Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя бере участь у навчанні в межах програми «Мріємо та діємо» в рамках онлайн-курсу від  Career Hub  і Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності». Навчання спрямоване на підвищення якості кар’єрного консультування та відкриє нові можливості для студентів університету. Онлайн-курс включає цікаву програму, активну комунікацію учасників, обмін досвідом і нововведеннями – це сприяє формуванню цінності мети і місії відповідних підрозділів в сучасному університеті.

Організатори і партнери: Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Партнером є Міністерство молоді та спорту України.

Медіапартнером тренінгу є журнал для підлітків «Однокласник».

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.