинництва, тваринництва, переробки, надання послуг автопарку, машинно-тракторного парку, послуг з переробки і зберігання сільськогосподарської продукції.
Вакансії:
– бухгалтер;
– економіст;
– інженер;
– фахівці ІТ-сфери;
– механік;
– слюсар.
Вимоги до претендентів:
хороше аналітичне мислення, бажання працювати та розвиватися, відповідальність, цілеспрямованість.
Інформація про підприємство:
ПАП «Агропродсервіс», засноване у червні 1999 року, займає провідні позиції в агропромисловому виробництві та зарекомендувало себе як підприємство-новатор. Виробляє, реалізовує елітну продукцію рослинництва і тваринництва. Основним видом діяльності є рослинництво. Виробничі потужності підприємства займають 11 районів Тернопільської, Івано-Франківської та Львівської областей. Банк землі становить понад 40 тисяч гектарів. Виробничі потужності галузі розташовані у місті Ланівці, у селах Байківці та Настасів, Підгаєцькому і Козівському районах. Працює насіннєвий і комбікормовий заводи. Уже зараз функціонують два комплекси з вирощування птиці – у Зборівському та Золочівському районах. Сектор ВРХ динамічно розвивається. Для підтримки цього напрямку на підприємстві функціонує 4 м’ясо-молочні ферми. Нещодавно до структури підприємства ввійшли Тернопільський м’ясокомбінат і Соєвий завод у селі Настасів. «Агропродсервіс» є елітгоспом із вирощування насіння зернових культур на власному насіннєвому комплексі з очистки і сушки зерна, де встановлено обладнання, закуплене в Королівстві Данія. Лабораторії контролюють технологічну якість зерна і проводять повний спектр досліджень протягом усього часу його зберігання на елеваторах.
Основні стратегічні напрямки розвитку Корпорації «Агропродсервіс»:
– збільшення банку землі та якісних показників рослинництва;
– запровадження інноваційних технологій у системах виробничої діяльності тваринництва;
– щорічне підвищення капіталізації та прибутковості господарства;
– відродження українського села, турбота про людей.

Тернопільське державне науково-технічне підприємство
«Промінь»

Адреса: 46016, м.Тернопіль, вул.Текстильна, 38.
Телефон: (0352) 25-45-29.
Електронна пошта: promin.ant@gmail.com
Сайт: www.zavod-promin.te.ua
Директор: Лікаренко Андрій Ігорович.
Менеджер із персоналу: Смоленська Євгенія Григорівна.
Напрям діяльності:
– проектування, виготовлення, налагодження професійних антенних систем супутникового зв’язку і телебачення;
– виготовлення, ремонт і реконструкція нафтогазового обладнання;
– виготовлення металоконструкцій різних конфігурацій і габаритів;
– виготовлення виробів із кольорових металів;
– розробка та виготовлення котлів для обігріву приміщень потужністю 450кВт;
– експериментальний проект – виготовлення екологічних котлів на біопаливі;
– створення та виготовлення подрібнювачів деревини стаціонарного типу.
Вакансії:
– інженер-конструктор (механіка, конструювання електромеханічних і кінематичних пристроїв);
– інженер-технолог (механіка, механічна обробка деталей);
– інженер-радіотехнік (антенна техніка, НВЧ-пристрої);
– інженер-конструктор (антенна техніка, НВЧ пристрої);
– інженер (прилади, метрологія);
– інженер (механічна обробка на верстатах з ЧПК);
– інженер-електрик (електрика, машинобудівне обладнання);
– інженер-радіоелектронік (електроніка, машинобудівне обладнання);
– інженер-механік (механіка, ремонт і механічне обслуговування обладнання).
Вимоги до претендентів:
– знання основ і принципів конструювання, вміння проводити технічні розрахунки, знання програм конструювання (для інженерів-конструкторів);
– знання основ механічної обробки металів, складання технологічних і маршрутних процесів виготовлення виробів (для інженерів-технологів).
Інформація про підприємство:
ТДНТП «Промінь» працює на ринках вітчизняної і світової антенної техніки. Підприємство позиціонує себе як розробник й виробник професійного антенного обладнання, призначеного для комплектування наземних станцій телекомунікаційних і навігаційних мереж. Пріоритетним напрямком діяльності підприємства є розробка та виготовлення антенних пристроїв із дзеркальними системами, побудованими на базі рефлекторів із параболічними (та похідними від них) профілями відбиваючої поверхні. Таке антенне обладнання широко застосовується в наземних безпровідних телекомунікаційних мережах, супутникових телекомунікаційних та навігаційних мережах, а також під час організації цілого ряду спеціалізованих систем збору, обробки та передачі інформації, в тому числі системи військового призначення.

ПП «МагнетікВан» ТОВ «Яваре»

Адреса: 46002, м. Тернопіль, вул.Бродівська, 5б.
Телефон: 067 841-07-44.
Електронна пошта: job@magneticone.com; job@yaware.com
Сайт: www.magneticone.com.ua ; www.yaware.com.ua
Виконавчий директор: Череватий Олег Павлович.
Відповідальна за добір персоналу: Петрига Ганна Михайлівна.
Напрям діяльності:
Інноваційна діяльність:
– розробка програмного забезпечення;
– маркетингова діяльність;
– продажі;
– технічна підтримка.
Вакансії:
– розробники програмного забезпечення (програмісти);
– WEB-дизайнери;
– тестери програмного забезпечення;
– системні адміністратори;
– інтернет-маркетологи;
– спеціалісти технічної підтримки;
– ІТ-рекрутери;
– асистенти керівників;
– менеджери із продажу програмного забезпечення.
Вимоги до претендентів:
Залежно від вакансії.
Бажання навчатись та професійно розвиватися, знання англійської мови, уміння працювати в команді, уважність до деталей, ініціативність, креативність, відповідальність, вміння вирішувати проблемні ситуації, орієнтація на результат, вміння швидко знаходити та опрацьовувати інформацію, системність та послідовність у виконанні завдань, відмінні комунікативні навички, аналітичний склад розуму.
Інформація про підприємство:
Компанія «MagneticOne» заснована 2001 року у місті Тернополі. Тут створюють продукти, які дають змогу оптимізувати процеси електронної комерції, цінують час та потреби клієнтів.
Компанія «Yaware» заснована 2010 року у місті Тернополі. «Yaware» – це перший та провідний SaaS-сервіс на території СНД, котрий не тільки веде облік робочого часу працівників, але й аналізує ефективність роботи за комп’ютером.

Компанія «Волошин»

Адреса: 46008, м.Тернопіль, вул. Медова, 20, 22; Бізнес-Центр «Олімп», 4 поверх.
Телефон: (0352) 40-10-01; 52-19-46; 52-45-01; 067 679-79-17.
Електронна пошта: office@voloshyn.com.ua; resume@voloshyn.com.ua
Сайт: www.voloshyn.com.ua
Директор: Волошин Мирослав Володимирович.
Відповідальна за підбір персоналу: Трибіда Світлана Володимирівна.
Напрям діяльності:
– автоматизація процесів управління й обліку на підприємствах;
– проектування та розробка програмного забезпечення; навчання та курси «1С»;
– фінансовий, HR та ІТ консалтинг; супровід інформаційних систем «1С».
Вакансії:
– інженер-програміст;
– консультант із впровадження ПЗ 1С; консультант із супроводу ПЗ 1С;
– менеджер із продажу; клієнт-менеджер.
Більше про вакансії – http://voloshyn.com.ua/hr.php
Вимоги до претендентів:
– розуміння і сприйняття цінностей компанії, високий рівень мотивації;
– висока професійна компетентність, емоційна зрілість, орієнтація на результат;
– клієнтоорієнтованість, бажання розвиватися й удосконалюватися.
Компанія гарантує:
– роботу з цікавими завданнями і підприємствами; безкоштовне навчання та сертифікацію у фірмі «1С»; перспективу кар’єрного та професійного росту;
– роботу в молодому, динамічному, цікавому колективі; роботу в сучасному комфортному офісі у центрі міста; гідну оплату праці;
– 5-денний робочий тиждень, дотримання трудового законодавства.
Інформація про підприємство:
ТОВ «Волошин» – компанія з 15-річним досвідом роботи у сфері автоматизації систем обліку і управління процесами, консалтингу, ІТ-інженерії. Визнана кращим партнером «1С» у регіоні, лідирує у рейтингу кращих компаній франчайзі 1С. У доробку компанії — понад 500 успішно впроваджених проектів на підприємства різних галузей. Персонал компанії – це команда кваліфікованих спеціалістів, атестованих компанією «1С», які працюють згідно стандартів якості.
Ключові клієнти компанії – ПАТ «УКРГІДРОЕНЕРГО»; фармацевтичне українсько-німецьке підприємство «НАТУРПРОДУКТ-ВЕГА»; японсько-німецьке підприємство «СЕ Борднетце-Україна»; ДП німецької компанії «DOHLER» – «ДІНТЕР УКРАЇНА СКАЛА»; філія німецької компанії «Billerbeck» «Біллербек Україна»; холдинг «МОНСТЕРА ІНВЕСТ»; українсько-чеське підприємство «ДОБРА ВОДА»; компанія «АГРОСЕМ»; агрохолдинг «VITAGRO»; ТДМУ імені І. Я. Горбачевського та багато інших.
ТОВ “ВОЛОШИН” сертифіковано на відповідність системи менеджменту якості вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008. Компанія “ВОЛОШИН” – сертифікований ЄБРР консультант у сфері ІТ-консалтингу. Має статуси: “1С:Центр компетенції з виробництва”, Сертифікований партнер “1С:Консалтинг”, “1С:Центр супроводу клієнтів”, “1С:Центр сертифікаційного навчання”, “1С:Центр компетенції з торгівлі”, Кандидат в “1С:Центр ERP”, “1С:Центр реальної автоматизації”.

ТОВ «Науково-виробниче підприємство «ТЕПЛОБАК»

Адреса: 46400, м.Тернопіль, вул.Микулинецька-Бічна, 10 Б.
Телефон: (0352) 43-49-63; 067 371-03-07.
Електронна пошта:info@teplobak.com.ua
Сайт: www.teplobak.com.ua
Директор: Шевченко Світлана Богданівна.
Відповідальний за підбір персоналу: Сікора Андрій Броніславович.
Напрям діяльності:
– виробництво теплових акумуляторів та ємнісного обладнання;
– виробництво теплообмінників та електротехнічних приладів;
– інновації в енергетиці;
– альтернативна енергетика.
Вакансії:
– інженер-технолог;
– інженер-зварювальник.
Вимоги до претендентів:
– здатність до самовдосконалення та розвитку;
– робота в колективі.
Інформація про підприємство:
ТОВ «НВП «Теплобак» – провідний український виробник бойлерів для гарячого водопостачання, буферних ємностей, водонагрівачів, баків-акумуляторів тепла для моновалентних, бівалентних та мультивалентних систем тепло- та водопостачання. «Теплобак» – єдиний виробник такого обладнання, котрий впровадив й отримав міжнародний сертифікат на систему управління якістю ISO 9001. Завдяки цьому компанія займає чільні позиції в Україні та успішно просуває свою продукцію на ринки ЄС та СНД.
Продукція широко застосовується на об’єктах житлового сектору (приватні будинки, котеджі, багатоквартирні будинки), готельного та ресторанного бізнесу, побутового обслуговування, відпочинку, охорони здоров’я, у виробничій сфері багатьох галузей промисловості (теплопостачання, рекуперація, технологічні процеси).
Науково-виробниче підприємство «Теплобак» засноване 2009 року в місті Тернополі. Виробництво розташоване на території площею 1200 м2. Компанія виготовляє теплові акумулятори об’ємом від 400 до 10000 л. Усі вироби компанії «Теплобак» мають гарантію 5 років. Баки комплектують ізоляцією класу С відповідно до директиви ЄС ErP. Для досягнення найвищої якості виробів у виробництві використовують новітні технології. Баки проходять перевірку надлишковим тиском, що підтверджує високу якість продукції,
яка сертифікована та відповідає високим вимогам європейської якості. На виробництві впроваджена система управління якості міжнародного стандарту ISO 9001.
Компанія проводить розрахунки, проектування, виготовлення нестандартних баків, теплообмінників різної конфігурації з нержавіючої та вуглецевої сталі, у тому числі і для промисловості, з урахуванням побажань клієнта.
ТОВ «НВП «Теплобак» – підприємство, яке стрімко розвивається, постійно збільшує асортимент своєї продукції та нарощує потужності виробничих ліній. Обладнання «Теплобак» відзначається високим рівнем якості та впевнено конкурує із продукцією світових виробників у цій галузі.

Національна мережа торговельних центрів
«Епіцентр К»

Адреса: 46000, м.Тернопіль, вул. Поліська, 7.
Телефон: (0352) 47-62-09; 095 268-01-11.
Електронна пошта: rekruter@tr.epicentrk.com
Сайт: www.epicentrik.ua
Директор: Шеховцов Олег Вікторович.
Менеджер для роботи з персоналом: Макода Надія Степанівна.
Напрям діяльності:
Компанія є національною мережею торговельних центрів «Епіцентр К» та займає провідні позиції в основних сегментах будівельного ринку, надаючи послуги та товари на території усієї України.
Вакансії:
– продавець непродовольчих товарів; старший продавець;
– завідувач секції; касир торговельного залу; охоронник;
– верстатник деревообробних верстатів; комірник; водій.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
– офіційне працевлаштування;
– безкоштовне харчування, спецодяг, відвідування спортзалу, футбольних матчів;
– безкоштовний вечірній трансфер працівників в межах міста;
– поїздки за кордон; активне корпоративне життя; кар’єрне зростання та підвищення заробітної плати;
– безкоштовне навчання працівників штатним корпоративним тренером та представниками постачальників.
Інформація про підприємство:
«Епіцентр К» є лідером із роздрібної торгівлі на ринку в Україні, мета якої створити найсприятливіші умови для будівництва, ремонту та облаштування оселі кожного мешканця України. Сьогодні Компанія налічує 57 торговельних центрів і понад 30 000 працівників. «Епіцентр К» розвивається та планує розширення мережі гіпермаркетів в усіх обласних центрах та великих містах України.
Національна мережа гіпермаркетів «Епіцентр К» стала переможцем Міжнародного фестивалю «Вибір року» в Україні 2006-2012 років у номінації «Мережа року гіпермаркетів будівельних матеріалів», лауреатом премії «Український Торговельний Олімп» 2007 року, переможцем Всенародного конкурсу-рейтингу «Бренд року – 2008», а також Національного бізнес-рейтингу – «Лідер галузі» 2010-2011 років». ТЦ «Епіцентр К» є переможцем Всенародного конкурсу-рейтингу «Бренд року – 2017» в номінації «Кращий роботодавець».
У 2012 році «Епіцентр К» став членом Європейської бізнес асоціації (European Business Association), має звання переможця рейтингу «ТОП-100. Лідери бізнесу України. 10 років розвитку» в категорії «Роздрібні мережі» за чистим прибутком компаній, лідером рейтингів «100 Кращих компаній України» в номінації «Непродуктового рітейлу», «ТОП-100 найефективніші компанії України» у номінації «Рітейл».

ТОВ «ЛЕП»

Адреса: 47704, Тернопільська обл., с. Плотича, вул. Промислова, 3.
Телефон: (0352) 47-68-61.
Електронна пошта: tech@lep.com.ua
Сайт: www.amper.te.ua
Генеральний директор: Бойчак Віталій Ярославович.
Відповідальний за добір персоналу: Іванців Василь Миколайович.
Напрям діяльності:
Гуртова і роздрібна торгівля кабельно-провідниковою, електро- та світлотехнічною продукцією. Комплектація низьковольтних пристроїв, розрахунок внутрішнього та зовнішнього освітлення об’єктів.
Вакансії:
– менеджер із продажу;
– торговий представник;
– супервайзер; продавець у магазині «Ампер».
Актуальні вакансії – http://www.work.ua/jobs/by-company/141174/ .
Вимоги до претендентів:
Бажання працювати, порядність і прагнення до професійного росту.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
Фірма постійно розвивається, створюються нові відділи. Багато працівників, які 3-4 роки тому були менеджерами, зараз є керівниками відділів чи окремих напрямків. Працюють і колишні студенти – випускники ТНТУ ім. І.Пулюя (понад 30 чоловік).
Інформація про підприємство:
ТОВ «ЛЕП» пропонує широкий асортимент електротехнічної продукції. На початку 90-х років торговельну діяльність проводила фірма «Конист», а після реорганізації в 2005 році – ТОВ «ЛЕП», яке динамічно розвивається в усіх сегментах.
Основні торговельні групи:
– кабельно-провідникова продукція;
– світлотехнічна продукція; електрофурнітура;
– низьковольтна продукція; електромонтажна продукція.
ТОВ «ЛЕП» є дистриб’ютором провідних виробників: «Південкабель», «Прикарпаткабель», «Vito», «ABB», «Acko», «Промфактор», «IEK», «ДКС»; представниками торгових марок: «Osram», «Іскра», «Люмен», «Варіант», «Світлові технології», «Білмакс», «EI-BI», «VIKO» та ін. Основні принципи і завдання: якісна робота з клієнтами та партнерами, кваліфікованість працівників, гарантійна підтримка та відповідність продукції наявним стандартам, удосконалення роботи, розширення асортименту. Основні підрозділи: відділ дистриб’юції – робота із клієнтами, доставка продукції в області: Тернопільська, Хмельницька, Івано-Франківська, Чернівецька, Рівненська, Волинська; відділ офісних продажів – робота з кінцевими спеціалізованими та неспеціалізованими споживачами, робота із клієнтами Львівської області; магазин «Ампер» (вул. Бродівська, 44) – виставка, кваліфіковані консультації продавців, продаж; технічний відділ – виготовлення комплексних низьковольтних пристроїв за схемою замовника, розрахунок рівня освітленості промислових, адміністративних, торгових та спортивних приміщень, дизайн-проект та візуалізація архітектурної підсвітки.

Промислова база ТОВ «Тернопільбуд»

Адреса: 46019, м.Тернопіль, вул.Промислова, 30.
Телефон: (0352) 40-01-14; 097 459-91-25.
Електронна пошта: kadry@gazobet.com
Сайт: www.gazobet.com
Директор: Лило Володимир Васильович.
Начальник відділу кадрів: Витягова Тетяна Анатоліївна.
Напрям діяльності:
Виробництво газобетонних блоків.
Вакансії:
– електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування;
– оператор пульта керування;
– оператор формувальної машини;
– водій навантажувача;
– лаборант (хімічні та фізичні дослідження);
– слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики;
– технолог.
Вимоги до претендентів:
– освіта: неповна вища технічна, повна вища (залежить від обраної посади);
– технічна грамотність, знання виробничого процесу, практичний досвід роботи з механізмами вітається, знання ПК;
– особисті якості: відповідальність, працьовитість, уважність, відсутність шкідливих звичок;
– бажання працювати та розвиватися.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
Можливий кар’єрний ріст.
Інформація про підприємство:
GazoBET – єдиний виробник автоклавного газобетону на території Західної України, виробничі потужності якого дозволяють виготовити до 700 м3 газобетонних блоків на добу. Сучасне обладнання та кваліфікований персонал створюють блоки високої якості та геометричної точності. Багатоплановий контроль якості вхідної сировини, технологічного процесу та готових виробів гарантують відповідність продукції необхідним галузевим стандартам.
Власна лабораторія компанії здійснює ретельний контроль якості вхідної сировини та кожної випущеної партії продукції. Продаж газобетонних блоків відбувається безпосередньо від компанії-виробника. Місце розташування виробництва дозволяє швидко та вигідно доставити продукцію у будь-яку точку Західної України.
Газобетон – унікальний будівельний матеріал, що поєднує в собі високу міцність та легкість. Відмінні ізоляційні властивості, простота укладання та обробки, можливість використання як для зовнішніх, так і внутрішніх стін надають йому значну перевагу перед іншими будівельними матеріалами. Газобетонні блоки «GazoBET» укладаються на піддони та упаковуються в стретч-худ плівку. Для уникнення зсуву в процесі транспортування, піддони закріплюються стропами.

Аутсорсинговий контакт-центр «.CALL»

Адресса: 46000, м.Тернопіль, вул. Живова, 11.
Телефон: (0352) 42-75-30.
Електронна пошта: info@dotcall.com.ua
Сайт: www.dotcall.com.ua
Керівник: Савицька Ольга Володимирівна.
Відповідальна за добір персоналу: HR-менеджер Чічірко Валерія.
Напрям діяльності:
Обробка звернень та інформування голосовими каналами зв’язку в інтересах організації-замовника або головної організації.
Вакансії:
– оператор call-центру.
Вимоги до претендентів:
– грамотне володіння українською та російською мовами;
– хороша дикція, приємний голос, комунікабельність, стресостійкість;
– знання ПК на рівні впевненого користувача;
– логічне мислення, навички ділового спілкування;
– дисциплінованість, відповідальність.
Посадові обов’язки:
– обслуговування вхідних/вихідних дзвінків;
– надання інформації телефоном.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
Оператор – старший оператор – супервізор.
«Дот Колл» пропонує своїм працівникам:
Сучасно облаштований офіс.
Можливість поєднання навчання та роботи, робота у вечірню зміну.
Стабільна заробітна плата.
Можливість професійного та кар’єрного зростання у згуртованій команді.
Інформація про підприємство:
Аутсорсинговий контакт-центр .CALL («Дот Колл») почав свою роботу 2011 року. У грудні 2013 контакт-центр налічував 100 АРМ і продовжує розширюватися.
Місія Аутсорсингового контакт-центру «.CALL» бути обличчям Замовника під час обслуговування його клієнтів за допомогою вхідних та/або вихідних комунікацій.
Мета контакт-центру «.CALL» стати частиною бізнес-процесу Замовника, щоб звільнити йому ресурси для роботи в інших напрямках.
Усі послуги контакт-центру виконують професіонали своєї справи, які мають досвід роботи з різними клієнтами.

ПП «Фенікс Консалт»

Адреса: 46016, м. Тернопіль, вул. Київська, 6а/73.
Телефон: (0352) 43-11-71; 068 863-15-41.
Електронна пошта: info@bzc.com.ua
Сайт: www.bzc.com.ua
Директор: Борущак Василина Василівна.
Менеджер із підбору персоналу: Борущак Василина Василівна.
Напрям діяльності:
– бухгалтерське обслуговування;
– навчальні курси (1С: Бухгалтерія 8.3, Бухгалтерський та податковий облік, ПК для початківців);
– рекрутинг (підбір персоналу на замовлення роботодавця).
Вакансії:
– менеджер із продажу;
– головний бухгалтер;
– бухгалтер;
– аудитор;
– торговий представник;
– офіс-менеджер.
Вимоги до претендентів:
– бажання працювати, здатність швидко навчатись;
– уважність до деталей, відповідальність за результат;
– наполегливість, комунікабельність.
Інформація про підприємство:
Приватне підприємство «Фенікс Консалт» (до 2018 року Консалтингова компанія «БІЗНЕС – ЦЕНТР») працює на ринку бізнес-послуг з 1998 року та спеціалізується в наданні консалтингових послуг у таких функціональних сферах, як бухгалтерський облік та оподаткування, фінансовий менеджмент, управління підприємством, рекрутинг, проводить відкриті та корпоративні бізнес-тренінги, семінари, бізнес – навчання.
Приватне підприємство «Фенікс Консалт» надає послуги:
– професійний підбір кваліфікованих працівників;
– бухгалтерське обслуговування;
– клуб бухгалтерів;
– інтенсивний курс «Бухгалтерський та податковий облік»;
– курс «1С:Бухгалтерія. Як працювати професійно»;
– комп’ютерні курси для початківців.

ТОВ «ТЕРРА-АЛЬП ПЛЮС»

Адреса: 46010, м.Тернопіль, вул. Збаразька, 16.
Телефон: 096 305-46-69.
Електронна пошта: terra-alp@ukr.net
Сайт: www.terra-alp.te.ua
Директор: Зарембський Юрій Вадимович.
Відповідальний за добір персоналу: Зарембський Юрій Вадимович.
Напрям діяльності:
Висотні та верхолазні роботи (промисловий альпінізм).
Вакансії:
– верхолаз.
Вимоги до претендентів:
– вік 18-35 років;
– бажання вчитись та постійно самовдосконалюватись;
– відповідальність, вітається досвід в будівельних роботах.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
Вдосконалюючи свої знання та вміння у виконанні робіт, працівник підвищує свій кваліфікаційний рівень та заробітну плату відповідно. За наявності достатнього досвіду, кваліфікації та організаційних здібностей Верхолаз може отримати підвищення до посади Бригадир.
Інформація про підприємство:
ТОВ «Терра-Альп Плюс» є наступником ПП «Терра-Альп». Компанія на ринку промислового альпінізму працює з 2010 року і є однією з першопроходців у цій галузі. Від дня заснування асортимент послуг розширився в рази завдяки постійному вдосконаленню знань та вмінь працівників. На сьогоднішній день діяльність розділена на такі напрямки:
– обслуговування промислових об’єктів (висотне очищення металоконструкцій та комунікацій; очистка бункерів та ємкостей зберігання сировини; очистка та ремонт елеваторів; дезінфекція ємкостей парою; герметизація швів нестандартних споруд; фарбування металоконструкцій; монтаж громовідводу та ін.);
– монтажні та ремонтно-будівельні послуги (монтаж і демонтаж рекламних вивісок; обслуговування водостічних систем; монтаж металоконструкцій; ремонт та демонтаж димохідних труб; обслуговування мобільних вишок);
– клінінгові та господарські роботи (миття вікон та фасаду на висоті; кронування та санітарна чистка дерев, зрізка аварійних дерев; очистка даху від снігу та льоду);
– тепло- та гідроізоляційні роботи (утеплення стін, балконів, лоджій; герметизація міжпанельних швів; усунення затікань).
Компанія прагне до постійного зростання, нових знань та вдосконалення.

Торгівельно – відпочинковий центр «Атріум»

Адреса: 46001, м. Тернопіль, вул. Йосипа Сліпого, 7.
Телефон: (0352) 22-04-72.
Електронна пошта: pakisht21@gmail.com
Сайт: www.demkura.com
Керівник: Демкура Тарас Володимирович, приватний підприємець, власник ТЦ «Атріум», меценат, колекціонер, видавець. Віце-президент з питань регіонального розвитку ICC Ukraine.
Відповідальний за добір персоналу: Демкура Тарас Володимирович.
Напрям діяльності:
Здача в оренду приміщень.
Вакансії:
– маркетолог;
– спеціаліст із комп’ютерних технологій;
– smm-менеджер.
Інформація про підприємство:
Торгівельно-відпочинковий центр «Атріум» – знаходиться в самому центрі міста, європейська будова з сучасним наповненням:
– ресторан;
– дитяча гральна кімната;
– школа раннього розвитку;
– фітнес зал;
– перукарня;
– кафе-кнайпа;
– бізнес-центр;
– школа автоводіння;
– магазини;
– бутіки.
Екоспільнота «Життя в Стилі ЕСО», розвиток культурно-туристичної галузі на Тернопіллі.

Тернопільська дирекція ПАТ «УКРПОШТА»

Адреса: 46000, м. Тернопіль, вул. В. Чорновола, 1.
Телефон: (0352) 43-10-43.
Електронна пошта: priymalnaternopil@ukrposhta.com
Сайт: www.ukrposhta.ua
Директор: Юрчишин Василь Іванович.
Менеджер із підбору персоналу: Фрайнд Сергій Михайлович.
Вакансії:
– інженер-енергетик;
– оператор поштового зв’язку;
– водій.
Вимоги до претендентів:
інженер-енергетик:
– освіта: спеціаліст (можливо без досвіду роботи);
– технічна освіта;
– знання ПК.
оператор поштового зв’язку:
– освіта: молодший спеціаліст (можливо без досвіду роботи);
– розвинені комунікативні навички;
– стресостійкість, пунктуальність;
– вітається досвід роботи в сфері обслуговування клієнтів;
– бажання долучитись до змін в одній з найбільших компаній України.
водій:
– дозвіл на керування транспортними засобами категорій «B», «C», «С1», «D»;
– досвід роботи на аналогічній посаді.
Інформація про підприємство:
Публічне акціонерне товариство «Укрпошта» входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України, є правонаступником УДППЗ «Укрпошта» та національним оператором поштового зв’язку України згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 січня 2002 року. «Укрпошта» функціонує як самостійна господарська одиниця з 1994 року, коли було утворено Українське об’єднання поштового зв’язку «Укрпошта», яке в липні 1998 року реорганізовано в нині діюче згідно з Програмою реструктуризації Укрпошти, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 04.01.98 за №1, з 1 березня 2017 року – ПАТ «Укрпошта».
«Укрпошта» сьогодні – це:
– понад 11.5 тис. об’єктів поштового зв’язку на всій території України;
– понад 73 тис. працівників, серед яких листоноші – майже 36 тис., оператори –13,7 тис. та сортувальники – 2,6 тис.;
– безпосередня доставка пошти здійснюється до 15 млн. абонентських поштових скриньок;
– щороку видання мільйонними тиражами стандартних поштових марок, близько 95 сюжетів художніх поштових марок і блоків, 140 сюжетів конвертів та карток.

Приватне підприємство «КОЛУМБУС»

Адреса: 46020, м. Тернопіль, вул. Київська, 2.
Телефон: (0352) 51-18-71; 26-80-32.
Електронна пошта: hr@columbus.te.ua
Сайт: www.columbus.te.ua
Директор: Зазуля Наталя Григорівна.
Відповідальна за добір персоналу: Складанюк Валентина Анатоліївна.
Напрям діяльності: провайдер кабельного телебачення та послуг Інтернету.
Вакансії:
– спеціаліст із мережевих технологій і телекомунікацій;
– технік кабельних і локальних мереж;
– інженер-проектувальник.
Вимоги до претендентів:
– практичні навики налаштувань локальних мереж та Інтернету;
– загальні знання в галузі мережевих інформаційних технологій;
– знання принципів роботи мережевих протоколів, служб і сервісів;
– навики спаювання оптоволоконних з’єднань; навики роботи з комутаторами;
– знання принципів побудови мережі Інтернету;
– знання загальних принципів поширення телевізійного сигналу (сигналу даних через коаксіальний кабель, оптоволоконний кабель); принципу роботи телевізійного приймача, підсилювача, оптичного вузла; загального принципу локальних мереж;
– базові знання операційних систем Windows i Unix;
– досконале вивчення схеми мережі, розміщення активних і пасивних елементів мережі;
– вміння користуватися наявними контрольно-вимірювальними пристроями, резервною бензиновою електростанцією, здійснювати перехід електроживлення ГС від електрогенератора.
Інформація про підприємство:
Підприємство «Колумбус» засноване 22 квітня 1996 року. Одним із перших в Україні отримало ліцензію провайдера програмної послуги від Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення. Побудова кабельної мережі розпочалась із масиву Сонячний, а 2007 року компанія взяла на обслуговування ще Східний та Дружбу. Гасло підприємства «Ми були та залишаємось першими» стимулює до пошуку та впровадження інноваційних методів діяльності. Із 2008 року компанія вперше впровадила послугу цифрового телебачення в кабельній мережі Тернополя, яка сформована з кращих рейтингових телеканалів. Враховуючи динамічні потреби зовнішнього середовища та побажання клієнтів, «Колумбус» з серпня 2012 року надає послугу швидкісного доступу до Інтернету. Результатом роботи компанії є тисячі вдячних абонентів, коло яких постійно зростає. Компанія «Колумубус» пропонує стабільну роботу в молодому колективі та професійний розвиток.

ТОВ «Завод газового обладнання «Альфа-Газпромкомплект»

Адреса: 46020, м. Тернопіль, вул. Подільська, 40.
Телефон: (0352) 25-29-82; 25-18-45.
Електронна пошта: ltd.alfa@meta.ua
Сайт: www.alfa.te.ua;
Генеральний директор: Лукасевич Степан Адамович.
Відповідальна за підбір персоналу: Кіндрацька Віра Василівна.
Напрямки діяльності:
– виробництво газорозподільного та газорегулювального обладнання;
– виробництво газових фільтрів;
– виробництво кульових кранів;
– виробництво каталізаторів палива;
– виробництво стальних водогрійних та піролізних котлів, що працюють на деревині;
– виробництво клапанів запобіжно-запірних і запобіжно-скидних;
– монтаж систем теплогазоводопостачання та їх сервісне обслуговуваня.
Вакансії:
– інженер-теплотехнік;
– інженер з теплотехнічної діагностики котелень та їх устаткування;
– майстер котельні;
– оператор котельні;
– завідуючий складом;
– начальник контрольно-зварювальної лабораторії;
– дефектоскопіст (просвітка рентгенапаратом зварювальних з’єднань).
Вимоги до претендентів:
– вища технічна освіта;
– володіння іноземними мовами;
– досвідчений користувач ПК (MS Office, інженерні програми);
– відповідальність, цілеспрямованість, здатність і бажання швидко навчатися.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
Успішна робота – тренінги, навчання, кар’єрний ріст.
Інформація про підприємство:
Підприємство засноване 26 липня 1991 року. Перші свої кроки розпочало з виробництва водогрійних котлів для обігріву житлових приміщень площею до 500кв.м. Починаючи з 2003 року, завод освоїв серійне виробництво каталізаторів палива, що надзвичайно важливо для покращення екологічної ситуації в Україні. Основною продукцією є обладнання для промислових газових мереж.
Конкурентними перевагами є висока якість і широкий асортимент продукції, індивідуальний підхід до клієнта – кожне замовлення індивідуально розраховується, проектується і виготовляється під конкретні параметри, вказані замовником.

ДП «САВСЕРВІС КАРПАТИ»
Філія ДП «САВСЕРВІС КАРПАТИ» у м. Тернопіль

Адреса: 47728, Тернопільська обл., с. Острів, вул. Промислова, 3.
Телефон: (0352) 27-04-21.
Електронна пошта: litvinchuk.1@asnova.com
Сайт: www.savservice.com/uk/regyon/ternopil
Директор філії: Жданюк Ігор Миколайович.
Відповідальна за підбір персоналу: Літвінчук Людмила Петрівна.
Напрям діяльності:
«САВСЕРВІС» – офіційний дистриб’ютор продукції найбільшого світового виробника товарів FMCG-сектора – компанії Procter&Gamble та інших виробників на території Західної, Східної, частини Центральної та Південної України.
Вакансії:
– адміністратор торговельний;
– менеджер логістики;
– менеджер з питань регіонального розвитку;
– менеджер з роширення ринку збуту;
– оператор ЕОМ та обчислювальних машин;
– архіваріус;
– мерчендайзер;
– представник торговельний.
Вимоги до претендентів:
Активна життєва позиція, орієнтованість на результат, відповідальність, стресостійкість, уміння виконувати декілька завдань одночасно, посвідчення водія категорії «В».
Інформація про підприємство:
Компанія «САВСЕРВІС» входить до складу «АСНОВА ХОЛДИНГ» і здійснює:
дистрибуцію продукції компанії Procter&Gamble, продукції інших виробників FMCG-сектора і власних торгових марок, текстильної продукції та роздрібна торгівля («GATTA» та «Modna Zona»), продуктів харчування. На адміністративному рівні компанія «САВСЕРВІС» представлена двома юридичними особами – ДП «САВСЕРВІС СТОЛИЦЯ» (м. Київ) та ДП «САВСЕРВІС КАРПАТИ» (м. Львів).
Компанія забезпечує гідну оплату праці та соціальні гарантії згідно з трудовим законодавством України, гарантує справедливу і конкурентоспроможну офіційну заробітну плату і своєчасність її виплати.
«САВСЕРВІС» гарантує: телефон і оплату мобільного зв’язку, службовий автомобіль і паливо, додаткова відпустка, виплата матеріальної допомоги (весілля, народження дитини, «перший клас» та ін.), компанія організовує проходження щорічних медичних оглядів і забезпечує медичне страхування на пільгових умовах.
Особлива увага приділяється процесу адаптації нових співробітників: з першого дня роботи допомагаємо новачкам швидше звикнути до нової обстановки, зрозуміти корпоративну культуру, освоїти нові функції. Компанія «САВСЕРВІС» пропонує молодим спеціалістам реальні можливості та перспективи для професійного розвитку.

ТОВ «ТЕРВІКНОПЛАСТ»

Адреса: 46002, м. Тернопіль, вул. С.Бандери, 38.
Телефон: (0352) 50-53-52; 52-53-72; 067 483-17-29.
Електронна пошта: office@viknaroff.com.ua, kadry@viknaroff.com.ua
Сайт: www.viknaroff.com
Генеральний директор: Захарчишин Сергій Васильович.
Відповідальний за підбір персоналу: директор із персоналу Троян Андрій Васильович.
Напрям діяльності: виготовлення металопластикових конструкцій та склопакетів.
Вакансії:
– складальник металопластикових конструкцій;
– складальник склопакетів;
– механік-налагоджувальник;
– електромеханік;
– менеджер з продажу; менеджер для роботи з клієнтами;
– водій навантажувача, вантажного автомобіля;
– вантажник.
Вимоги до претендентів:
– бажання навчатись і працювати;
– старанність, уважність, відповідальність;
– витривалість до фізичних навантажень.
Компанія пропонує:
– роботу у великій компанії, що динамічно розвивається;
– офіційне працевлаштування та дотримання соціальних гарантій;
– можливість кар’єрного і професійного зростання;
– комфортні умови роботи і доброзичливу атмосферу.
Інформація про підприємство:
Компанія «Viknar’off™» – це один з найбільших виробників металопластикових конструкцій в Україні з десятилітнім досвідом у цій галузі. Завод площею 40 тис.кв.м. розташований у місті Тернополі з потужністю понад 100 тис. металопластикових конструкцій у місяць. Для їх виготовлення використовують високоякісні матеріали найвідоміших європейських виробників. Завод оснащений висококласним устаткуванням, яке дозволяє звести до мінімуму ручну працю і випускати конструкції стабільно високої якості. Окрім ПВХ вікон, дверей, компанія реалізовує москітні сітки, підвіконня, відливи, ролети, гаражні ворота, конструкції з алюмінію. Дилери «Viknar’off™» охоплюють майже всю територію України. «Viknar’off™» – це одне з найсучасніших підприємств віконної індустрії з повним циклом виробництва, який охоплює: розробку інноваційних віконних ПВХ-систем, випуск віконного профілю, виробництво металопластикових вікон, гарантійне і післягарантійне обслуговування. Штат працівників складається з фахівців, що люблять свою професію.
«Viknar’off™» – це компанія з максимально комфортними та безпечними умовами праці та конкурентною заробітною платою. На постійній основі діють: навчальна програма для новачків, індивідуальна програма розвитку, навчальний центр з підтримки і підвищення кваліфікації працівників виробництва.

ПАТ КБ «ПриватБанк»

Адреса: 46008, м.Тернопіль, вул.Шептицького, 4А.
Телефон: 097 701-79-33; 3700 (безкоштовно з мобільного).
Електронна пошта: vasilij.kobel.01@gmail.com
Сайт: www.privatbank.ua
Керівник відділення гр А-«Гранд»: Кобель Василь Миколайович.
Відповідальна за добір персоналу: Кулеба Валентина Василівна.
Напрям діяльності: банківська справа.
Вакансії:
– касир-операціоніст;
– спеціаліст з обслуговування клієнтів;
– менеджер з обслуговування корпоративних клієнтів.
Вимоги до претендентів:
– вища освіта (бажано економічна або фінансова);
– навички активних продажів, проведення презентацій, грамотна мова;
– бажано досвід роботи в залученні та обслуговуванні клієнтів (банки, послуги, телекомунікації, FMCG); добре розвинені комунікативні навички.
Інформація про підприємство:
«ПриватБанк» – лідер банківського ринку України. Кожен працівник безпосередньо впливає на рівень свого доходу, бере участь у розробці нових продуктів, пропонує свої ідеї та отримує винагороду за найцікавіші з них. «ПриватБанк» радий бачити серед своїх працівників талановитих і перспективних, налаштованих на розвиток людей.
Банк формує кадровий резерв з молодих, активних і талановитих студентів. Для цього запроваджено програму «он-лайн практика» (practice.pb.ua), яка дає реальний шанс отримати роботу в найбільш інноваційному банку України. Студенти усіх вишів будь-яких спеціальностей можуть пройти он-лайн практику. Дистанційне проходження практики можливе в будь-який час з будь-якого місця світу. Одержаний сертифікат із результатами практики – офіційний документ, що його можна пред’явити у виші або іншій установі. Найкращим практикантам банк пропонує роботу.
Приєднуйтеся до групи «он-лайн практика» на Фейсбуці!
У «ПриватБанку» працює безліч програм навчання працівників.
«ПриватБанк» пропонує своїм працівникам високий рівень оплати праці. Дохід ефективних працівників «ПриватБанку» на 15 відсотків вищий від доходу колег з інших банків. Стабільній дохід, зарплату завжди виплачують вчасно. Повний соціальний пакет: працівник банку отримує щорічну оплачувану відпустку – 24 дні, систему пільгового кредитування, участь у програмі недержавного пенсійного фонду, пільгові путівки на відпочинок для дорослих та дітей.
Робота в дружному колективі, згуртованій команді. Щорічно проводять веселі корпоративні заходи для пошановувачів спорту та здорового способу життя.

ТзОВ «Елекс»

Адреса: 46003, м. Тернопіль, вул. Оболоня, 49.
79000, м.Львів, вул.Наукова, 7Г.
Телефон: (0352) 40-00-96; 067 353-15-75.
Електронна пошта: sergii.kutuzov@eleks.com
Сайт: www.eleks.com
Керівник компанії: Захарченко Руслан.
Керівник Тернопільської філії: Кутузов Сергій.
Відповідальний за добір персоналу: Кутузов Сергій.
Напрям діяльності:
– розробка програмного забезпечення;
– локалізація та тестування;
– власні продукти.
Вакансії:
Актуальну інформацію про перелік вакансій вказано на сайті компанії
https://careers.eleks.com/vacancies/
Вимоги до претендентів:
Актуальну інформацію про вимоги до претендентів вказано на сайті компанії
https://careers.eleks.com/vacancies/
Перспективи професійного росту і кар’єри:
Компанія пропонує внутрішнє навчання за відповідними технологіями; навчання та сертифікація Microsoft, РМІ, а також вивчення англійської мови. На певному етапі професійного росту є перспектива перейти на посаду керівника проекту, бізнес-аналітика.
Інформація про підприємство:
«ELEKS» – українська компанія, яка надає послуги у сфері розробки і тестування програмного забезпечення. Головний офіс компанії розташований у Львові, філіали – в Івано-Франківську, Тернополі і Києві. Має три закордонні представництва: у Нью-Йорку, Лас-Вегасі, Жешуві та Лондоні.

Державне підприємство «Шепетівський ремонтний завод»

Адреса: 30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул. Гагаріна, 10.
Телефон: (03840) 4-05-05; 5-24-01; 5-51-76; 4-15-35.
Електронна пошта: shrz@ukr.net; shrz@ukroboronprom.com
Сайт: www.shrz.com.ua
Генеральний директор: Турінський Олег Франкович.
Відповідальний за підбір персоналу: Левандовський Олександр Володимирович.
Напрям діяльності:
– ремонт ракетно-артилерійського озброєння;
– технічне обслуговування та ремонт базових шасі;
– виготовлення нестандартного технологічного обладнання, контрольних та випробувальних стендів;
– виготовлення запасних частин, інструменту та приладдя для ракетно-артилерійського озброєння.
Вакансії:
– інженер-конструктор;
– інженер-технолог;
– інженер-гальванік;
– інженер цеху;
– інженер з ремонту устаткування;
– інженер (з інструменту).
Інформація про підприємство:
Підприємство виконує роботи з ремонту озброєння і військової техніки як безпосередньо у військах, так і на своїх виробничих потужностях. Розпочаті роботи з капітального ремонту ракетно-артилерійського озброєння для потреб Збройних сил України відповідно до укладених з Міністерством оборони договорів.
Підприємство виконує роботи на замовлення Міністерства оборони України – ремонт озброєння (РСЗВ БМ-21 «Град», 9П140 «Ураган», самохідні гаубиці 2С3 «Акація», комплекс управління вогнем артилерії 1В17 та пересувні розвідувальні пункти ПРП-4).
Займаються на підприємстві і питаннями модернізації. За останній рік власними силами розроблено та виготовлено зразки станків для кулеметів, розпочаті роботи із виготовлення дослідного зразка спареної зенітної установки на базі гусеничного шасі типу БТЛБ (багатоцільовий тягач легкий броньований). Фахівці підприємств працюють також над модернізацією артилерійських прицілів та автоматизацією підготовки даних для виконання стрільб. Перші дослідні зразки електронних гарматних прицілів були безкоштовно передані у військові частини.
Сьогодні підприємство є одним із лідерів у своїй галузі. На заводі проводять капітальний ремонт озброєння і військової техніки, виготовляють запасні частини, технологічне оснащення і спецінструмент, комплекти чохлів, тентів, сумок, ременів, дерев’яної та металевої укупорки до більшості зразків ракетно-артилерійського озброєння. На підприємстві організовано навчання та підготовку фахівців з ремонту озброєння.

ТОВ «Модуль ІТП»

Адреса: 46400, м.Тернопіль, вул.Подільська, 46.
Телефон: (0352) 52-21-02.
Електронна пошта: info@moduletp.com
Сайт: www.moduletp.com
Директор: Юзьків Остап Петрович.
Відповідальна за підбір персоналу: Безугла Любов Ігорівна.
Напрям діяльності: виробництво електричних побутових приладів.
Вакансії:
– інженер-технолог напрямку;
– інженер-конструктор;
– технік з підготовки технічної документації;
– оператор верстатів лазерної різки з ЧПК;
– слюсар механоскладальних робіт;
– зварювальник на машинах контактного зварювання;
– зварювальник ручного зварювання/напівавтоматом.
Вимоги до претендентів:
відповідальність, пунктуальність, бажання навчатись, працювати у компанії, яка пропонує кар’єрне зростання, цікаву і насичену роботу, професійний розвиток своїх співробітників, дружний молодий колектив, конкурентну заробітну плату, офіційне працевлаштування. Вища освіта у відповідному напрямку для інженерно-технологічних посад обов’язкова.
Інформація про підприємство:
Команда професіоналів «Модуль ІТП» протягом 20 років невтомної праці, вдосконалення та зростання є провідним виробником кухонної техніки та підприємством з виробничими потужностями для серійного випуску продукції технологічного призначення. На сьогоднішній день компанія забезпечує повний виробничий цикл продукції – від дослідження і проектування, до виготовлення і забезпечення безперебійного виробництва.
Завдяки роботі кваліфікованих спеціалістів в галузі приладобудування, високому професійному рівню і досвіду конструкторів та технологів «Модуль ІТП» розробляє сучасні моделі продукції будь-якого рівня складності в найкоротші терміни.
Виробничі потужності компанії забезпечуються сучасним обладнанням від провідних світових виробників, що гарантують високу продуктивність та знижену собівартість виготовлення продукції виробництва в цілому.
Компанія самостійно виготовляє більшість комплектуючих до своєї продукції на власному виробництві. Повністю забезпечує своє виробництво виготовленням інструментів та оснасткою. Основне виробництво «Модуль ІТП» повністю володіє технологією виробництва з листового металу, від формування та обробки заготовки, до нанесення покриття та пакування.
Ґрунтовна комплексна перевірка якості продукції на кожному з етапів виробництва забезпечує високу якість виробів та зводить можливість виникнення браків до мінімуму. Усі вироби «Модуль ІТП» сертифіковані та відповідають вимогам державних стандартів, основним вимогам директив ЄС і гармонізованим стандартам Європейського Союзу.
Команда «Модуль ІТП» не просто використовує для виготовлення своєї продукції найкращі матеріали та новітні технології, вона вкладає у продукцію свою душу, тому що «кожен задоволений покупець – це наша маленька перемога, а покупець, що став нашим другом – найвища мета».

Компанія «Apiko»

Адреса: 46000, м. Тернопіль, вул.Крушельницької, 18, офіс 906.
Тел.: 098 047-29-44.
Електронна пошта: hr@apiko.com
Сайт: www.apiko.com
Виконавчий директор: Стрілецький Микола (mykola@apiko.com)
Відповідальний за добір персоналу: Матіїшин Юрій – 093 383-37-24(yura@apiko.com)
Напрям діяльності:
Веб-розробка з використанням сучасних технологій JavaScript (MeteorJS, NodeJS, Express, GraphQL, ReacrJS) та мобільна розробка(React Native).
Вакансії:
– JavaScript/Meteor/NodeJS Developer;
– JavaScript/Meteor Trainee;
– React Native Developer.
Вимоги до претендентів:
– хороші знання теорії алгоритмів;
– хороші знання ООП та патернів;
– досвід роботи з JavaScript (Core, DOM);
– буде плюсом знання Node.js або одного із фронт-енд фреймворків Angular, React, Vue;
– бажання до постійного розвитку та зацікавленість новими технологіями.
Інформація про підприємство:
Історія компанії почалася у 2014 році в Тернополі, коли два брати Микола та Йосип зібрали невелике коло однодумців, які захоплювалися JavaScript розробкою. Звідси й пішла перша назва компанії – «JSSolutuions». За ці три роки розширено технічну експертизу – почали розробляти веб- та мобільні рішення (Meteor.js, React.js, Experss.js, React Native). Збільшили команду – зараз працює 50 спеціалістів.
Сьогодні компанія націлена на масштабні висоти. Тепер з оновленим брендом «Apiko» є можливість вийти на новий рівень розвитку – компанія не тільки надає відмінну технічну експертизу, а й допомагає своїм партнерам створити унікальні та успішні бізнес- рішення.
Основний фокус компанії – розробка персоналізованих онлайн B2B, B2C, C2C веб- та мобільних маркетплейсів; від їхньої ідеї до повної реалізації готових рішень.
Однією з місій компанії є розвиток ІТ-спільноти Тернополя, тому «Apiko» постійно організовує конференції, курси, мітапи та навчальні академії для студентів. Долучайтеся до спільноти TernopilJS (facebook.com/TernopilJS/).
«Apiko» радо запрошує до своєї команди талановитих та проактивних студентів, які хочуть розвиватися разом із компанією та приймати нові виклики.

Приватне підприємство «Електронні системи»

Адреса: 46008, м.Тернопіль, вул.Танцорова, 22.
Телефон: (0352) 23-49-81; 52-05-83; 096 010-02-99; 067 740-66-22.
Електронна пошта: roverba@ukr.net
Сайт: www.els.te.ua
Директор: Вербовецький Роман Адольфович.
Відповідальний за підбір персоналу: Вербовецький Роман Адольфович.
Напрям діяльності:
Ремонт,технічне обслуговування, торгівля:
комп’ютери, ноутбуки, планшети, смартфони, принтери, монітори, телевізори,
блоки безперебійного живлення, мережеве обладнання, та інше.
Вакансії:
– сервіс-менеджер;
– майстер із ремонту техніки.
Інформація про підприємство:
ПП «Електронні системи» створене у 2003 році. На підприємстві є майстерня та магазин, де продається техніка і комп’ютерне обладнання та надаються послуги з ремонту ноутбуків, нетбуків, планшетів, смартфонів, системних блоків, моніторів, телевізорів, блоків живлення, блоків безперебійного живлення, активного мережевого обладнання та багато іншого. Постійними клієнтами приватного підприємства «Електронні системи» є: ПАТ «Тернопільський молокозавод», ТзОВ «ОСП Корпорація «Ватра», Лісове господарство Тернопільської області, ДП «Тернопільський облавтодор», а також багато малих підприємств, які знаходяться в районних центрах Тернопільської області.
Організаційна і фінансова політика підприємства: обов’язки конкретно розділені між працівниками, відповідальність за визначений вид роботи лежить на конкретному працівнику. Заробітна плата залежить від прибутку із конкретного виду діяльності. Це дає можливість працівникам заробляти відповідну зарплату, а також почати з нуля свій бізнес.

ТОВ «TІR-Serviсe Тернопіль»

Адреса: 27722, м.Тернопіль, вул. Микулинецька, 27А.
Телефон: 067 351-17-75.
Електронна пошта: tir-servis@ukr.net
Директор: Оливко Володимир Йосифович.
Напрям діяльності:
Ремонт, обслуговування вантажних автомобілів, причепів, напівпричепів, автобусів, самоскидів, спеціалізованих автомобілів.
Вакансії:
– інженер;
– електрик-діагност комп’ютерної діагностики;
– інженер-пневматик;
– інженер-механік (двигуни, КПШ);
– менеджер із продажу автозапчастин;
– менеджер-приймальник;
– маркетолог;
– бухгалтер.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
– офіційне працевлаштування;
– практичне навчання;
– кар’єрний ріст.
Інформація про підприємство:
«TIR-Service» – активно працює на ринку автомобільних послуг. За час існування компанії її фахівці здобули безцінний досвід в обслуговуванні всіх марок вантажних автомобілів.
Послуги компанії:
– ремонт та обслуговування вантажних автомобілів;
– ремонт автоелектрики;
– ремонт підвіски тягачів, фургонів та причепів;
– зварювальні роботи;
– ремонт пневматичної системи;
– ремонт автономок;
– запчастини до всіх марок вантажних автомобілів.
За допомогою функції «он-лайн» можна замовити потрібну деталь до вантажівки. Працівники «TIR-Service» завжди вчасно надають необхідну допомогу в комплексному обслуговуванні вантажного авто, автобуса чи причепа.

Мережа готельно-ресторанних комплексів

Адреса: 46002, м.Тернопіль, пр-т Ст. Бандери, 2, ГРК «Avalon Palace».
46000, м.Тернопіль, вул. Об’їзна, 6, ГРК «Камелот».
Телефон: 067 220-66-11; 067 350-89-44.
Електронна пошта: admin@avalon.te.ua; office@hotel-kamelot.te.ua
Сайт: www.avalon.te.ua , www.hotel-kamelot.te.ua
Директор: Оливко Володимир Йосифович.
Напрям діяльності:
Надання послуг проживання та харчування, організація конференцій, семінарів.
Вакансії:
– адміністратор готельно-ресторанного комплексу;
– адміністратор готелю;
– офіціант;
– бармен;
– кухар;
– покоївка;
– бухгалтер.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
– офіційне працевлаштування;
– практичне навчання;
– кар’єрний ріст.
Інформація про підприємство:
Наші готельно-ресторанні комплекси розташовані в Тернополі і за час свого існування встигли здобути позитивну репутацію як в тернополян, так і у гостей міста.
Номерний фонд готелю «Avalon Palace» нараховує 60 по-домашньому затишних номерів, оформлених у світлих пастельних тонах, готелю «Камелот» – 40 номерів різних категорій.
Конференц-зали готелів дають можливість провести діловий захід на найвищому рівні.
Ресторани комплексів щоденно відкриті для відвідувачів. Тут затишно відсвяткувати будь-яке свято – день народження, весілля, випускний та ін. Пропонуємо також послуги кейтерингу.

ТОВ «Хюндай Центр Тернопіль»

Адреса: 46000, м.Тернопіль, вул. Микулинецька, 29А.
Телефон: ‎067 434-10-28, 067 208-79-97.
Електронна пошта: administrator@hyundai.te.ua
Сайт: www.hyundai.te.uа
Директор: Оливко Володимир Йосифович.
Напрям діяльності:
Продаж, ремонт, обслуговування автомобілів.
Вакансії:
– інженер;
– електрик-діагност комп’ютерної діагностики;
– інженер-пневматик;
– інженер-механік (двигуни, КПШ);
– менеджер із продажу автозапчастин;
– менеджер із продажу авто;
– менеджер-приймальник;
– бухгалтер.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
– офіційне працевлаштування;
– практичне навчання;
– кар’єрний ріст.
Інформація про підприємство:
Автоцентр «Хюндай Центр Тернопіль» представляє собою сучасний комплекс з продажу автомобілів відомих брендів: Hyundai, Fiat, Great Wall, Ravon, Jac, гарантійного та сервісного обслуговування, а також з продажу запчастин та аксесуарів до авто.
Сертифікований сервісний центр компанії надає послуги гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів. Сервісний цех виконує авторемонтні роботи будь-якої складності (поточний та капітальний ремонт двигунів, коробок передач, підвіски та електрообладнання, встановлення автоакустики, систем безпеки, навігації, регулювання кутів розвал-сходження).
У відділі запчастин можна придбати оригінальні запчастини, аксесуари до автомобіля, мастила, розхідні матеріали та автохімію.

Агрохолдинг «Мрія»

Адреса: 46018, м.Тернопіль, вул.Винниченка, 8.
Телефон: (0800) 50-88-05.
Електронна пошта: hr@mriya.ua
Сайт: www.mriya.ua
Генеральний директор: Саймон Чернявський.
Відповідальні за добір персоналу: Чернета Ольга, Дудяк Юлія.
Напрям діяльності:
Рослиництво, картопляний бізнес, зберігання зерна, виробництво насіння, тваринництво.
Вакансії:
– інженер GPS; механік с/г техніки; електрогазозварник;
– обліковець; вагар-обліковець (елеватор); пробовідбірник (елеватор);
– комірник; диспетчер; лаборант (елеватор);
– оператор сушильного устаткування; оператор очисного устаткування (елеватор);
– енергетик; електрик; електромеханік;
– слюсар-ремонтник; завідувач складу;
– бухгалтер; аналітик; менеджер з персоналу;
– фахівець ІТ; фахівець з документообігу.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
Компанія забезпечує професійний розвиток працівників. Існує індивідуальний план навчання для кожного співробітника, можливість спробувати себе у кадровому резерві та підніматись кар’єрними сходинками. Вивчення англійської мови за рахунок компанії.
Інформація про підприємство.
Агрохолдинг «МРІЯ» – вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, заснований 1992 року. На сьогодні земельний банк компанії становить 165 тис. га: у Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Рівненській областях. Агрохолдинг вирощує пшеницю, соняшник, картоплю, кукурудзу, сою, ріпак, ячмінь, горох, гречку і сорго. Компанія має значний досвід у сільгоспвиробництві, застосуванні передових технологій, сучасного обладнання й сільськогосподарської техніки, а також з ефективним всебічним і раціональним використанням природних та земельних ресурсів.
«МРІЯ» використовує власні елеватори і зерносховища загальною потужністю 445 тис. тон, а також насіннєвий завод з обробки та виведення насіння у м. Хоростків. Також до складу «МРІЇ» входять два крохмальні заводи й два сучасних картоплесховища загальною місткістю 100 тис. тон. «МРІЯ» зменшує свою залежність від зовнішніх постачальників, контролює якість продукції, а також отримує можливість знижувати ціни.
На фермі в с. Подвірне (Чернівецька обл.) утримується 568 корів та 650 голів молодняка.
З переходом «МРІЇ» під управління кредиторів Компанія має соціальну програму, яка передбачає підтримку населених пунктів у регіонах присутності Агрохолдингу. За кожен гектар землі «МРІЯ» додатково виплачує 100 гривень. Більша частина цих коштів, а саме 70 гривень використовуються за рішенням громад; 20 гривень йдуть на централізовані програми на рівні району; 10 гривень – на підтримку АТО.

ТОВ «Онлайзер» «Onlizer LLC»

Адреса: 46003, м. Тернопіль, вул. За Рудкою, 33, оф.104.
Телефон: 098 930-77-56.
Електронна пошта: team@onlizer.com
Сайт: www.onlizer.com
Керівник: Дерень Андрій Петрович.
Відповідальна за добір персоналу: Соломія Романюк.
Напрям діяльності:
Розробка власних програмних рішень для автоматизації бізнес-процесів із допомогою хмарних технологій.
Вакансії:
– C# Software Engineer;
– Node.js Developer;
– Technical Writer;
– ASP.NET Software Engineer.
Вимоги до претендентів
C# Software Engineer:
– Strong C# and .NET 4.5 / 4.6 skills; Experience in software development 2+ years;
– Solid architecture and development patterns knowledge; Technical English.
Node.js Developer:
– Strong knowledge of JavaScript / TypeScript; Strong Node.js skills;
– Experience in software development 2+ years;
– Solid architecture and development patterns knowledge; Technical English.
Technical Writer:
We looking for professional to work with our team on translation, creation and proofreading of tutorials, blog posts, web-site content and posts for social networks on English.
– Any certifications of English skills level; Experience in content making.
ASP.NET Software Engineer:
– Strong C# and .NET 4.5 / 4.6 skills; Strong ASP.NET / WebAPI skills;
– Experience in software development 2+ years;
– Solid architecture and development patterns knowledge; Technical English.
Перспективи професійного росту і кар’єри:
Компанія надає широкі можливості для набуття нових знань та навиків в найсучасніших ІТ-технологіях: хмарні обчислення, метапрограмування, web-розробка, розробка архітектури та планування ресурсів та багато ін. Для працівників компанії влаштовуються внутрішні навчання з різноманітних напрямків, а також участь в галузевих конференціях, мовні та професійні курси.
Інформація про підприємство:
«Onlizer» – це продуктова компанія, яка створює платформу для розробки, запуску і моніторингу «хмарного» програмного забезпечення. Команда «Onlizer» – це молоді, талановиті професіонали, що працюють над інноваційними рішеннями та з найновішими технологіями.

Agencja Zatrudnienia «Emat»

Адреса: POLSKA, 64-200 WOLSZTYN, UL. DĄBROWSKIEGO, 1
Телефон: +48 68 347-35-00
Електронна пошта: info@emat.com.pl
Сайт: www.emat.com.pl
Kierownik Agencji Zatrudnienia: Martyna Kmiecik.
Вакансії:
– монтер електромереж:
відсутність страху висоти і протипоказань до роботи на висоті;
вітається досвід роботи з установки та ремонту високовольтних ліній електропередач.
– електрик:
повноваження SEP до 1 кв без обмеження напруги;
вміння читати електричні схеми.
– механік машин:
базове вміння читати технічні рисунки;
технічна освіта і досвід у професії;
повноваження SEP до 1 кв без обмеження напруги.
– механік автомобіля:
освіта технічного напряму;
досвід в ремонті автомобілів, замiні та вулканізації шин.
– автоматик:
знання принципів діагностики електричних пристроїв;
знання електричних ланцюгів, автоматики, пневматики і гідравліки.
– спеціаліст з найму іноземних працівників / особа до співпрацi:
добре знання польської мови та української або інших мов східних країн.
– водії кат C+E:
водійські права кат C+E, що дають право на водіння на території країн ЄС.
Інформація про підприємство:
Agencja Zatrudnienia «Emat» працює на польському ринку більше 15 років і не тільки працевлаштовує працівникiв тимчасово, а також допомагає роботодавцям у проведенні кадрових заходів на посадах спеціалістів.
«Emat» шукає-вибирає-підтримує технічно у процедурі найму іноземних громадян, допомагає знайти роботу всім бажаючим кандидатам, необхідно принести своє РЕЗЮМЕ, де зазначити: «Я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних для потреб, необхідних для виконання процесу набору персоналу (відповідно до Закону від 29.08.1997 р. «Про захист персональних даних», єдиний текст: Журнал законів 2016 р., Ст. 922)».

Компанія «Клевер Сторс»
Мережа експрес-маркетів «Сім 23»

Адреса: 43000, м.Луцьк, проспект Волі, 42 , оф.319.
Електронна пошта: klever.personal@gmail.com
Сайт: www.sim23.ua
Керівник: Мерченко Олег Володимирович.
Менеджер із персоналу: Надія Бруяка.
Напрям діяльності:
Торгівля.
Вакансії:
Касири-продавці.
Вимоги до претендентів:
– клієнтоорієнтованість;
– привітність;
– енергійність.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
Касир – продавець має три категорії і може розвинутись до керівника магазину.
Інформація про підприємство:
Мережа заснована 2012 року в м.Луцьк. На кінець 2017 року в активі
компанії – 58 магазинів в чотирьох регіонах Західної України.
Маркет «Сім23» – це магазин для швидких та легких покупок. Від «легкого перекусу» на обід до елітного алкоголю, від хліба до прального порошку.
Час, який покупці витрачають на покупку, значно менший порівняно з великими супермаркетами.
Візитною карткою магазинів «Сім23» є оптимізований асортимент,
великий вибір свіжих продуктів, довший час роботи та додаткові сервіси – зона
приготування швидкої їжі, свіжа зернова кава, платіжні термінали, поповнення
мобільних, ксерокс та Wi-Fi.
В мережі «Сім23» завжди можна знайти оптимізований вибір продуктів та товарів.
Щоденна доставка, нове холодильне обладнання, контроль термінів
зберігання – забезпечують якість придбаних продуктів.

Товариство з обмеженою відповідальністю «СКАЛХАЙФ»

Адреса: 46002, м. Тернопіль, вул. Бережанська, 10.
Телефон: 068 670-28-08, 098 694-07-80.
Електронна пошта: team@scalhive.com; cv@scalhive.com
Сайт: www.scalhive.com
Генеральний директор: Майєр-Хомінська Наталія Богданівна.
Відповідальна за підбір персоналу: Витрикуш Юлія Анатоліївна.
Напрям діяльності:
Розробка програмного забезпечення.
Проектування та впровадження рішень BigData аналітики.
Вакансії:
– Quality Assurance Engineer (Scrum, OWASP Testing Guide v4, Selenium);
– Front-End Software Engineer (JavaScript, Anglular 4 etc);
– Back-End Software Engineer (Scala, Play, Akka, Spark etc.);
– DevOps Engineer (OpenStack, Kubernetes, Amazon cloud, CI/CD).
Вимоги до претендентів:
– критичне мислення;
– технічні навички;
– навички спільної роботи;
– творчий підхід до вирішення задач.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
Основна діяльність компанії зосереджена на довгострокових проектах. Учасники команди мають досвід сертифікації із основних технологій, що використовуються на проектах. Участь в конференціях та інших професійних заходах в Україні та за кордоном.
Інформація про підприємство:
Компанія «Скалхайф» заснована 2015 року та спеціалізується на повному циклі розробки програмного забезпечення та BigData інстурементах.
Компанія зосереджує увагу на розробці індивідуальних рішень, має досвід у створенні найсучасніших веб-додатків, забезепечує команді активне, енергійне середовище, яке заохочує творчість та нестандартне мислення. Бачення полягає у тому, щоб ефективно вирішувати бізнес-задачі з використанням сучасних технологій та підходів.

ТОВ «Тернопільська меблева фабрика»

Адреса: 46003, м.Тернопіль, с.Біла, вул. Білецька, 56.
Телефон: (0352) 25-94-96; 25-94-92.
Електронна пошта: tmf_elit@ukr.net
Сайт: www.elitmebli.te.ua
Директор: Бородюк Оксана Михайлівна.
Відповідальна за добір персоналу: Романюк Уляна Андріївна.
Напрям діяльності:
Виробництво та реалізація елітних меблів з натуральної деревини.
Вакансія: інженер-технолог.
Вимоги:
– вільне володіння ПК,графічними програмними пакетами(PRO100 обов`язково);
– знання технологій деревообробного виробництва;
– цілеспрямованість, уважність, комунікабельність;
– високі комунікативні навики, уміння працювати в команді.
Вакансія: оператор верстатів із програмним управлінням.
Вимоги:
– навики читання креслень; моделювання (SolidWorks, Компас, AutoCad);
– знання роботи програмних пристроїв;
– точність, уважність, відповідальність, висока продуктивність праці.
Перспектива професійного росту і кар’єри: вступне стажування під керівництвом висококваліфікованих спеціалістів, робота в молодому та прогресивному колективі спеціалістів, досвід роботи на одному з відомих підприємств України, фінансові мотивації з боку підприємства, гнучка та прозора система оплати праці.
Інформація про підприємство:
ТОВ «Тернопільська меблева фабрика» засноване 1956 року на базі деревообробної майстерні із старовинними виробничими звичаями, виготовляє, реалізовує елітні меблі з натуральної деревини в Україні та поза її межами. Нові технології, які поєднані з давніми традиціями, забезпечили продукції постійний попит та прихильність у споживачів. Новітнє обладнання, добір працівників високої кваліфікації, використання найкращих матеріалів та сировини створили передумови для постійного оновлення та розширення модельного ряду.
Експонати, які брали участь на всеукраїнських і міжнародних виставках, нагороджені значною кількістю дипломів та іншими відзнаками, що зробило їх відомими на території України, а також і за її межами.
Відбувається постійне розширення ринків збуту, що зумовлює збільшення обсягів виробництва, модельного ряду, потреби в молодих та кваліфікованих кадрах. Тому є потреба у пошуку і підготовці якісно нових фахівців.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Нова пошта»

Адреса: 36039, Полтавська обл., м. Полтава, вул. Європейська, 57.
Телефон: 067 401-69-23.
Електронна пошта: toropova.k@novaposhta.ua
Сайт: www.novaposhta.ua
Директор: Бульба Олександр Миколайович.
Відповідальна за підбір персоналу у м. Тернопіль: Торопова Катерина Сергіївна.
Напрям діяльності:
експрес-доставка документів, вантажів і посилок для фізичних осіб та бізнесу.
Вакансії:
– оператор поштового відділення;
– приймальник поштового відділення;
– робітник терміналу.
Вимоги до претендентів:
– знання ПК на рівні впевненого користувача;
– висока швидкість друку;
– відповідальність, ініціативність, ввічливість, саморозвиток.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
кар’єрний ріст до керівника відділення, підрозділу.
Інформація про підприємство:
«Нова пошта» заснована 2001 року. Українська компанія, що забезпечує сервіс експрес-доставки документів, вантажів і посилок для фізичних осіб та бізнесу.
Мережа «Нова пошта» складається з більш ніж 2300 відділень, понад 1400 поштоматів для видачі/прийому посилок та 40 сортувально-перевантажувальних терміналів. Географія мережі «Нова пошта» в Україні охоплює майже 1000 міст та сіл.
У 2014 році «Нова пошта» вийшла на міжнародні ринки, відкривши представництва у Молдові та Грузії. Вже за рік, восени 2015-го, компанія запустила послугу міжнародної доставки у 200 країн світу.
Загальний штат працівників компанії перевищує 23 000 осіб.
Місія компанії – робити доставку легкою для життя і бізнесу, спрощувати життя клієнтам. Для цього команда «Нова пошта» впроваджує нові продукти і сервіси, орієнтуючись на міжнародні стандарти та кращий світовий досвід.
«Нова пошта» сповідує принцип взаємовигідної співпраці з малим і середнім бізнесом. Підтримка вітчизняного підприємництва – вклад компанії в розвиток, добробут та майбутнє України.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Склоресурс»

Адреса: 35600 Рівненська обл., Дубенський р-н, м. Дубно, вул. Семидубська, 105.
Телефон: (03656) 4-63-44; 4-62-44; 4-55-65.
Електронна пошта: office@skloresurs.com
Сайт: www.skloresurs.com
Генеральний директор: Кірічук Олександр Михайлович.
Відповідальна за підбір персоналу: Скотинянська Марія Миколаївна.
Напрям діяльності: виробництво склопакетів, обробка скла.
Вакансії:
– слюсар КВПіА;
– програміст 1С.
Вимоги до претендентів:
– вміння читати електричні схеми; складання електричних схем;
– програмування промислових модулів (частотні перетворювачі, програмні реле);
– проведення розрахунків при проектуванні і розробленні електричних схем;
– досвід роботи з платформою 1С 8.3 Підприємство;
– знання конфігурації УТП/УВП для України;
– вміння оптимізувати чужий код.
Перспектива професійного росту і кар’єри:
кар’єрний ріст до керівника підрозділу.
Інформація про підприємство:
Компанія «Склоресурс» заснована 2006 року. Основним напрямком діяльності є виробництво склопакетів та обробка скла. Компанія орієнтована на впровадження найсучасніших світових досягнень у галузі скління в українську архітектуру. Метою діяльності є створення архітектурних проектів, скління яких відповідає передовим європейським стандартам будівництва із енергозбереження, сонцезахисту, комфорту та безпеки. Приділяється багато уваги модернізації виробництва, відстежуються новинки ринку та забезпечується цех сучасним обладнанням. За короткий час освоєна технологія виробництва одно- і двокамерних склопакетів різних товщин з використанням не тільки звичайного флоатскла, але й енергоощадного (з м’яким покриттям), тонованого, рефлекторного, триплексу та гартованого скла. Технічне оснащення цеху дозволяє виготовляти продукцію складних геометричних форм, розміщувати декоративну розкладку різної конфігурації. Пріоритетним напрямком є архітектурне засклення фасадів.
Географія бізнесу охоплює Україну і країни Європи. Скло, яке вийшло з цеху Компанії «Склоресурс», можна побачити на фасадах торгівельно-розважальних та бізнес центрів у Рівному, Тернополі, Києві, Херсоні, Харкові та інших. Продукція випускається під торговельною маркою «Склоресурс»™.
Компанія пропонує офіційне працевлаштування з дотриманням соціальних гарантій, а також соціальний пакет, достойну оплату праці і супровід кар’єри.
Концепція комплексного підходу до скляного бізнесу дозволяє компанії успішно розвиватися й опановувати нові технології.

Архіви

Категорії