Кар’єрний онлайн фест STUD-FEST “IMPULSE” вже незабаром!

Вже вдруге наш університет всіма силами та можливостями підтримує команду STUD-POINT у реалізації наймасштабнішого кар’єрного онлайн фестивалю. 

 

Запрошуємо долучитися усі компанії,  які працюють в Україні. Саме зараз ми всі повинні підтримувати молодь на початку їх кар’єрного шляху у такий неоднозначний час. Це наша спільна соціальна відповідальність. 

Метою заходу є допомога у працевлаштуванні молоді, налагодження діалогу між студентами/випускниками та роботодавцями.

Захід відбуватиметься 5 та 6 травня з 10:00 до 17:00. Для компаній це чудова можливість познайомити студентів зі своїми вакансіями, стажуваннями та підвищити впізнаваність власного бренда.

Кращі компанії України, стартапи та громадські організації стануть частиною цього фестивалю заради того, щоб допомогти активним і цілеспрямованим студентам знайти роботу мрії всього за один день. 

На фестивалі будуть організовані зони тренінгів та кейсів, створені чати з HR’ми у Telegram та проводитимуться прямі ефіри з представниками компаній у Instagram. 

Студенти матимуть можливість поспілкуватися безпосередньо з потенційними роботодавцями та знайти відповіді на всі питання стосовно працевлаштування та кар’єрного розвитку. 

Усе, що потрібно компаніям щоб прийняти участьзаповнити реєстраційну форму за посиланням  http://surl.li/bsvv.