Олімпіади

НАТИСНИ, ЩОБ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

 Положення про Всеукраїнську олімпіаду Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя

Участь в олімпіаді допоможе майбутнім вступникам посилити свої позиції на вступному конкурсі, зокрема дає можливість:

– підвищити впевненість у власних силах;
– узагальнити та проаналізувати вивчений матеріал;
– застосувати набуті знання у нових умовах;
– переконатися у правильності профорієнтаційного вибору;
– розширити уявлення про проблематику окремих дисциплін;
– найголовніше – здобути додаткові бали до одного з предметів сертифіката ЗНО.

Всеукраїнська олімпіада
Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя

Шановні учні, вчителі і батьки!

Запрошуємо майбутніх вступників взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. В олімпіаді можуть брати участь особи, які отримали повну загальну середню освіту або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в 2017/2018 навчальному році і бажають вступити до Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Університет організовує олімпіади з математики і біології для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у такі терміни:

перший тур (дистанційний) — з 12 лютого до 31 березня 2018 року. Його учасники надсилають не пізніше 31 березня 2018 року розв’язки завдань для перевірки у паперовому вигляді на адресу оргкомітету (46001, м.Тернопіль, вул. Руська, 56, з позначкою «Олімпіада») або в електронному (сканованому) вигляді на ел. пошту       olimpiada@tntu.edu.ua       . Дата відправлення листа визначається за штемпелем на конверті або датою відправлення ел. листа. Тих, хто набрав під час першого туру 75 % балів і більше, запрошують до участі у другому турі;

другий тур (очний) — 22 квітня 2018 року в приміщенні читальної зали науково–технічної бібліотеки (корпус № 2, каб. 58),  початок о 10.00 год. Тривалість олімпіади три години.

Прохання до учасників олімпіади зареєструватись на сайті олімпіади та надіслати оргкомітету разом із виконаним завданням першого туру заповнену анкету на паперовому носії (або скановану).

Оргкомітет після проведення дистанційного туру оприлюднює на сайті університету розв’язки завдань, що були запропоновані, повідомляє загальноосвітні навчальні заклади, учасники яких пройшли до другого туру.
Спеціальності, на які можуть бути зараховані додаткові бали з математики: 131 Прикладна механіка, 133 Галузеве машинобудування, 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 151 Автоматизація та комп’ютерно–інтегровані технології, 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка, 153 Мікро- та наносистемна техніка, 172 Телекомунікації та радіотехніка, 181 Харчові технології, 192 Будівництво та цивільна інженерія, 274 Автомобільний транспорт, 275.03 Транспортні технології (на автомобільному транспорті).
Спеціальність, на яку можуть зараховуватися додаткові бали з біології: 163 Біомедична інженерія.
Переможцям олімпіади будуть нараховані додаткові бали (від 2 до 20) до предмету сертифіката ЗНО.
Допуском до участі в другому (очному) турі олімпіади є документ із фотографією, який засвідчує особу учасника.

Завдання першого туру (дистанційного) Всеукраїнської олімпіади Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя з математики і біології.

Оргкомітет Всеукраїнської олімпіади
Тернопільського національного технічного
університету імені Івана Пулюя

Додаткова інформація за телефоном 0352 51 97 22

Учасникам Всеукраїнської олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з природничо-математичних та інженерно-технічних спеціальностей, можуть нараховуватись додаткові бали до сертифікату ЗНО з одного предмету при розрахунку конкурсного балу в даному навчальному закладі в обсязі від 1 до 20 балів, але не вище 200 балів за предмет.  Перелік спеціальностей яким надається особлива підтримка.

Результати І (дистанційного) туру Всеукраїнської олімпіади Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя з математики та біології

Математика
Біологія

Розв’язки завдань першого (дистанційного) туру Всеукраїнської олімпіади Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя

Математика
Біологія

22 квітня 2018 року в приміщенні читальної зали науково – технічної бібліотеки відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя з математики та біології, в якій взяли  участь учні випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів Тернопільської та сусідніх областей. З вітальним словом до присутніх звернувся відповідальний секретар приймальної комісії ТНТУ Кобельник Володимир Романович, який побажав учасникам успіху та ознайомив з особливостями проведення олімпіади.

За результатами олімпіади переможцям будуть нараховані додаткові бали до сертифікату ЗНО. Привітав та вручив пам’ятні подарунки учасникам перший проректор Митник Микола Мирославович.

Бажаємо учасникам олімпіади успіхів в усіх починаннях та нових досягнень!

Результати ІІ туру олімпіади

Математика
Біологія

Архіви

Категорії