Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню є структурним підрозділом університету, створений з метою вивчення ринку освітніх послуг, аналізу потреб ринку праці у фахівцях, підготовка яких здійснюється в університеті; організації профорієнтаційної роботи для вступу до університету, відбору обдарованої молоді і забезпечення умов якісної підготовки до проходження зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень; сприяння реалізації права студентів і випускників на працю та забезпеченню випускників першим робочим місцем.
Основні завдання діяльності відділу:
1. Участь у розробці та реалізації стратегії презентації університету на ринку освітніх послуг і ринку праці.
2. Проведення соціально-психологічних і маркетингових досліджень на ринку освітніх послуг і ринку праці, PR- та рекламних заходів, співпраця із засобами масової інформації, підготовка до друку рекламних матеріалів про університет (листівок, буклетів, плакатів, довідників тощо).
3. Профорієнтаційна робота, активний пошук та відбір обдарованих вступників.
4. Підготовка майбутніх вступників до успішного проходження зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень.
5. Співпраця із загальноосвітніми школами, ліцеями, професійно-технічними училищами, вищими навчальними закладами, управліннями, відділами освіти місцевих органів виконавчої влади з питань вступу випускників закладів освіти до університету.
6. Сприяння працевлаштуванню, практичній підготовці студентів і випускників, забезпеченню їх прав, інтересів та потреб у працевлаштуванні за фахом.
7. Налагодження співпраці з державною службою зайнятості населення, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності, які можуть бути потенційними роботодавцями для студентів і випускників.
8. Забезпечення координації дій з центральними та місцевими органами виконавчої влади, службами зайнятості населення, підприємствами, установами, організаціями (роботодавцями) щодо оптимального узгодження реальних потреб ринку праці та ринку освітніх послуг.
9. Інформування студентів і випускників університету про бази практики, вакантні місця на підприємствах, в установах та організаціях, що відповідають їх фаховій підготовці (спеціальності).
10. Проведення днів відкритих дверей, ярмарків вакансій, днів кар’єри.

Контакти:

Начальник відділу – Крупка Андрій Ярославович, кандидат економічних наук

Провідний фахівець – Чорняк Марія Михайлівна

Фахівець І категорії – Блощинська Інна Петрівна

К.пед.н., фахівець І категорії – Головач Людмила Ярославівна

Адреса:
Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя
Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню

Сектор доуніверситетської підготовки та профорієнтації
46001, м.Тернопіль, вул.Руська, 56, корпус №1, каб.108; тел. (0352) 51 97 22, +380 98 71 72 582, e-mail: viddil.dp@gmail.com

Сектор сприяння працевлаштуванню, практичній підготовці студентів і випускників
46001, м.Тернопіль, вул.Гоголя, 8, корпус №8, каб.20; тел. (0352) 51 97 21,
e-mail: viddil.pr@gmail.com, facebookinstagram