Представники університету взяли участь в ІІ Регіональному кар’єрному форумі «Профорієнтація – 2019» – «Архітектор кар’єри», проведеному Тернопільським міськрайонним центром зайнятості спільно з місцевими органами влади та Тернопільським обласним центром зайнятості.

Захід був насичений різноманітними подіями спрямованими на профорієнтацію молоді у виборі майбутнього місця роботи. Науковці ТНТУ спільно з студентами демонстрували на IT-локації власні розробки в галузі робототехніки, автоматизації, програмування, 3D моделювання тощо.

Відвідувачі форуму ознайомились із професіями в галузі новітніх технологій, які можна здобути в університеті, дізнатися про необхідні фахові знання та уміння, які застосовуються в різних видах трудової діяльності, можливостями їх розвитку.

В ході заходу відбулася ділова зустріч за участю представників закладів освіти та служби зайнятості, на якій ТНТУ представляв проректор з наукової роботи Рогатинський Р.М. Під час обговорення акцентували увагу на питаннях популяризації сучасних професій, впровадження дуальної форми освіти, обговорили можливості підготовки кадрів з використанням ваучерів на навчання, підвищення кваліфікації за професійними компетентностями на вимогу сучасного ринку праці, взаємодії служби зайнятості та освітян. Плідна співпраця університету з обласним та міськрайонним центром зайнятості була відзначена подякою.

Загалом більше двох сотень учасників взяли участь у форумі на кількох локаціях її проведення.