Найкращий університет

Шановні роботодавці,  дорогі студенти,  випускники!

    Вища освіта – це ґарантія успіху кожної молодої людини, розширення її можливостей і самореалізації. Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя посідає гідне місце серед найавторитетніших вищих навчальних закладів України, член Європейської асоціації університетів. За рейтингом ЮНЕСКО 2013 року наш університет увійшов до 30 кращих університетів з-поміж 200 вищих навчальних закладів України IV рівня акредитації.

    Університет готує бакалаврів, спеціалістів та магістрів з машино- і приладобудування, будівництва, біотехнічних і медичних систем, світлотехніки та електротехніки, зварювання та енергетики, автоматизації та комп’ютерних технологій, харчової та переробної промисловості, психології, менеджменту, економіки та маркетингу. Це висококваліфіковані фахівці, підготовка яких здійснювалась з урахуванням вимог ринку праці, побажань роботодавців, вони здатні працювати у багатьох галузях народногосподарського комплексу України та за її межами. Тому наші випускники – це керівники провідних підприємств, успішні бізнесмени, адміністратори, відомі вчені, доктори наук, професори, керівники ВНЗ, наукових установ, провідні фахівці науково-технічної галузі України і багатьох зарубіжних країн.

    Пріоритетом діяльності університету є інтереси студента, випускника, турбота за долю і професійно-кар’єрне зростання молоді. В університеті сформувалась система працевлаштування, що допомагає студентам, які прагнуть визначитись з місцем праці уже під час навчання. Основними заходами стали ярмарки вакансій, дні кар’єри, презентації роботодавців, налагодження зв’язків з ними, надання інформації про наявні вакансії, консультації з питань ефективних стратегій пошуку роботи. Це шанс для студентів знайти роботу, а для  роботодавців – підібрати висококваліфікованих фахівців. Адже відомо, що добрі кадри – запорука злагодженої, ефективної роботи і процвітання підприємства, організації, установи.

   Працевлаштування молоді є складовою частиною державної політики і важливою проблемою суспільства, яку можна вирішити шляхом об’єднання спільних зусиль органів місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування, відповідних громадських структур, професорсько-викладацького складу університету і роботодавців.

Професор  П.В. Ясній,

ректор Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя

Напрями підготовки і спеціальності

Немає коментарів :(

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архіви

Категорії