В рамках співпраці з компанією «Нова Пошта» на базі університету був реалізований проект «Круто». Студенти ТНТУ мали змогу долучилися до серії практичних тренінгів, які щотижня проводили тренери компанії «Нова Пошта». Усього відбулося 12 модулів: управління конфліктами, бізнес-презентації, тайм-менеджмент, сервіс, продажі, комунікації та інші напрями, які будуть корисними у будь-якій сфері.

Для студентів – це був гарний досвід і нагода розібратися, що потрібно для побудови успішної кар’єри та можливість підготуватися до роботи у реальному бізнесі, розвинути власні комунікативні здібності та, зрештою, весело і з користю провести час.

Завершальний етап проекту відбувся в червні на Київському інноваційному сортувальному об’єкті «Нової Пошти» (КІТ) у якому взяли участь представники ТНТУ. Екскурсії, ділові ігри, нагородження та фуршет – графік насиченого дня, який неодмінно запам’ятається усім учасникам.

Вітаємо студентів ТНТУ Пелипишина Степана, Крочака Віталія, Герасиміва Івана, Яценка Дмитра та Столяра Максима, які успішно завершили курси тренінгів та були нагороджені грамотами та цінними призами.

Плідна співпраця університету з компанією «Нова Пошта» засвідчена Меморандумом, та, маємо впевненість, буде розвиватися і в майбутньому.