«CloudLinux» – оплачувана практика з подальшим працевлаштуванням

unnamed

Компанія «CloudLinux»
розробник OS №1 на ринку віртуального хостингу
пропонує оплачувану практику з подальшим працевлаштуванням

Контактна особа: Валентина, HR менеджер продуктової американської Компанії «CloudLinux», розробника OS №1 на ринку віртуального хостингу.
Компанія розробляє свої власні продукти: CloudLinuxOS, KernelCare і Imunify360, використовуючи найновіші технології, якими користуються компанії у всьому світі. Клієнтами компанії є: Dell, Go Daddy, IBM, One To One і багато інших.
Компанія пропонує співпрацю: проходження практики, працевлаштування студентів і випускників. Команда «CloudLinux» – це понад 100 високопрофесійних фахівців із різних країн, які володіють глибокими технічними знаннями в галузі хостингу, розробки ядра, машинного навчання, безпеки та ін.
Компанія пропонує кращим студентам застосовувати на практиці отримані знання, працювати в команді з професіоналами, вчитися і працювати у реальному проекті, з реальними задачами, зрозуміти, як все працює зсередини. З кожним «junior» працює наставник, який допомагає вникнути у проект, технології, що використовуються, допомагає і направляє в той бік, в який потрібно рухатися.
Cпецифіка компанії полягає в тому, що всі її фахівці працюють віддалено, з різних міст і країн (зараз це 5 країн). Центральний офіс компанії в Америці, де знаходиться СЕО- і ТОР-менеджмент.
Компанія «CloudLinux» пропонує працевлаштування для практикантів із кращими показниками на реальний довгостроковий проект. Практика вже практично і є працевлаштуванням, тобто оплачується з першого дня, з працівниками укладають договір.
Перевагою є те, що робота/практика віддалена, з гнучким графіком, який не впливає на навчання і відвідуваність університету.

Основні напрями в розробці, з якими працює компанія, – це Python, машинне навчання, безпека і архітектура ядра.

VALENTINA VOLOSHCHUK | HR manager
Skype: Voloshchuk.V.P.
Phone: (097) 158 88 10
FB: CloudLinux Team

CloudLinux.com | KernelCare.com | Imunify360

Немає коментарів :(

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архіви

Категорії