Департамент економічного розвитку і торгівлі Тернопільської ОДА запрошує на стажування

logo

Департамент економічного розвитку і торгівлі Тернопільської обласної державної адміністрації запрошує громадян з числа молоді пройти стажування у структурних підрозділах департаменту

   Молодь матиме змогу ознайомитись з функціонуванням державної служби та діяльністю департаменту як органу публічної влади. Надається можливість покращити навички практичної роботи у сфері державного управління та адміністративного менеджменту, що сприятиме подальшому професійному зростанню та підвищенню конкурентоздатності молоді на ринку праці. Стажування здійснюється на засадах добровільності, строком до шести місяців.

    Допуск до стажування та визначення строку його проходження здійснюється на підставі заяви особи, яка має намір пройти стажування в департаменті. До заяви стажист може додати мотиваційний лист у довільній формі.

   За додатковою інформацією щодо порядку проходження стажування можна звертатись до департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації за адресою: м.Тернопіль, вул.Грушевського, 8, кабінет 846, тел. 52 01 00.

Департамент економічного розвитку і торгівлі

Немає коментарів :(

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архіви

Категорії