Всеукраїнська олімпіада
Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя

Участь в олімпіаді допоможе майбутнім вступникам посилити свої позиції на вступному конкурсі, зокрема дає можливість:
– підвищити впевненість у власних силах;
– узагальнити та проаналізувати вивчений матеріал;
– застосувати набуті знання у нових умовах;
– переконатися у правильності профорієнтаційного вибору;
– розширити уявлення про проблематику окремих дисциплін;
– найголовніше – здобути додаткові бали до одного з предметів сертифіката ЗНО.

Шановні учні, вчителі і батьки!

Запрошуємо майбутніх вступників взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

В олімпіаді можуть брати участь особи, які отримали повну загальну середню освіту або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в 2018/2019 навчальному році і бажають вступити до Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Університет організовує олімпіади з математики, біології, фізики та іноземної мови (англійська, німецька, французька) для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у такі терміни:

перший тур (дистанційний) — з 04 лютого до 22 березня 2019 року. Його учасники мають змогу ознайомитися із завданнями олімпіади та пройти он-лайн тестування або надіслати, не пізніше 22 березня 2019 року, розв’язки тестових завдань для перевірки у паперовому вигляді на адресу оргкомітету (46001, м.Тернопіль, вул. Руська, 56, з позначкою «Олімпіада») або в електронному (сканованому) вигляді на ел. пошту viddil.dp@gmail.com . Дата відправлення листа визначається за штемпелем на конверті або датою відправлення ел. листа. Тих, хто набрав під час першого туру 75 % балів і більше, запрошують до участі у другому турі;

другий тур (очний) — 20 квітня 2019 року в приміщенні читальної зали науково–технічної бібліотеки (корпус № 2, каб. 58),  початок о 10.00 год. Тривалість олімпіади три години.

Взяти участь участь в олімпіаді можна не більше ніж з двох предметів.

Прохання до учасників олімпіади зареєструватись на сайті олімпіади та виконати тестові завдання. Учасник олімпіади на власний розсуд обирає форму проведення першого туру (он-лайн тестування чи заповнення паперового бланку)

Завдання І (дистаційного туру):

Посилання на он-лайн тестування (тестування відкрите до 22.03.19 р.):

Учасники першого туру, які набрали 75 % балів і більше, запрошуються до участі у другому турі (очному) 20 квітня 2019 року в приміщення читальної зали науково–технічної бібліотеки (корпус № 2, каб. 58).

Початок  олімпіади:

з математики та біології – 10.00 год.;

з фізики та іноземної мови – 14.00 год.

Тривалість олімпіади три години.

Відповіді до завдань І (дистаційного) туру:

Переможці І (дистанційного) туру:

Допуском до участі в другому (очному) турі олімпіади є документ із фотографією, який засвідчує особу учасника та довідка про те, що ви є учнем 11 класу ЗОШ або атестат про повну середню освіту.

Учасники, які брали участь в олімпіаді  та не кваліфікувалися у ІІ тур можуть звернутися за роз’ясненнями до оргкомітету олімпіади.

Оргкомітет після проведення дистанційного туру оприлюднює на сайті університету розв’язки завдань, що були запропоновані, повідомляє загальноосвітні навчальні заклади, учасники яких пройшли до другого туру.

Оргкомітет Всеукраїнської олімпіади
Тернопільського національного технічного
університету імені Івана Пулюя

20 квітня відбувся другий (очний) тур Всеукраїнської олімпіади ТНТУ ім. І.Пулюя. Олімпіада проводилася з математики, біології, фізики та іноземної мови (англійська).

Переможці ІІ (очного) туру:

Інформаційний звіт про проведення олімпіади за посиланням

Оргкомітет Всеукраїнської олімпіади
Тернопільського національного технічного
університету імені Івана Пулюя